Zobacz temat
 
Zareklamuj swój blog o Tytanach!
Bardzo dziękuję Rilla1. Wykonałam taki prosty, bo nie miałam pomysłu a spodobało mi się akurat to zdjęcie. A blogów mam trzy, razem z tym.
P.S. Głównie skupię się na Raven, a moja koleżanka na Gwiazdce.
A może zaprosisz swoją przyjaciółkę na serwis? Robin :)
Poznamy ją. Gwiazdka :D
Jasne. Muszę się tylko z nią spotkać.
Jezusie Świebodziński, jak ja mam to dodać? @.@
Wejdź w edycję profilu i wklej linka w "Adres WWW".
Spoko w ciągu kilku najbliższych dni pojawi się nowy system, który trochę ułatwi dodawanie reklam.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Witam. Bestia ;) Od niedawna postanowiłem spróbować w pisaniu opowiadań o TT. W zasadzie na razie będą tylko notki, co do grafiki... Sam nie wiem kiedy. Mimo wszystko zapraszam do czytania. http://takanowela...
Edytowane przez Silent dnia 2013-04-06, 12:05
Chciałem napisać komentarz, ale nie podałem maila i się skasowała treść, nie chce mi się drugi raz bawić, więc napiszę tu:

Całkiem oryginalny pomysł, kompletnie nie w moim guście, ale i tak ciekawy. Jak na początek bardzo dobry start, popracuj tylko nad niektórymi zdaniami, bo czytając czasem widać zrobione w pośpiechu błędy. No i trochę więcej szczegółów, bo odniosłem wrażenie, że chciałeś wylać coś z głowy na papier, ale większość i tak została tylko w głowie - czyli czytelnik nie zawsze się domyśla o co chodzi.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Xellos -zaraz looknę na bloga jak znajdę chwilkę, a co do ogólnie tematu, to tak się króciutko wypowiem... Bloga o Tytanach usuwam, ten temat nie pociąga mnie już tak, jak kiedyś, za to ciągle będę prowadziła dwa pozostałe.
:*
Dziękuję za radę Silent. Masz rację, są takie błędy, ale z czasem pisania zapewne będzie ich co raz mniej. Owszem notki są pisane pod wpływem nagłej weny, mimo wszystko się polepszą. Bestia ;)
No to życzę więcej nagłej weny Robin :).
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Grafika może poczekać Gwiazdka :D Najbardziej liczy się treść bloga, a nie to jak pięknie wygląda - według mnie. Między innymi z tego względu, że książki po okładce również nie oceniamy Robin :)
Tak. Dlatego to może poczekać. Prócz grafiki będzie jeszcze muzyka, która nada odpowiedniego klimatu przy czytaniu poszczególnych fragmentów.
Muzyka także jest dobra, ułatwia właśnie wczucie się w klimat. Ale właśnie tak jak poprzednicy, grafika jest na drugim miejscu, po treści. Chyba że ktoś woli czytać słaby tekst, a zachwycać się przepiękną okładką.
:*
W blogach piękna grafika nie zastąpi treści Bestia ;) Takie rzeczy tylko w filmach. Niektóre ogląda się tylko dla efektów przy śladowych ilościach fabuły Gwiazdka :D

Jeżeli chodzi o muzykę to ja osobiście nie próbowałam (chyba, że nie pamiętam), natomiast lubiłam czasem wstawiać obrazki do opowiadania :3
www.mediafire.com/convkey/ee83/fy4p43fgi8354h3fg.jpg
Móc z kimś dzielić się i problemami, i szczęściem.
Mieć oparcie wtedy kiedy wszystko się psuje, i wtedy kiedy chce się żyć...Raven :-/
Grafika jako dodatek do opowiadań jest trzeciorzędny. Brak niego na początku (jak i w ogóle) może pobudzić wyobraźnie czytelnika/czki. Dzięki temu następuje rozwój.
Bzdura Bestia :P. Nie mówię, żeby zaraz robić z tekstu komiks, ale ilustracja przedstawiająca chociaż postać bohatera jest zawsze warta uwagi, bo często czytelnik ma problem z wyobrażeniem sobie wyglądu postaci, co jest dość ważne. Potem się przytrafiają sytuacje gdzie wcześniej nie opisany bohater jest opisany dokładnie i cały charakter i czar postaci którą wyobraża sobie czytelnik znika. Oczywiście to nie reguła, ale sporadyczne ilustracje nigdy nie zaszkodziły żadnej książce.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Zależy od celu autora. To czy będzie opis postaci czy nie, osoba, która ją polubi będzie chciała i próbowała się z nią identyfikować. Ktoś może być nastawiony na opisywanie postaci od strony psychologicznej. Jeśli ktoś (czytelnik) ją polubi z powodu dobrych cech odruchowo nada jej ładnego wyglądu. Z resztą patrząc na polskie blogi o Tytanach, większość dodatkowych głównych postaci wykreowanych przez autorów opowiadań jest ładna. A sami autorzy się z nimi identyfikują.

Wybaczcie, za parę błędów w pisowni. ;>
Edytowane przez Xellos dnia 2013-04-07, 23:00
Tak czy inaczej na pewno ilustracja nie zaszkodzi, a są ludzie tacy jak ja - czyli leniwi jeśli chodzi o czytanie, którym obrazek od czasu do czasu ułatwia przebrnięcie przez tekst. Generalnie np. duża ilość tekstu który nie jest optycznie podzielony na segmenty już jest dla mnie nie do przebrnięcia, ilustracje dają chwilę odpocząć.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Zależy to czytasz. Nie wszystkie książki czy też opowiadania wciągają tak samo. Mnie obecnie wciągnęła książka Jacka Piekary - "Necrosis Przebudzenie". Dość dawno żadna mnie nie wciągnęła. Może dlatego, że nie przypadły mi do gustu. Dla przykładów, męczyłam się dość długo z pierwszym tomikiem z serii Diablo, nie mówiąc już o drugim który porzuciłam. Styl pisania mnie dobił Gwiazdka :D
Po tym pewnie wezmę się za "Wojnę w blasku dnia" - Brett'a. Czytał ktoś może "Malowanego człowieka" ? To pierwsza część z serii. Bardzo polecam Robin :)

Jeszcze tak na marginesie, co do blogowania, postanowiłam odrestaurować swoje opowiadanie. Jako iż nie udało mi się zalogować na poprzednim blogu, opowiadanie przeniosłam na nowy. http://happy-toge... Jeśli będziecie mieli chwilę, zajrzyjcie i skrytykujcie. Lubię jak ktoś mnie poprawia Gwiazdka :D
www.mediafire.com/convkey/ee83/fy4p43fgi8354h3fg.jpg
Móc z kimś dzielić się i problemami, i szczęściem.
Mieć oparcie wtedy kiedy wszystko się psuje, i wtedy kiedy chce się żyć...Raven :-/
Przejdź do forum: