Zobacz temat
 
Tytani spoza kreskówki
Mi akurat dobrze wychodzą, ale czasem mam wrażenie że zdania są jakoś "klejone" na siłę Bestia :P
E tam ! Przesadzasz XD Ale chyba odbiegamy od tematu.
Tak, znów to samo Bestia :P
No! Więc tak ,nie wiem jak to zacząć.
Ja nie mogę się przyzwyczaić do Tytanów spoza kreskówki xD. Dla mnie istnieją tylko kreskówkowi Tytani.
No to normalne jak się ogląda tylko kreskówkę, ale komiksy polecam, bo też są dobre.
Hmm,może sobie kupię. Pomyślę,ale na razie jestem spłukana.
Ja mam kasę, ale muszę odkładać. Chce dostać laptopa na bierzmowanie. A i przy okazji, jestem konsultantką Avon'u, także zbytnio czasu na spokojnie przeczytanie komiksu nie mam.


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Mi ogromnie szkoda Superboya, z którego mogli zrobić świetnego Tytana.
Nie rozumiem? Co masz na myśli, przecież Superboy był Tytanem. Ogólnie Tytani w komiksach byli bardzo liczni, nie ograniczali się tylko do tych, których znamy z kreskówki.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Z Superboyem odnosiłem się raczej do kreskówki, w której się nie pojawił. Zresztą właśnie o tym jest temat - o Tytanach których nie było w kreskówce :P
Edytowane przez Zwinny dnia 2011-04-30, 14:38
Aha XD, źle zrozumiałem trochę. Myślałem, że chodzi o coś w stylu komiksowych tytanów itp. Nie wpadło mi do głowy, że chodzi o tych, których w kreskówce nie było.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
A ktos z was kupił ten komiks o MT ?
Który? Większość komiksów o Tytanach nigdy nie ukazała się w Polsce niestety.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja byłem niedawno w Ameryce (kilka miesięcy temu) i miałem okazję zdobyć kilka komiksów. Polecałbym przynajmniej kupienie Teen Titans Go!, który w Polsce jest dostępny.
Teen Titans Go! Jest raczej dla wielbicieli samej kreskówki, ale zgadza się to chyba jedyny dostępny u nas komiks TT.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Nie zapominajcie też o Donnie Troy...ona też była w tytanach Robin :)
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Nie wiem dlaczego, ale Donna jest jedną z tych postaci których nie trawię. Jako bohater to jest w porządku, ale nie przypadła mi do gustu.
Hej, no weź! Donna jest fajna. Mogłaby być nawet siostrą Dicka- obydwoje mają podobne charaktery ^ ^. Uwielbiam relacje między nimi.
No i nie wiem czy wiecie, ale w pierwszych wersjach komiksu o Tytanach romansowała z Royem ^ ^.
Tyle przynajmniej wiem z tych stron, które widziałam..
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Tak, flirtowali przez jakiś czas ze sobą w różnych seriach komiksowych, ale nie zmienia to faktu, że jej nie lubię Bestia :P
Przejdź do forum: