Zobacz temat
 
Seria piąta
Może i tak, ale chyba przyznasz, że momentami dziwnie to wygląda? Bestia :P
Momentami, ale to i tak o wiele lepszy wizerunek, niż ten z Tytanów, gdzie zrobili z niego animewybryk w pidżamie. Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Jakiś czas temu na serwis trafiła cała piąta seria. Myślę, że umożliwiło to sporej części osób z naszego towarzystwa obejrzenie odcinków. Tak więc pada pytanie: jak się podobało? Robin :)
Zdążyłam zapoznać się z tym wcześniej, tak jak wspomniałeś. Moje pierwsze wrażenie : Wow! Byłam wniebowzięta i nic nie opisze tego jak bardzo się ucieszyłam;*
Już oglądałam dawno temu. Gwiazdka :D
Ale dobrze, że są, bo warto sobie odświeżyć :>
Ja uważam, że piąta seria jest jedną z najlepszych (o ile nie najlepszą). Kocham odcinek Lightspeed albo Titans Together... Kiedy oglądałam atak zjednoczonych Tytanów z całego świata na Brotherhood Of Evil, aż mnie ciarki przechodziły z radości Robin :) Już tak mam, kiedy oglądam coś fajnego - czułam się tak samo, gdy po raz pierwszy oglądałam Powrót Jedi. Po prostu - piąta seria jednoczy wszystkich bohaterów, podsumowuje poprzednie serie i jest naprawdę świetnym zamknięciem dla historii Teen Titans. Oczywiście byłabym wniebowzięta, gdyby postanowili zacząć serię szóstą itp. Robin :) a to, że jest po angielsku...... Pff, ściągnęłam na komputer wszystkie odcinki Tytanów po angielsku i jakoś mi to nie przeszkadza. jedyne, czego mi brakuje, to słownych potyczek - te angielskie nie zawsze rozumiem Cyborg :(
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Snowblind jest według mnie najlepsze- głównie za sprawą zimowego stroju Rav xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Heh Robin :) Nic więcej mi nie mów, właśnie zdałam sobie sprawę, że tego odcinka jeszcze nie widziałam Cyborg :( dobre - zauważyłam to dopiero po mojej 'ognistej' wypowiedzi na temat cudowności sezonu piątego xD
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
A niedługo będziecie mieli dodatkową okazję sobie powtórzyć odcinki, gdyż z chęcią oznajmiam, że dołączyłem do prac nad polskimi napisami. 3 odcinki już przetłumaczyłem, kwestia załadowania, także w następnych dniach powinniście mieć Robin :)
Szkoda, że nie zrobili tej 5 serii Cyborg :(
No niestety, ale z napisami też nie jest źle. Fakt, są mało czytelne ale poprawimy to. Jak ktoś jest przyzwyczajony do napisów to nie będzie miał problemów.
Martynci napisał(a):

Szkoda, że nie zrobili tej 5 serii Cyborg :(


Nie wiem czy dobrze rozumiem?
Nie zrobili 6 serii. 5 seria jest i można ją u nas zobaczyć w wideo.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Chyba jej chodziło o polską wersję Bestia :P
Witam, znalazłem na wikipedii takie info o Młodych Tytanach:
"Piąty sezon w polsce zostanie wyemitowany do ATM Rozrywka i Polsat z polskim lektorem (będzie nim Maciej Gudowski)."


Źródło:
http://pl.wikipedia.org/wiki/M%C5%82odzi_Tytani


Czy ktoś wie ile w tym prawdy, na prawdę wyemitują w polsce 5-ty sezon z lektorem?

Byłoby super, osobiście o wiele bardziej lubię lektora niż dubbing, ale to kwestia gustu. No i piąty sezon.

Nie wiem tylko z jak dawna to info no i czy jest prawdziwe. Jeśli ktoś coś wie, proszę o info.
Niestety ale raczej są to fałszywe informacjeCyborg :(.

O ile dobrze kojarzę, już raz na temat Młodych Tytanów w Polsacie, ktoś pisał w Wikipedii.

15 czerwca zresztą ich tam nie byłoGwiazdka :D


Najwyraźniej tym razem fantazja tegoż autora poszła nieco dalej i dodał jeszcze info na temat 5 sezonuRobin :)Gwiazdka ^^'Bestia ;)
Ok. Dziękuję za informacje, no ja też właśnie nie pamiętam nic, żeby Tytani lecieli w Polsacie. A tam niby, że lecieli w wakacje. Wiec jeszcze raz dziękuję za informacje i pozdrawiam. Robin :)
Jakoś 5 seria dla mnie jest hmm..jakby to powiedzieć...mogli ją lepiej rozwinąć wiele odcinkow z tej serii ogladalam w nadzieji na cos jakis brak czulam ogladajac to. A ten Doom patrol szkoda gadac jakbym mogla przylala bym im, szkoda mi sie Bestii zrobilo jak go traktowali ale inaczej zaczelam na niego patrzec nie tylko jako na wesołka(chodz w paru odcinkach wczesniejszych serii pokazal ze potrafi byc powazny i wytrwaly oraz oddany jakiejś sprawie na ktorej jemu zalezy), maniaka gier i pizzy, lecz jako postac tragiczna ktora wiele w swoim zyciu przezyla za mlodu oraz pokazano w tej serii ze wladanie nad jego moca nie bylo takie proste jak bylo pkazywane w wiekszosci odcinkach. Z tej serii sporo dowiedzialam sie o Bestii szkoda ze nie zrobili 6 serii moze by bylo wiecej o Cyborgu np.jak wygladal ten wypadek jak zyl przed nim i inni tytani. To by bylo bardzo ciekawe
Ten Klejnot czyste zło zrodziło,
On w portal się przemieni...
nadchodzi Władca, nadchodzi teraz,
to koniec dla tej Ziemi...
Przejdź do forum: