Zobacz temat
 
Nasze sny
Meiuś, za dużo telewizji xD.

Mi się przedwczoraj śniło, że jestem Lelouchem i mnie niedźwieć po lesie goni xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
A sniło wam się kiedyś ,że jesteście mordercą ? Czy zawsze jesteśie ofiarą ?
Nie. Kiedyś mi się śniło, że złodziej myszkuje po osiedlu. Jest noc, ja idę do sklepu...A on wyskakuje, i przykłada mi nóż do gardła.Aqualad 8O
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Ola26 napisał(a):

A sniło wam się kiedyś ,że jesteście mordercą ? Czy zawsze jesteśie ofiarą ?


Kilka razy. Zazwyczaj były to osoby, którymi wprost gardzę i danego dnia doprowadziły mnie do furii.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Opisałabym mój sen o Dalekach, ale For uzna, że tym razem na poważnie powinnam przestać oglądać DW. xD

All hail Trigon
Pisaj, pisaj. Mnie ostatnio wszystko gania po tym lesie xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Śnił mi się dzisiaj normalnie taki wymyślony przez mój mózg odcinek TT. xD Zaczęło się, że Cybuś wpadł na pomysł zbudowania "Podniebnej wieży T". Potem trochę kawałek nie pamiętam, ale zakładam, że tą wieżę zbudowali. I dołączyła do nich jakaś nowa babka, a potem się okazało, że ona jest robotem. Robin jej o tym powiedział, a to ją po prostu zniszczyło, wybuchła, wieża T spadała na ziemię. Aż nagle BBoy rozdał Tytanom baloniki (?) i na nich sobie latali. I się obudziłam. X.X

All hail Trigon
Hahaha... genialny sen Gwiazdka :D Gwiazdka :D Ja mam ostatnio w kółko te same sny. Chociaż śniło mi się ostatnio, że jestem z chłopakiem, w którym się zakochałam, jest starszy 2 lata ode mnie, i nie sądzę że mam jakieś szanse, ale ten sen był taki wspaniały!!!!
:*
Na początku przeczytałam, nie "jestem z chłopakiem", a "jestem chłopakiem" i sobie myślę "WTF?"

All hail Trigon
My się ostatnio z kotem w moich snach na siebie gapimy... i to by była cała akcja xD

Połączony z 14.11.2012 18:13:19:
Kiedyś, na wakacjach, śnił mi się rudy gostek z Sidekick (Slidekick? Jakkolwiek)
Edytowane przez For dnia 2012-11-14, 18:13

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Pewnie, że świadomy sen istnieje. Sama przypadkowo miałam go dwa razy. Jednak nauczyć się go wywoływać jest bardzo trudno.
Jest możliwość wyćwiczenia świadomych snów, poczytajcie na necie.
Na razie próbuję, i nic, ale do tego potrzeba długich ćwiczeń, a ja na razie z... 3 dni xD

BTW, wierzycie w to, że sny mogą mieć jakieś znaczenie prorocze albo coś? Co znaczy, że jeden sen powtarza się już z jakiś 10 raz?
Tak mi się dzieje, i bardzo mi się to nie podoba.
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
W prorocze sny nie wierzę. Z definicji mary senne to tylko suma doświadczeń, jakieś wspomnienia i przerobione to co było lub to, co sobie wyobraziliśmy.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Osobiście kiedyś miałam pewien sen. Następnego dnia wydarzyło się dokładnie to, co mi się przyśniło. Tak jeszcze do świadomych snów, to mam znajomego farciarza, który naturalnie ma zawsze świadome sny. Mówił nawet, że mu się to już znudziło.
Ja pamiętam swój sen ze Slendermanem xD

A treść snu była następująca:

-Byłem sobie w Muzeum z siostrą kiedy nagle zaczęło mi szumieć w głowie niczym w radiu podczas zakłóceń a obraz latał niczym zakłócenia telewizyjne, kiedy nagle tuż przed moimi oczami pojawił się Slender, stał tuż nade mną i mówił do mnie(oczywiście po Angielsku): "teraz sobie zagramy". Nagle znalazłem się w grze z grafiką podobną do Minecrafta lol. Kiedy już się tam znalazłem wtedy wykrzyczałem do niego że nie będę grał w jego głupie gry, wyszedłem z gry wywołując menu niczym w Anime SAO. Gdy już wyszedłem wtedy znalazłem się z powrotem w muzeum ale już nikogo tam nie było, nawet mojej siostry, po czym nagle tuz przed moimi oczami pojawił się slender i skręcił mi kark, wtedy zerwałem się z łóżka cały spocony. Myślę że wtedy mogłem przeżyć prawdziwy koszmar jakiego nigdy wcześniej nie doznałem.
Edytowane przez TheRedX dnia 2014-02-03, 09:47
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Sny ze Slenderem, też bym chciała *_*
Mnie bardzo często w snach powtarza się apokalipsa zombie, to jest po prostu okrutne. Ale mój ostatni sen to było totalne przegięcie
Byłam w centrum handlowym, pełno ludzi, normalnie. Nagle wchodzi pięciu studentów ( może nie studentów, takich młodych chłopaków po prostu ) i wyciągają noże. Zaczyna się ogólna panika. Widzę małą dziewczynkę, może około 3letnią, zapłakana, ucieka. Biegnę do niej i biorę ją na ręce, mówię, że już wszystko dobrze. W tym momencie podbiega jeden z tych chłopaków i zabija małą. Patrzę na dziewczynkę przerażona, a potem na tego chłopaka, który patrzy mi w oczy, odwraca się i odchodzi.
Creepy. Nienawidzę rzezi niewiniątek.
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Śniło mi się ostatnio, że rozmawiałam z fioletową lamą. =^.^= Była bardzo miła i miała puszyste futerko.

All hail Trigon
Miałam i miewam dużo fajnych snów. Niektóre były tak "realistyczne" i długie, że mogę się nimi inspirować w tworzeniu opowiadań, czy komiksów. A z takich śmieszniejszych na przykład:
Mi śniło się kiedyś, dobrych parę lat temu, że byłam wielkim złotym smokiem i latałam nad swoim miastem. Niesamowite uczucie... A potem wylądowałam i zaatakowałam sklep mięsny. LOL. XD
Albo zdarzył mi się też sen, byłam sobą i spacerowałam po swojej okolicy i jakaś niebieskowłosa dziewczyna mnie zaczepiała. A potem zaczęłyśmy walczyć ze sobą w dość efektowny sposób. O.o Po tej krótkiej walce poszłam wspiąć się na swój blok i sobie stałam na jego dachu. A ona znowu się tam pojawiła i mnie złapała, a ja z kieszeni wyciągnęłam jakiś pilot z czerwonym przyciskiem, wcisnęłam go i cały świat wybuchnął. Gwiazdka :D
A dzisiaj mi się śniło, że znalazłam psa, ale on musiał zostać u dziadków, bo oni chcieli mieć jakiegoś. Było mi trochę smutno, bo jak chciałam pojechać, to szedł za mną i musiałam wrócić zanieść go na miejsce. Sama nie wiem czemu mi się to śniło, lubię psy, ale jakoś wolę koty. XD
Ja miałem różne dziwne sny.Tematyka danego snu zależała od tego,co robiłem dzień wcześniej.Raz przyśniło mi się że jestem Batmanem.Miałem takie bice i inne kozackie rzeczy...
Kurczę,wszystkie sny są fajne.Ale kiedy przychodzi co do czego ,np. mam zrobić coś niesamowitego,tak żeby laski krzyczały "Ah!" oczywiście budzę się i jestem w normalnym świecie,normalka. ;_;
static4.comicvine.com/uploads/original/5/55582/3362565-x.jpg
Nw jakis tydzien temu snilo mi sie, ze jestem spider-manem. Ten sen byl bardzo realistyczny, sama moglam robic co chcialam etc. Na poczatku gonil mnie Octopus,czulam jego obecnosc jakby to dzialo sie na prawde. Potem go pokonalam jak to zwykle robil spider w serialu i filmie.
Przejdź do forum: