Zobacz temat
 
Seria piąta
Niestety ostatnia seria Młodych Tytanów nadal nie miała emisji w Polsce. W tym temacie wysyłajcie jakiekolwiek informacje związane z 5 serią i jeśli oglądaliście odcinki po angielsku wypowiedzcie się co do swojego wrażenia.

PS. Jeśli natraficie na jakiekolwiek tłumaczenia tej serii, to proszę, umieszczajcie tutaj linki!
Moim zdaniem jest to najlepsza seria. Może Tytani idą tam bardziej w świat, ale też bardziej ich poznajemy. Możemy zobaczyć inne ich cechy niż w poprzednich sezonach. No i widzimy Raven w wielu zabawnych sytuacjach, moim zdaniem seria nie do ominięcia i koniecznie musimy zrobić coś, żeby Polscy fani mieli szansę ją poznać.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Widziałam chyba z 3 odc ale nie po polsku
bardzo mi sie podobały i żałuje ,że nie przetłumaczyli jej na polski
Bestia ;) spoko nie ma takiej rzeczy, której my nie potrafimy. Prace nad tłumaczeniem już są wśród naszych celów do wykonania.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
no to super Robin :), ja widziałam wszystkie odcinki tej serii i zdecydowanie przyznaję, że to najciekawsza seria spośród pozostałych.
I jeszcze odc specjalny był świetny
no, nie da się tego pominąć xD ale ten gościu na gitarze (nie wiem, jak się nazywa) strasznie mnie denerwował swoim szalonym zachowaniem. ;[
Ja widziałam dwa odcinki piątej serii, i to kilka lat temu, także pamiętam tylko o czym był głównie odcinek xD
To koniecznie obejrzyj sobie cały sezon Bestia ;) Jest świetny mimo języka angielskiego Robin :)
Jak dla mnie najsłabsza seria ze wszystkich. Brak jak dla mnie interesującego wątku głównego, który ciągnął by całość (tak jak w pozostałych, zwłaszcza widoczne to jest w przypadku drugiego i czwartego) i nadawał charakterystyczny klimat. Wszystko jak dla mnie zbyt rozlazłe, za dużo nowych postaci, brak uporządkowania jakiegoś, sama nie wiem. Po prostu - czegoś mi brak. Pojedyncze odcinki może są dobre (ale nie ma żadnego, który powali na kolana - jak mnie np Nevermore w pierwszym, wątek Terry w drugim, 'Haunted' i obsesja Robina w trzecim, czy przeznaczenie Raven w czwartym) ale ostatecznie gdy myślę jako o piątym sezonie jako o całości to wypada baaaaaardzo słabiutko.
Ja mam na ten temat nieco inne zdanie - poznajemy nowych bohaterów, wreszcie fabuła jest mniej dziecinna oraz jest mnóstwo nowych przygód, nie to co w pierwszej serii czy drugiej, gdzie przygody może i były, ale to z kiepską fabułą, niedopracowane lub po prostu nudne.
Bo przyzwyczaiłaś się, że Tytani to tylko mały zamknięty w Jump City światek, a sezon piąty pokazuje, że Tytani to znacznie więcej. Sezon jest kluczowy dla postaci Bestii i głównie jemu jest poświęcony co może ciężko czasami dostrzec. Po pierwsze jest pokazana jego przeszłość w Doom Patrol, po drugie są nawiązania do faktu, że kiedyś to on będzie liderem Tytanów, w ostatnich odcinkach. Moim zdaniem sezon jest kluczowy. Może się niektórym nie podobać ze względu na inny klimat.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Zwinny, gdzie masz w drugim sezonie słabą fabułę? Wystarczy spojrzeć na wątek Terry. BARDZO rozbudowany, pełen niedopowiedzeń, zawiłości postaci, itp.


Silent, pewnie masz rację, nie podważam tego, że jest ważny, ale po prostu nie przepadam. Dla mnie 5 sezon jest uosobieniem chaosu, i tyle :3 I uważam, że twórcy zrobili głupio. Gdyby potem jeszcze była kontynuacja - okej. Ale oni tym sezonem zamknęli wszystko.
(nawiasem mówiąc, nie wiem czy ktoś kiedyś tak na to spojrzał - ładna liczba. piątka Tytanów, pięć sezonów, ha!)
Sory, chodziło o trzeci sezon, nie drugi. Tam jest kilka odcinków takich dziecinnych i niezbyt udanych, ale są też te dobre.
Podyskutowałabym, ale to może nie tutaj, bo nie ma co. Zapychacze natomiast są w każdym sezonie :3


dla mnie właśnie słabe i dziecinne są te w piątej serii. część, w każdym razie.
No takie rzeczy to już wyłącznie kwestia gustu, poza tym twórcy raczej nie przewidywali, że to będzie koniec serialu, choć mogę się mylić. Wiem, że były plany na kontynuację, w której Raven miała by zniknąć a Tytani przez kolejny sezon mieli jej szukać, więcej szczegółów nie pamiętam.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Lewel@, każdy ma inne zdania. Ja mam swoje, a ty swoje i raczej nie da się nikogo przekonać aby przeszedł na drugą stronę. Sezon 5 jest ciekawy, ma kilka minusów, ale tam poznajemy dokładnie postacie. No i jest też w miarę niezła akcja.
Myślę, że tak czy siak na szóstym by się skończyło + trza mieć na uwadze Terrę jako tą 'na doczepkę' ; )
Tak naprawdę problemem tego, że stanęło na 5 sezonach zapewne była popularność. I to, że zabrali się za inne projekty.
Wyłącznie popularność, za mało widzów oglądało, plus w tym samym czasie leciały kreskówki typu Pokemon, które były bardziej popularne i kradły widownię.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
No, szczerze to byłem zawiedziony, że tak odpuścili sobie Tytanów. Jeszcze kilka lat temu zapowiadało się, że 5 seria dostanie swoją emisję w Polsce i będzie miała kontynuację, a tu już nawet 5 sezon się nie ukazał. Nie wspominając już o Judas Contract.
Przejdź do forum: