Zobacz temat
 
Nasze sny
Xellos napisał(a):
Ten miesiąc wprowadza mnie w szczególną melancholię.

Myślę, że w jesień melancholia, te wszystkie chandry zyskują na sile. Realistyczny był ten sen. Chyba też miewałam podobne uczucie po przebudzeniu z jakiegoś snu, niestety nie potrafię sobie na tę chwilę przypomnieć przy którym to było.

Mnie ostatnio się śniło, że jeździłam sobie motocyklem. A potem mi go ktoś ukradł. I z "ekipą" szliśmy na wyprawę odzyskania go. Gwiazdka :D Trochę dziwne było to, że po jakimś czasie znaleźliśmy się na jakimś opuszczonym peronie, a potem wędrowaliśmy wzdłuż torów, ale okazało się, że coś tam jednak jedzie za nami, to sobie skoczyliśmy w bok i dalej, a potem się obudziłam. Gwiazdka :D
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Tak. Im dłużej o czymś myślisz przed snem, tym większe prawdopodobieństwo scenariusza. Robin :) Dawno nie miałem snu w którym bym jeździł/latał. Tak czy siak, trzeba korzystać z wolnego. Śniadania o 13-ej, o tak.
A mnie się ostatnio śniło , że mój przyjaciel doznał olśnienia na szczycie piramidy otoczonej granatową zorzą polarną . I rozmawiał z bezcielesnym głosem . Gwiazdka ^^'
Naika
A mnie dzisiaj policja, lekarze i pracownicy Maca gonili ze strzykawkami i gazem usypiającym, rozbiłam się rowerem przerobionym na hulajnogę z motorkiem i uciekłam przed autobusem pełnym dresów. Who da man?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
For, co za sen! Co nabroiłaś? XD

Ja miałam dzisiaj dziwny sen. Nastała w nim w moim mieście, najpierw myślałam, że apokalipsa zombie, ale potem się przyglądałam atakującym i one okazały się sprawniejsze. To była apokalipsa tolkienowskich orków żywcem wziętych z filmowych ekranizacji LOTRa i Hobbita! Gwiazdka :D Nie mam pojęcia czego one chciały od mojej mieściny, ale zwiewałam sobie i skradałam się po mieście, żeby mnie nie złapali. W pewnym momencie pomyślałam, że wejdę sobie na jakiś blok. I szukałam odpowiedniego miejsca. Wspięłam się po balkonach. Dalej sobie wędrowałam. Jak byłam bardziej w centrum miasta, to weszłam sobie na dach budynku z apteką i paroma innymi sklepami. Zastałam tam niecodzienne zjawisko, bowiem na dach przyjechał pociąg... Gwiazdka :D Gwiazdka :D Gwiazdka :D
Co dziwne te orki jeździły takimi eleganckimi furami czarnymi, trochę jak jacyś agenci. Poza, ci którzy nie mieli, ukradli sobie wozy policyjne. Gwiazdka :D
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Śniło mi się dzisiaj, że na Disney XD puszczali Nightwatch, ale nie mogłem oglądać, bo o tej samej porze na Cartoon Network lecieli Crime Breakerzy.
No dobra, ja miałam dziwny sen. Bardzo często je miewam, i często są o Tytanach, ale wybrałam te najlepsze.
Pierwszy był o tym, że z Robinem i jego paczką ćpunów ( tak, Rob ma kumpli, którzy ćpają ) szłam pod PDK ( piski dom kultury). Potem oni sobie poszli, a ja z liderem zostałam sama. No to mu powiedziałam, że jestem elfem. Później poszliśmy do jakiegoś mieszkanka. Gdy tam weszliśmy zobaczyłam małą dziewczynkę z rudymi włosami i niebieskimi oczami. Robin ją przytulił i powiedział, że ta dziewczynka jest niezwykła. Skojarzyło mi się, że to Babs, ale taka mała...
. Drugi był o tym, że ja z Robinem walczyliśmy z jakimś przestępcą. Lider wkroczył do akcji, widząc, że nie daję sobie rady. Pokonał go i... Odciął mu głowę. Dał mi ją i powiedział: To na pamiątkę.
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Ja najczęściej we śnie widzę tylko ciemność, a jak mi się coś śni to zapomnę. Bestia :P O Tytanach raczej nie mam. Ostatni sen jaki miałam, był o tym, że goniła mnie czarna pantera, która (chyba) próbowała mnie zjeść. Gdy ją uderzyłam była jeszcze bardziej zła. Bestia ;) Później pobiegłam do takiego budynku, gdzie próbowałam się przed nią schować. Następnie weszłam do jakiegoś różowego zamku, w którym chciały mnie zjeść inne potwory. Gwiazdka :D
Przejdź do forum: