Zobacz temat
 
Jakim byłbyś superbohaterem?
Nie kumam was. Ale takie moce Ar, wszystkich Roe ( stworzyłam ich już 3 -.-), Dei, Madame R.... Nie pogardziłabym xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
ROUGE! R jak rodzynki, O jak origami, U jak ulica, G jak Gizmo, E jak ewa (moje imię0 xD Czyta się róż (ironia - po francusku róż to czerwony)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
haha XD
Świetnie, napisałam Rouge capslockiem, ale swoje imię małą literą. Boska jestem, nie ma co Gwiazdka :D
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
No, ja bym chciała, żeby to u mnie wyglądało, jak u Iron Mana.
Taki zarąbisty, żelazny kostium...Ja...
Byle nie lateks xD! Nie chciałabym, żeby moje ciało było w nim "odciśnięte", albo coś xP
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
ja bym tak nie chciała w takim żelastwie siedzieć Cyborg :| ja bym chciała mieć jakiś fajny, wygodny strój bojowy Gwiazdka :D np. taki jak ma Raven lub Gwiazdka, a nawet Jinx jej też jest fajny Robin :)
Otóż to Robin :)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Bestia ;)
Ok, ktoś jeszcze chciałby być 'supciem'?
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Zmieniam zdanie (znowu Bestia :P). Jeśli miałabym być kimś od początku do końca, to Spidermanem albo jednym z Robciów. Ostatnio za nimi szaleję.

A mieszane..? Hm... Szare oczka i czarne włoski Roe, zwinność Hope (nieliczni z Was ją znają), humor Spidermana ( za to go główie wielbię), strój... hmm... Co mi tam- Hope. A moce to tak z każdego po trochu, najlepiej te od mojej Spider Girl ( niewiele wspólnego z Peterem Bestia :P).

Ta, obstawiam Spidera, Roba i może... moc Leloucha xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja bym chciała być moją wymyśloną Energy Girl xD Odrzutowe buty, oczorypnie żółty kostium...Żyć nie umierać xD

All hail Trigon
Jakim byłbym superbohaterem? XD Ja się do tego kompletnie nie nadaje, jestem cholernie leniwy, nie uczę się, no i zawalam najprostsze obowiązki Bestia ;). Gdybym miał być jakimś Spider manem albo Batmanem... O kurde, lepiej nie XD
Intro do kreskówki:

XD Meet The Lazyman, The laziest superhero of them all. Watch out bad guys! Here comes... no he doesn't he's too lazy. Carry on lads.

Zamiast batsygnału miałbyś symbol pizzy Bestia :P.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
XD Dokładnie! Pizza!
Najlepszy jest i tak Son Goku.

Niby według Screws Atack silniejszy jest Superman, ale oni nie wiedzą co mówią ;P

Goku vs Superman
http://www.youtub...nBZfqmFd2Y
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Odświeżam temat!
Myślę, że byłabym raczej super-bohaterką niż super-złoczyńcą. I chciałabym mieć na tyle potężną moc, żeby nie musieć uczyć się walczyć wręcz. Bo zapewne nie chciałoby mi się spędzać po parę godzin w sali treningowej i ćwiczyć tych wszystkich ciosów i takich tam. Podoba mi się bardzo moc Black Canary, mogłabym mieć coś podobnego. Albo jeszcze lepiej Poison Ivy! Chciałabym zachować anonimowość, więc pewnie latałabym w jakiejś masce. I absolutnie żadnych spódniczek, czy butów na obcasach! Widzę siebie najbardziej w jakimś ciemnym, jednocześciowym kombinezonie, takim z krótkimi rękawkami i nogawkami po kostki. Chciałabym mieć pelerynę, ale ona też wydaje mi się mało praktyczna, więc mogłabym ją zakładać tylko na jakieś oficjalne okazje. A no i buty koniecznie płaskie. Płaskie i bardzo ciężkie, żebym w razie potrzeby mogła nimi coś zmiażdżyć. Jako, że mam długie włosy to pewnie nosiłabym je związane. Podoba mi się wizja mnie z dwoma kokami po bokach głowy. Ewentualnie z takim warkoczem jak Lara Croft. Chciałabym być uczennicą J'onna Marsjanina, bo on wydaje mi się bardzo... spokojny i może nie wymagałby ode mnie szczególnie dobrze opanowanych sztuk walki, a skupialibyśmy się na jak najlepszym opanowaniu i wykorzystaniu moich mocy. O, tak sobie właśnie wyobrażam siebie jako bohaterkę.
Białe motyle w cieniu zamieniają się w ćmy
Ja chcę być Raven i tyle :D <333 Nikim innym ;** xD Azarath-Metrion-Zinthos! <3 ;oo :D ;***
Ja będę waszym wrogie. MUAHAHAHAHA! :-)

Połączony z 05.08.2014 14:41:08:
Ja będę waszym wrogiem. MUAHAHAHAHA! :-)
Edytowane przez TypowySlade dnia 2014-08-05, 14:41
TypowySlade napisał(a):

Ja będę waszym wrogiem. MUAHAHAHAHA! :-)


Jak groźnie XD
Fakt, dla odmiany ktoś musi być!
Patrząc na to, że wśród moich postaci mało jest świętoszków, a więcej neutralnych chylących się ku złu i totalnych złoli, to byłabym złoczyńcą. Gwiazdka :D

Także tego...

TypowySlade napisał(a):
Ja będę waszym wrogie. MUAHAHAHAHA! :-)

Możemy połączyć siły. Gwiazdka :D
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Przejdź do forum: