Zobacz temat
 
Pytanie i odpowiedź
Gdyby ktoś wymyślił rozsądną alternatywę dla pieniędzy to tak. Byle nie rzecz za rzecz lub survival xD

Czego się boisz?
Że sobie nie poradzę w życiu xD Dziwny jest ten świat, zupełnie się tu nie odnajduję

A czego się nie boisz?
Nie boję się, że nie umrę. Tylko tego możemy być pewni Bestia ;)


Co zmieniłabyś/ zmieniłbyś w DC?
Cyborga z powrotem do Tytanów, a reszta może być

Gdybyś się znalazł/a w Jump City, co byś najpierw zrobił/a?
Hmmmm... Kusi, żeby napisać "okradła sklep, by Tytani mnie złapali" XD

Czy masz jakąś ważną dla siebie rzecz? Jeśli tak, to jaką?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Forsaken napisał(a):

Hmmmm... Kusi, żeby napisać "okradła sklep, by Tytani mnie złapali" XD

To wcale nie jest głupie xD W sumie mam pomysł na nowe pytanie

Czy masz jakąś ważną dla siebie rzecz? Jeśli tak, to jaką?

Ciężko wymienić jedną: książki astronomiczne, laptop z plikami graficznymi, telefon, ten konceptobazgrolnik, o którym ostatnio wspomniałam, wisiorek w kształcie trójkąta z kosmicznym motywem, wydrukowane prace i pewnie jeszcze wiele rzeczy, o których nie pamiętam


Czy gdybyś nie miał/a domu to czy wyjechał(a)byś do Nowej Zelandii popełnić jakieś przestępstwo, żeby dostać przytulny pokoik jako celę więzienną?
m.demotywatory.pl/uploads/201101/1293994354_by_cattivo1_600.jpg
Tylko jeśli dadzą mi telefon i prąd.


Czego nie zrobiłbyś/ła byś za żadne skarby świata?
Już kiedyś odpowiadałam na to pytanie z 2 razy, ale żeby korka nie robić, to pociągnę zabawę dalej i odpowiem tym razem w taki sposób: "Wolność jednego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego" - tej zasady staram się trzymać.

Czy lubisz tworzyć własne światy?
(Oj, przepraszam, czasami już nie pamiętam co było a co nie xD)
Nie, ponieważ nie umiem tego zrobić. Jakakolwiek moja koncepcja wydaje się bardzo lame i zaraz ląduje w koszu. Aczkolwiek za pomocą czyjejś idei lubię przenosić się w inne światy, to często dzieje się, gdy czytam fanfiki.

Jak wykorzystasz wehikuł czasu?
Cofnę się do dwóch momentów z mojego życia i zapobiegnę katastrofom: do pierwszego razu, kiedy przeziębiłam zatoki i do momentu, w którym po imprezie rozwaliłam sobie w nieznanych okolicznościach nadgarstek.

Jaki jest twój ulubiony sposób spędzania wolnego czasu?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Rachela, nie przepraszaj, bo nic się nie stało Gwiazdka :D Pytania powtarzały się i będą się pewnie powtarzać tak czy siak xD

Jaki jest twój ulubiony sposób spędzania wolnego czasu?

Komputer + rysowanie na tablecie + muzyka/jakiś dokumentalny/czy jakiś tam naukowy kontent w tle + herbata
Najlepszy klimat jest wieczorem


Jeśli twój pokój miałby wyglądać jak pokój któregoś z Tytanów, to którego?
Nie wierzę, w to, co piszę, ale oddam kolekcję muszelek za łóżko Raven ❤, słynne firanki Star, komputer Cybusia i meble Robinka.

Jeśli być osobą porwaną, to tylko w towarzystwie....? (Postać z TT)
Pewnie Star albo Cyb. Albo Kilowatt - przynajmniej poświęcę ten czas na dopracowanie własnej planety i działania mocy jej mieszkańców na podstawie obserwacji tego Tytana. Przejrzałam całą listę postaci i w sumie nie wiem, kogo innego miałabym wybrać ('-')

Jak duża jest twoja kolekcja muszelek?
Uuuuu, ciężko policzyć. Mam z Ustki, Mielna, Gdańska, z jeziora (tak, też są), z morza Kaspijskiego i kilkanaście zakupionych, które porozdaję na uczelni koleżankom Bestia ;)

Jak wygląda Twój wymyślony świat?
Czad :-)

Mam 2 wymyślone planety, które wciąż są niedopracowane. Do tej pory nie ustaliłam ważnych parametrów, jeśli chodzi o orbitę, odległość od gwiazdy macierzystej, skład atmosfery i tak dalej xD. Ale jeśli o same światy chodzi, to jest to połączenie zaawansowania technologicznego z zachowaniem bezpieczeństwa środowiska naturalnego. Wyobrażam sobie budynki w kształcie piramid czy o innych osobliwych kształtach, które świecą w nocy niczym kolorowe ledy. Ogółem różne megastruktury na orbicie czy wokół gwiazdy, portale wykorzystujące czarne dziury, ale jednocześnie piękne ogrody z "drzewo-kwiatami", czyli wysokimi na kilka (lub kilkanaście) metrów kwiatami, których łodygi są grube i wytrzymałe jak pnie drzew, a w koronie tych kwiatów można sobie odpoczywać xD. Muszę kiedyś narysować taką wizję, ale jeszcze mam dużo do przemyślenia, co by to wszystko miało ręce i nogi. Mam nadzieję, że nie kopnę w kalendarz zanim to wszystko zrobię Luzak.
Sugerując się skalą Kardaszowa, myślę, że np. Voltaria (i ogółem planety w moim systemie) to typ III.

Co ostatnio ciekawego stworzyłeś/aś?
Dawno niczego nie tworzyłem, więc moje ostatnie prace to King Shark i Robin
titansgo.pl/upload/img/5f679926d7f16.png titansgo.pl/upload/img/5f679921db9bc.png

Jak radzisz sobie z blokadą twórczą?
Podoba mi się, kiedy używasz cross hatchingu/kropkowania - prace wyglądają wtedy jeszcze bardziej efektywnie.


Odnośnie pytania - albo biorę zeszyt i ołówek i zmuszam się, żeby "wejść do strefy" albo przeciwnie - nie zmuszam się i idę porobić coś innego, w nadziei, że przez to wstąpi we mnie jakieś natchnienie, siła i chęć do tworzenia. Działa dość często

Gdzie szukasz natchnienia do tworzenia fabuły lub gdzie byś go szukał(a) (jeśli nigdy tego nie robiłeś/aś)?
Dziękuję. Nawet nie wiedziałem że to nazywa się hatching

Odnośnie pytania - natchnienia szukałbym w jakichś ważnych dla mnie dziełach: książkach, filmach, komiksach czy grach. Ewentualnie wziąłbym na tapet jakiś przeforsowany w popkulturze motyw, i próbowałbym co nieco nim poeksperymentować.

Jakie kryteria powinien spełniać ktoś kto chciały dołączyć do drużyny superbohaterów?
- sprawność fizyczna, żeby jakkolwiek umiał się obronić, poradzić sobie w trudnej sytuacji
- szczera chęć pomocy ludziom/obrony ludzi
- prawdomówność


Co robisz, kiedy czujesz się źle psychicznie?
Raczej staram się zająć czymś innym, ewentualnie komuś się wygadać (chociaż ostatnimi czasy bardziej to drugie)

Jak często zdarza Ci się płakać?
Przejdź do forum: