Zobacz temat
 
Pytanie i odpowiedź
O matko, nie wiem....
To pojadę wersją z TTG
1. BBRae
2. Inspirująca piosenka o życiu
3. Fan

Ulubiony odcinek TTG?
wymienię dwa ulubione, bo są czasem puszczane razem, to może się liczy xD

"Legendarna kanapka" oraz "Pie bros",
*spoiler*


*spoiler*


Oglądasz " Titans "? uważasz, że dobrze oddali w tym serialu tytanów? Gwiazdka :D
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
*spoiler*


Titans oglądam, bo wiem, że długo innej nieanimowanej wersji się nie doczekam. Czy oddali dobrze Tytanów? Nie. Fabuła przypomina dramat ze śladowymi elementami horroru/science-fiction i kryminału. Nie mamy tu do czynienia z superhero story. Wygląd jest koszmarny i koszmarnie tani - zarówno charakteryzacja jak i CGI. Pisanie postaci na dłuższą metę jest nielogiczne. Mamy już zmarnowane potencjały dwóch największych złoczyńców w historii. Jedynymi plusami są tu aktorzy, niektóre teksty, cichy DickKori (tfu Barbara wkroczy w nowy sezon) i wspaniali aktorzy. Nawet soundtrack nie jest jakiś epicki. To wszystko jest tanie, moi bohaterowie zasługują na porządną produkcję! Dajcie mi kasę i specjalistów, ja pokażę, jak to ma być. Dobra, ale zjechałam xD

A co Ty uważasz o Titans?
podobnie. pokazałam kiedyś mojemu chłopu pierwsze zdjęcie z Titans (https://encrypted...p;usqp=CAU ), to nie znając kontekstu stwierdził, że wszystkie pieniądze wydali na Robina, a resztę ubrali w ciuchlandzie xD i ja się z tym zgadzam.
i jeszcze Robina na szczęście nie zepsuli aż tak, aktor też niczego sobie (i te
*spoiler*
Batman aww), tak Rachel albo Kori o bosz...
Gar nawet mi przypadł do gustu, a hitem był Trigon XDDD
generalnie dobrze, że cokolwiek w temacie wyszło, ale wiele rzeczy jest do poprawki

lubisz wyróżniać się z tłumu?
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Nie - jest to strasznie niekomfortowe dla mnie xD Gdybym mogła, chodziłabym w tym samym zestawie ubrań każdego dnia. Coś jak Tytani, mający w szafie te same ubrania. Tylko ciemne xd

A ty?
jak najbardziej, mam wręcz przeciwnie do Ciebie, najchętniej nie ubierałabym dwa razy tego samego i lubię nosić jak najbardziej odjechane rzeczy Gwiazdka :D

lubisz śnieg?
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Oczywiście Gwiazdka :D

Twój ulubiony mem?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Obecnie chyba to
i.redd.it/cuzrt1h7ve941.jpg


Co polecasz na kolację?
Zwykle na kolację jem to, co zostało z obiadu xD ale kiedyś lubiłam serek z pomidorkiem i ogórkiem plus przyprawy. Zależy co kto toleruje i nie

Jaką masz w tym momencie otwartą kartę oprócz serwisu?
Dwa razy Twitter plus blogspot

Twój ulubiony serial?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Aktorski Z archiwum X
Animowany oczywiście TT

Czy ktoś ma jakiś sprawdzony patent na to, jak się ubierać, żeby się nie telepać z zimna na dworze obecnie?
na cebulę, na cebulę, na cebulę! ciepło >>>> wygląd

jaka jest twoja ulubiona potrawa, którą potrafisz samodzielnie wykonać?
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Rosół!!!!!!!!

Jakieś metody na uspokojenie się?
mi pomaga posłuchanie ulubionej muzyki i nie rozmawianie z nikim. oraz świadomość, że psucie swojego zdrowia przez coś, co prawdopodobnie za niedługo będzie bez znaczenia jest bezsensu.


co sądzisz o chirurgii estetycznej? Bestia :P
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Jest potrzebna. Może zmienić czyjeś życie na lepsze, poprawić samoocenę, pomóc komuś wyjść z nieśmiałości itp. Oczywiście bez przesady, żeby nie wyglądać sztucznie. Np. jeśli ktoś ma krzywą szczękę, zbyt duży/krzywy nos, źle się czuje z tym i był zawsze wyśmiewany, to jest to dobre rozwiązanie. Po co się dalej męczyć i słuchać kłamstw typu, że jesteś piękny na swój sposób. Trzeba szukać rozwiązania, zamiast opowiadać komuś pierdoły.

Lubisz świece zapachowe?
tak! zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym chodzą u mnie cały czas Reyze Smile


twój top 5 kreskówek?
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Kocham świecki i choć mam ich 5 (dwa cynamony, dwa pomarańcze, wanilia) to wciąż mi mało xD

5.To może wybiorę tutaj patriotycznie coś z okresu wczesnego dzieciństwa, czyli Tabaluga
4. Liczy się dla dorosłych? Harley Quinn
3. Winx
2. Scooby Doo
1. TT

A Twój?
5. Świat według Ludwiczka
4. Pora na przygodę
3. Rick i Morty
2. Ed, Edd i Eddy
1. Młodzi Tytani

Twoje najlepsze wspomnienie z dzieciństwa?
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Zabawa w Tytanów z kuzynkami. Tyle odcinków cośmy potworzyły to hohoho. Mój pies był Bestią.

Jak widzisz spotkanie serwisu na żywo? XD
w jakims zalesionym miejscu, stoimy sobie w koleczku, kazdy ma identyfikator z pseudonimami, jest jedzonko, rozmowa o Tytanach itd
jakos tak to zawsze wyglada w mojej glowie Gwiazdka :D


a ty?
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Przejdź do forum: