Zobacz temat

Pytanie i odpowiedź
Ciężko mi wybrać konkretne postacie, ale fajnie by było zobaczyć tymczasowy sojusz bohatera i złoczyńcy w jakiejś sprawie oraz to jak przebiegałaby ich współpraca. Mogłoby być jeszcze ciekawej, gdyby te dwie postacie były swoimi kompletnymi przeciwieństwami pod względem osobowości.

Jakie wady charakteru może mieć osoba cechująca się otwartością umysłu? (Przyznaję, że ciężko jest mi nadać takiej postaci wady, które będą miały sens)
Moim zdaniem taka osoba może kodować zbyt wiele informacji lub posiadać brak umiejętności selekcji tych informacji, przez co rozmówcy mogą postrzegać ją jako niewiarygodną, nieposiadającą własnych twardych przekonań i granic. Owa osoba może też "otworzyć się" na negatywne wartości czy osoby (negatywność tu kwestia subiektywna - indywidualna lub norm społecznych) i może to skutkować czasami niekorzystnymi decyzjami lub zachowaniami w ogóle. Takie osoby wbrew pozorom również łapią haczyki demagogiczne - własnie przez to, że są nadzwyczaj elastyczne.

Resztę życia spędziłbyś/spędziłabyś w Rosji czy RPA?
Raczej RPA. Nie jestem fanem rosyjskiej polityki, nie znoszę cyrylicy, a w RPA łatwiej jest się dogadać po angielsku

Gdybyś mógł/mogła sprowadzić do naszego świata dowolną postać z DC lub Marvela, to kto to by był?
Hawka lub Dove z Titans, żebyśmy nie musieli oglądać ich na ekranie Gwiazdka :D

Czy istnieje postać w popkulturze, którą chciałbyś/ałabyś wysłać do psychologa? Jeśli tak, to jaka i dlaczego?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
media.tenor.com/images/0d96adf0796b04af23bc6bbce328be84/tenor.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
@Rachela2003 dziękuję za odpowiedź, wiele mi to dało do myślenia

Hm... Nie zastanawiałam się nad tym nigdy. Ale moja pierwsza myśl to Joker. Najbardziej rozpoznawalny złol i psychopata, no i stąd do psychologa. Chociaż psycholog tu już raczej nie pomoże Gwiazdka :D

Co czujesz, kiedy nie zrobisz przez weekend tego, co planowałeś/aś?
@Gwiazdeczka, uwierz, że mi też. Nigdy o tym nie myślałam Gwiazdka :D

Zażenowanie i zdenerwowanie z myślą, że muszę to zrobić w tygodniu.

Co czujesz, gdy wstajesz rano i leje za oknem?
Edytowane przez Rachela2003 dnia 2020-02-28, 21:43
To zależy. Jeśli muszę iść na zajęcia, to smutek i zrezygnowanie, a jeśli zostaję w domu to czilera i utopia

Gdybyś mógł/mogła udzielić ślubu dowolnemu shipowi, to komu byś udzielił/udzieliła?
Zdecydowanie Robinowi i Star <3

Gdyby to było możliwe, do których lat chciałbyś/chciałabyś się przenieść?
Do lat 90tych, bo urodziłem się w 99 i chciałbym zobaczyć jak wyglądało życie w tamtej dekadzie

Czy jeśli dwie kobiety w ciąży wdały się w bójkę, to można powiedzieć, że ich dzieci biorą udział w walce mechów?
A można, jak najbardziej. Takich organicznych mechów xD

Z jaką postacią z DC chciał(a)byś się zaprzyjaźnić?
Najlepiej z Poison Ivy, Batmanem lub Raven, bo lepiej mieć ich za przyjaciół niż za wrogów

Co sądzisz o popularności superbohaterów w Polsce?
Za mała, zwłaszcza DC, naprawdę nie ma z kim dyskutować, Marvel się broni filmami.

Co sądzisz o dzisiejszym CN?
Z jednej strony ma świetne kreskówki pokroju Stevena Universe, czy Gumballa, ale z drugiej strony te okropne rebooty i częste powtórki odcinków w ramówce. Mieszane odczucia

Czytasz komiksy?
Urywki, te, które mnie zainteresują.

Ulubiona kreskówka XX w?
Odpowiedź jest raczej oczywista ;D

Które normy społeczne najbardziej cię denerwują?
to, że muszę mówić dzieńdobry jako pierwsza, gdy jestem młodsza

gdybyś mógł/mogła cofnąć się w czasie, zrobiłbyś/abyś to?
titansgo.pl/upload/img/5e8c0be29f29c.png
Tak, ale najlepiej jakieś 5 lat wstecz by dokonać nieco innych życiowych wyborów

Jaki był ostatni film na którym byłeś/byłaś w kinie?
Kurczę, chodzę rzadko i tylko na horrory, więc "Doktor Sen"

Co lubisz robić w bezsenne noce?
mogę je policzyć na palcach jednej ręki, zazwyczaj czytam

jaka była ostatnia rzecz, którą zjadłeś/aś? Gwiazdka :]
titansgo.pl/upload/img/5e8c0be29f29c.png
Herbatniki

Ulubiony napój gazowany?
Przejdź do forum: