Zobacz temat
 
Twoja ulubiona para?
Tak jak wspominałem na początku, temat odpowiedni do działu o pairingu, tyle że ja nie mogę przenieść więc poczekamy na Silenta Bestia :P

Co do pary Cyborg&Gwiazdka...

Jeśli mam być szczery kompletnie ich ze sobą nie wyobrażam, jednak pod względem przyjacielskim świetnie się spisują.
O tam,fajnie by jako przyjaciele wyglądali. A co powiecie o parze,

Plasmus(nie umiem tego pisać) i Kometa XD
No właśnie mówię, że jako przyjaciele to świetna para, ale na poważnie to raczej nie Bestia :P
Kometa mi do Red X-a pasuje Bestia :P.
zgadzam się z Milly ;d
Również: )
Jeśli mam wziąć parę Blackfire & Red X na poważnie, to chyba wybuchnę śmiechem Bestia :P Ta dwójka mi do siebie nie pasuje, szczególnie jeśli chodzi o Red X'a który wykradł kostium z Wieży.
Kometa jest dość głupią postacią, a Red X jest ciekawy, więc
tak nie za bardzo. Prędzej Gwiazdka by do niego pasowała ;p.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Kometa nie jest głupią postacią, tylko została głupio przedstawiona, to głównie dlatego nie pasuje do Red X'a.
no faktycznie, była głupio przedstawiona. może i jest ciekawiej, gdy Kometa jest czarnym charakterem, ale moim zdaniem lepiej, gdyby była dobra i kochała Gwiazdkę, pomagałaby jej w trudnej sytuacji, bo w końcu to siostry. Fajnie, gdyby chociaż mógł wcześniej powstać taki odcinek, w którym się godzą. To moje zdanie.
Ja bym Kometę wsadziła do grupy X-a, bo ciekawie by było gdyby współpracowali : >
nie pomijając, że obydwoje są raczej po "ciemnej stronie mocy" XD
No,mimo tego,gdyby zrobić z Komety tak jak to wtedy ujęłaś dobrą siostrę,byłoby fajnie.
A ja uważałbym to w pewnym sensie za żałosne. Zdecydowanie wolę Kometę w roli czarnego charakteru. Może gdyby bardziej ją dopracowali to nawet byłbym za B&R.
Mam podobne zdanie, jeśli mielibyśmy tu mieć drugą Gwiazdeczkę, to ja dziękuję xD. Kometa jest dużo ciekawszą postacią, gdy jest po stronie zła.
Ogólnie to nie widzę nic ciekawego w kreskówkowej Komecie, ale również uważam, że nie chciałabym jej widzieć w roli kochanej siostrzyczki, ogólnie ona wyglądem mi na taką nie pasuje.
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
no każdy ma inne zdanie Robin :), ja wcześniej uwzględniłam, że może i jest lepiej, gdy jest złoczyńcą, bo rzeczywiście to do niej pasuje, szczególnie do ubioru i wyglądu. Ale czasem miewam takie myśli, że fajnie by było, gdyby się lubiły. Jednak popieram was.
Najlepiej by było tak pośrednio, gdyby jednak czuła, że jest siostrą Gwiazdki i nie może jej przecież nienawidzić, jednak żeby przez to nie rezygnowała ze swojego złego ja ; >
dokładnie Robin :)
He he, między nimi konflikt poszedł za daleko na takie ludzkie odruchy. Kometa zawsze była zazdrosna o Gwiazdkę i ambitna na tyle, że zamierzała zawładnąć Tamaranem siłą. Poza tym po incydencie z Psionami miała do Gwiazdki wielki uraz. Tej dwójki nic już raczej by nie pogodziło.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: