Zobacz temat
 
Pytanie i odpowiedź
Z mamą się pod tym kątem nie dogaduję, ale to raczej kwestia tego, kto jaki jest i jak jest nastawiony. Gdyby ta osoba nie narzucała swoich wierzeń, nie patrzyła na innych spode łba i szanowała ich zdanie, dogadałabym się bez problemu Gwiazdka :D

Czy chciał(a)byś żyć w Jump City?
Zawsze to lepsze niż żyć w Polszy

Co sądzisz o Marvelu?
Bardziej czuję się jednak związana z DC, ale w Marvelu mamy równie bogate uniwersum, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście najbardziej lubię Strażników Galaktyki, X-Menów, a z pojedynczych postaci Silver Surfera (mój nr 1), Novę, Iron Fista, Moon Knighta (który w pewien sposób bardzo Batmana przypomina), Thora, Electro i Ghost Ridera (w sumie, to kto go nie lubi xD). Odnoszę jednak wrażenie, że w Marvelu jest trochę (trochę!) mniej rozpoznawalnych żeńskich postaci, co w sumie widać po tym, co napisałam. Albo po prostu mi się wydaje, bo mniej siedzę w tym uniwersum xD. Z dziewczyn wyróżniłabym Gamorę, ale ona już wchodzi w skład Strażników Gwiazdka :D

Lubisz DC Superhero Girls?
Nie mogę, bo nie oglądam. Z drugiej strony kiedyś chyba widziałem kilka pierwszych odcinków i sprawiły raczej dobre wrażenie.

Jeżeli historia Nightwatch miałaby mieć zakończenie, jak je sobie wyobrażasz?
Wyobrażam sobie koniec NW jako początek NW: Next Generation, czyli jak idzie wywnioskować, drużyny składającej się z ich dzieciaków. Na chwilę obecną jest ich chyba trochę mniej niż 10 xD

Ponawiam pytanie
Silent zaakceptowałby w końcu swojego ulubionego syna Gwiazdka :D. A potem skończyłby się świat i Next Generation musieliby wynieść się na Księżyc.

Też ponawiam, a co.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
*klap* klap*

YouTube Video


Drużyna Nightwatch była coraz mniej spójna, gdyż bohaterowie mieli również inne cele niż tylko pomaganie potrzebującym - własne ambicje i marzenia. Dawne powody które złączyły bohaterów, zgasły. Reyze dawno nie widziała własnego domu, innych zmęczyło życie na krawędzi, a niektórzy pragnęli założyć rodziny lub spełnić się w inny sposób. To była tylko kwestia czasu, gdy skład się rozpadnie.

W końcu, po pokonaniu "największego złego, którego imienia nie wolno wymawiać, bo i tak go nie znam" istnienie drużyny przestało mieć aż takiego znaczenia jak dawniej. Bohaterowie celebrowali zwycięstwo, które było równocześnie przyjęciem pożegnalnym. Śmiali się, rozmawiali, wspominali dobre czasy i wręczali sobie prezenty.

Bohaterowie stali na dachu wieżowca i wpatrywali się w zachodzące słońce. Widać było tylko ich czarne sylwetki. Żegnali się. Jeden po drugim udawali się w swoją stronę. Drużyna Nightwatch stała się wyłącznie przeszłością.

Historie Silenta, Shadow, Kiry, Reyze i Dark Archera toczyły się własnym torem i miały różne zakończenia.

Dark Archer założył własną restaurację z makaronami. Miał żonę i dzieci. Na samym końcu wyłysiał i jeździł na wózku inwalidzkim, którym był poduszkowcem.

Reyze patrolowała kosmos pomagając potrzebującym. Po tym jak udała się na samotną wyprawę słuch o niej zaginął. Nikt nie wiedział co się z nią stało.

Silent kontynuował aktywna walkę ze złem. Zginął walcząc samotnie ratując życie milionom ludzi.

Shadow została prezydentem świata. Aż do śmierci była wybierana na to stanowisko bez przerwy.

Kira udała się na planetę z którą była częściowo przywiązana. Zwalczała tam przestępczość. Uczyła innych sztuk walki. Dożyła starości.

--THE END--

Czy każdy z bohaterów NW powinien mieć swojego arcywroga?
zdecydowanie tak! :3

ponawiam Gwiazdka :D Gwiazdka :D Gwiazdka :D
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Jak na czarny scenariusz, to dobre zakończenie Robin :)
Niemniej, nie chciałabym, żeby to się w ten sposób skończyło Cyborg :(


Czy każdy z bohaterów NW powinien mieć swojego arcywroga?


Wydaje mi się, że tak jest ciekawiej. Mało tego, dzięki temu bardziej możemy rozwinąć naszych bohaterów, konfrontując ich z ich arcywrogami.

Twój ulubiony cytat z TT?
Edytowane przez Gwiazdeczka dnia 2018-07-01, 12:59
"Nadzieja. To nam pozostało. Dopóki żyjemy, wciąż mamy szanse." ~ Robin.

Twój ulubiony odcinek Teen Titans: Go? (ew. Teen Titans)
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Wakacje na Tamaranie


Podoba ci się ostatni odcinek oryginalnych TT?
jeden z lepszych odcinków, ale żądam kontynuacji DA Sceptic

ulubiona postać z nw?
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Trudno powiedzieć, cała ekipa jest spoczkoGwiazdka :D

Masz teraz za oknem chmury na niebie?
FoReVer
titansgo.pl/upload/img/5a3e4a47c39b6.jpg
Tak. I leje deszcz, ale jest całkiem jasno Gwiazdka :D

Masz swoją własną postać?
Mam, choć nie każda z nich ma specjalne zdolności.Bestia ;)

Tworzysz różne wersje swojej postaci (np. z innego wymiaru)
FoReVer
titansgo.pl/upload/img/5a3e4a47c39b6.jpg
Zazwyczaj nie. Jak już, to różne postacie żyją w swoich wymiarach, a czasem wpadają do innych.

Powtarzam pytanie Kibo o ulubionego członka NW Gwiazdka :D

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Reyze, bo znam ją najlepiej, albo Silent.

Wiesz, że UE zbanuje niedługo memy?
Nie.

Poważnie?
z pewnością złamią kilka praw Gwiazdka :D

Czy kosmici potrafią śpiewać?
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Marsjanin Łowca potrafi (klik), ale Reyze na przykład nie. Jak widać - jest różnie Luzak


Co najbardziej lubisz w Robinie?
Przejdź do forum: