Zobacz temat
 
Pary z Tytanami poza kreskówką
Aż tak jej nie lubisz? XD
No chyba wyraźnie mówię, że za nią nie przepadam Bestia :P
Bo? Bestia :P
Bo jest skryta, babska, nieprzyjemna, kłóci się ze Speedy'm i puszcza luzem złoczyńców zamiast ich schwytać Bestia :P
No, czyli 5 powodów żeby ją lubić Bestia :P
Nie zaprzeczyłaś, że babska Bestia :P
Bo zrobiłam to już wcześniej Bestia :P
Okej. Ale odrobinę zmieniamy temat. Jeśli chodzi o Artemis i inne baby które nie są Tytanami chyba lepszy byłby osobny temat.
Dobra... Ale Artemis i Zwinny (Zwinny!) to byłaby lepsza para niż Cyborg i Jinx Bestia :P
Zwinny to Zwinny, czyli ja. A Szybki to postać z kreskówki, więc proszę mówcie po nazwie bohatera, a nie ksywie fana Bestia :P
Ale... Tak i tak jest dobrze xD Właściwie znaczy to samo, więc to wszystko jedno xD
Chyba zmienię ksywę... Bestia :P
Zwinny, to nie jest tragedia Bestia :P
Dla mnie tak, Artemis jest taką postacią zaliczaną do nieznośnych Bestia :P
Prawda jest taka, że w polskim tłumaczeniu zrobili błąd i w jednym odcinku nazywali go Zwinnym a w innym Szybkim. Poprawna nazwa postaci to Szybki.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dlatego też troszkę mnie wkurza gdy o postaci z kreskówki mówią Zwinny a nie Szybki Bestia :P
Ogólnie moim zdaniem, jeśli się tłumaczy imię/ksywę trzeba być konsekwentnym. Jak Zwinny to Zwinny, a nie Szybki. I na odwrót. I jeśli tłumaczy się pseudonimy Tytanów, to wszystkich Tytanów. Skoro ze Starfire robią Gwiazdkę, to niech z Raven zrobią Kruka. Albo Wronę, jak już przekręcać.

Wracając do tematu: jestem przeciwniczką paringu CyborgxJinx. KidFlashxJinx, jak już.
Albo... Beast Boy i Miss Martian. Co wy na to? Oboje zieloni Gwiazdka ^^'
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Hehe, no w sumie nie taka zła para by z nich była. Chociaż Terra (kreskówkowa) moim zdaniej lepiej do niego pasuje.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
O,dobry pomysł. Bardzo dobrą by być może był Bestia z Miss Martian. : ) Chociażby......
W mym mniemaniu Terra została dobrana właśnie tak, by pasowała z charakteru do BB. Oboje są nieco dziwaczni, tak na przykład.
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Przejdź do forum: