Zobacz temat
 
Zareklamuj swój blog o Tytanach!
Co do postaci, nie jest konieczny obrazek, czy jakieś zdjęcie, jeśli autor bardzo dobrze i szczegółowo potrafi opisać bohatera. Nie będzie wtedy problemów z wyobrażeniem sobie jego, chyba że ktoś kto dopiero zaczyna pisanie bloga i nie jest dobry w tej sprawie, napisze jedynie kolory ubrań, włosów i oczu, lub nawet mniej. Jednak z czasem na pewno ktoś taki nabrałby wprawy.
:*
Ja właśnie rozpoczęłam pisanie mojego pierwszego bloga o Tytanach. Wcześniej się już do tego zbierałam, ale jakoś nie miałam czasu.

Mój blog to historia Megan, znanej przestępczyni, o której krążą różne plotki. Z czasem odkrywa swoje pochodzenie i powiązanie z TT. Więcej na:
http://teentitans...gspot.com/
"Każdy może współczuć cier­pieniom przy­jaciół, lecz trze­ba mieć wspa­niały cha­rak­ter, by móc cie­szyć się po­wodze­niem przyjaciela."
Jakowoż na blogu pojawił się rozdział, to wypadałoby zrobić sobie reklamę.
Całość kręci się wokół Nyx, znanej pod pseudonimem Kocia Wiedźma. Potrafi kontrolować cienie, albo raczej stworzenia żyjące w cieniach. Przeprowadziła się ona rok temu do Jump City. Od kilku miesięcy w mieście grasuje morderca. Zabija on we śnie nie zostawiając żadnych śladów. Nawet na ciele. Nyx starając się w miarę normalnie żyć trafia z jednej strony na Tytanów, a z drugiej na mordercę. Omnis lux in tenebris submergere sit evanescere.
http://i-ve-find-...ogspot.com
i61.tinypic.com/2wclbbl.png
Serdecznie zapraszam na mojego bloga:
gwiazdka--i--tytani.blog.pl
Pojawiły sie nowe rozdziały i rozdział świąteczny
media.tumblr.com/tumblr_lskmkxgZFj1qzlpcr.gif
Cześć!
W tamtym tygodniu założyłem bloga o przygodach KidFlasha i RedArrowa.
Pojawiło się już pierwsze opowiadanie.To mój 1 blog,nie wiem do końca jak ułożyć stronę tak,żeby wyglądała ładnie.Na moim blogu pojawią się takie drużyny jak : TeenTitans,Young Justice,Justice League i oczywiście Nightwatch!Jestem zadowolony,że chociaż troszkę ten blog przerobiłem i zapraszam serdecznie.Opowiadania wrzucam mniej więcej co tydzień.
http://flashandre...gspot.com/
static4.comicvine.com/uploads/original/5/55582/3362565-x.jpg
Hue, wpadł mi do głowy pomysł. Nawet dwa. Może wreszcie się ruszę i coś popiszę.
If I close my eyes. And fell asleep in this layby
Hej, założyłam z siostrą bloga o Tytanach. Narazie jedna, krótka notka, ale możecie wpaść i napisać, co myślicie. Robin :)
http://titansandp...gspot.com/
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Genialny blog, komentarz już jest <3
Twój komentarz mnie rozwalił. Jakby co to ta notka jest siostry. Ja dopiero się włączam XD
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Przekaż siostrze, że jest mistrzem i pozdrów ode mnie Robin :). Jak się włączysz, to nawiąż do płynu XD
Jasne, jak tylko napiszę, że Bestia dolał im Płynu do coca-coli XD I będą najarani tytani Gwiazdka :D
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
No i prawidłowo Robin :)
Kibo napisał(a):

Jasne, jak tylko napiszę, że Bestia dolał im Płynu do coca-coli XD I będą najarani tytani :D



No niee, narkotyki na MOIM blogu? Jedyny narkotyk jaki toleruję, to felix felicis! :P
38.media.tumblr.com/817f9e5026d61394321400d20e07d389/tumblr_mhgxsawgJO1rsmozyo1_400.gif

titansandpizza.bl... <--- zapraszam Robin :)
robin-raven-przyj...ogspot.com
Wreszcie założyłam bloga, dzięki któremu niektóre fanki Gwiazdki dołączą do listy osób pragnących mnie zamordować Booya!
Może dlatego, że zrobiłam tam nieoficjalny Antyfanklub kreskówkowej Star?
W każdym razie na blogu będzie opowiadanie o Rae, Robinie, Red X i Jinx (z wystarczająco dużą dawką Kid Flasha i Slade'a).
Może być nudzące, szczególnie wątki Raven i X'a.
Krytyka i antyfani Gwiazdki mile widziani! Bestia :P
Fajnie, że blogi jeszcze powstają Robin :) Tego niestety nam brakuje w ostatnich latach. Trzymam kciuki i życzę powodzenia!
http://bb-ula.blogspot.com
Ula.Po prostu.
Nastolatka która lubi świat DC.Normalne.
I pewnego dnia odkrywa ze umie przenosic sie między wymiarami.
2 rozdział w drodze.
A ja mam takie pytanko: czy ktoś (ktokolwiek, gdziekolwiek, cokolwiek) jest jeszcze aktywny gdzieś na blogach? Bo w ostatnich miesiącach to zauważyłam tylko notki u mnie... i to na tyle. Megan zniknęła, Mejka zarzuciła pisanie na rzeczy rysowania, a cała reszta? Ludzie, gdzie się podziewacie?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
A można zareklamować pojedyncze opowiadanie? Swego czasu napisałam jedno yuristyczne. Niektórzy już czytali. Gwiazdka :D
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
@Forsaken niestety to jest skutek uboczny postania serwisu. Kiedyś Tytanowa społeczność bazowała się głównie na blogach i to stamtąd się wszyscy znali. Chcąc nie chcąc, w chwili gdy założyliśmy serwis, jednocześnie daliśmy wszystkim fanom nowe i odpowiedniejsze miejsce na budowę społeczności. I to samo w sobie moim zdaniem spowodowało, że blogi tak mocno odeszły w zapomnienie.

Oczywiście również w latach 2007-2009 blogi działały, przeżywały swoje kryzysy i co ważniejsze - istniały również fora jak Teen Titans World czy Teen Titans Friends, jednak, co się oszukiwać - były to miejsca dla konkretnych grupek, a nowy widz tak naprawdę wchodząc do fandomu w 90% przypadków decydował się na prowadzenie bloga. Pamiętam czasy jak trudno było nadążać za nowymi notkami. Może nie wszystkie blogi były bezbłędnie prowadzone, jednak nie można zaprzeczyć, że było bardzo kolorowo i każdy starszy czytelnik miło wspomina chwile spędzone na konkurowaniu/pisaniu jak najlepszych opowiadań Robin :)

RDNoita napisał(a):

A można zareklamować pojedyncze opowiadanie? Swego czasu napisałam jedno yuristyczne. Niektórzy już czytali. Gwiazdka :D


Dawaj śmiało, nikt rygorystycznie niczego tutaj nie pilnuje, więc zabraniam Ci się pytać następnym razem Gwiazdka :D Wstawiaj od razu Bestia ;)
No to tego... REKLAMA. Gwiazdka :D (Wystarczy kliknąć na obrazek.)

i1181.photobucket.com/albums/x439/raven_uchiha_desu/Roznosci333/ravxstar_zpsfsxyhydh.png
Zamiana.
Myślałeś, że przejście duszy Gwiazdki do ciała Raven, a Raven do ciała Gwiazdki nie poniosło za sobą żadnych skutków? Że wszystko skończyło się, gdy powróciły do swoich własnych powłok? Niekoniecznie... Po prostu nikt o tym się nie dowiedział - o powstałej wówczas więzi.
.

yuri | Raven x Starfire | "zaginiony" odcinek

dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Przejdź do forum: