Zobacz temat
 
Pytanie i odpowiedź
Ostatnio na szczęście rzadziej niż kilka lat temu, ale tak raz na miesiąc się zdarza Shadow Cry

Preferujesz długie czy krótkie włosy?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Długie, chociaż to zależy od osoby

Czy łatwo Cię rozśmieszyć?
Jeśli ktoś mnie zna i wie, co mnie może rozśmieszyć, to tak - jak najbardziej.

Trzy zalety jesieni?
święto zmarłych i ładne cmentarze
dni nie są już nienaturalnie długie
robale nie wyłażą już na powierzchnię ziemi

jakie masz hobby?
-----------------------------------------------------------------------

i.pinimg.com/564x/b7/2b/54/b72b540e0c893e9c627f5a3b733621cf.jpg
Lubię słuchać muzyki, spacerować po lesie. Oglądam anime, kreskówki, gram w gry. Jestem typem samotnika. Ciężko odpowiedzieć na takie pytanie, często robi się coś na zabicie nudy, a z czasem to staje się twoim hobby I guess...

Czy bycie dżentelmenem jest według Ciebie przestarzałe?
Odpowiedź zaznacz X
Czerwonym X
Skądże! Jest to miłe i osobiście to doceniam. Ale trzeba też znać swoją wartość i nie dać się wykorzystywać, jeśli kobieta okaże się nie w porządku. Szanujmy się.

Jaką osobą jesteś w sieci a jaką w prawdziwym życiu?
W sieci jak i w prawdziwym życiu staram się za bardzo nie różnić, być sobą w każdym przypadku. Charakter jest ten sam, raczej trochę zachowanie się różni. W sieci zazwyczaj nie wypowiadam się na forach, discordach, czy nawet na czatach w grach. Często nawet jeśli gra jest multiplayer, gram solo. W REALU mam paczkę znajomych, czy to z uczelni, czy lokatorów, czasem piszę z kimś. Oczywiście lubię spędzać czas samemu, jednak gdy ktoś napisze/zadzwoni/przyjdzie i chce gdzieś wyskoczyć, to nie mam z tym problemu. Inaczej w np: grach online, kiedy chce sam pograć i ktoś wejdzie do gry, to zaczyna mnie to denerwować. To jest chyba jedyna różnica.

Ponawiam pytanie Booya!
Odpowiedź zaznacz X
Czerwonym X
W sieci jestem bardziej sobą, bo spotykam więcej osób o podobnych zainteresowaniach i poglądach (jak większość w sumie). W prawdziwym świecie, zwłaszcza w towarzystwie osób, które znacznie się różnią ode mnie, czuję się strasznie spięta i bardziej się powstrzymuję od dzielenia się pewnymi rzeczami. W ogóle, im dziwniejsza, bardziej wyluzowana, zwariowana, wyrozumiała i przyjazna osoba, która nie bierze niczego do siebie i nie obraża się, jeżeli jej czegoś odmówię/nie zgodzę się w czymś z nią, tym łatwiej mi się otworzyć i być sobą. Ogółem to, jak się zachowam zależy od tego na jaką osobę się natknę. Mam jakis wewnętrzny radar, który mówi mi, kiedy mogę zdjąć maskę, a kiedy lepiej ją mieć na sobie
*spoiler*
.

Co lubisz w komiksach?
W komiksach zazwyczaj w pierwszej kolejności patrzę na kreskę, bo to przyciąga odbiorcę. Później jest sam temat komiksu, o czym opowiada, czy fabuła trzyma się całości i jednego poziomu (nie przesadza za bardzo, jak zaczyna się spokojniej, ani nie robi się spokojnie, kiedy działo się praktycznie wszystko, co mogło)
*spoiler*
. Często czytam mangi, są łatwiej dostępne, przynajmniej tak mi się wydaje. Po za tym, teraz trudno o jakiś dobry komiks.

Jak uciekać na bezludną wyspę, to z kim?
Odpowiedź zaznacz X
Czerwonym X
Z całym serwisem z tego antyludzkiego państwa

Jakie cechy cenisz w superbohaterach?
Jeśli miałbym powiedzieć, co cenię w superbohaterach najbardziej, to podałbym następujące aspekty:
- supermoce;
- kostium i pomysł na siebie;
- wytrwałość w walce ze złem i to że ile razy by nie upadali, zawsze się podnoszą;
- jakby to powiedzieć: ich osobowość, motywację backstory. To wszystko co czyni ich wiarygodnymi charakterami i sprawia że nie są zwykłymi figurami, a faktycznymi postaciami z którymi mogę sympatyzować. I nieważne czy mowa o DC, Marvelu, czy nawet Power Rangers. W każdym herosie cenię te rzeczy

Ponawiam
I mean, wypisałeś chyba wszystko, co można było w tym temacie. Jeśli miałabym poukładać tą listę pod względem "ważności", to backstory zdecydowanie wskoczyłoby u mnie na pierwsze miejsce.

Twoja ulubiona gra przeglądarkowa?
ku pamięci Flasha, którego niedługo wyłączają [*]

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Dinozaur! Kiedyś grałam nawet pół godziny.

Jak radzisz sobie z tym, że o 17 jest już ciemno?
W sumie to nie zwracam na to za bardzo uwagi. Bardziej mnie denerwuje, kiedy jest mokro, bo wtedy kot przybiega z dworu umorusany i wszędzie potem widać brudne odciski kocich łapek.

Czy czujesz już święta? Gwiazdka :D

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Staram się nie czuć i to ze wszystkich sił, ponieważ jak poczuję teraz, nie starczy mi nastroju do 24 grudnia . Sprawę utrudnia brak śniegu Cyborg :( i wszystkie wystrojone już sklepy, piosenki w radiu i ogólnie komercja xD

Jakie emocje teraz odczuwasz?
Ciężko powiedzieć - tak jakbym nic dzisiaj nie czuła xD

A ty?
Całkiem dobrze, bo skończyłam pracę nad kolejną mapką do gry (boru, jak fajnie móc to w końcu napisać xD) i wszystko idzie do przodu Gwiazdka :D


Czy masz plany na jutro?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie wiem, zależy jak się będę czuć. Jeśli nie będę miała sił wstać jak dziś, to raczej nie.

Ciastka świąteczne czy pierniczki?
pierniczki! <3

jakie jest twoje ulubione ciasto? Gwiazdka :D
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Oh damn, to jest ciężkie pytanie. Powiem, że leśny mech, bo jest w sumie spoko

Twoja ulubiona postać z Witch? Gwiazdka :D

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: