Zobacz temat
 
Pytanie i odpowiedź
Thriller - Co kryje prawda?

Co Cię teraz boli?
"że Rychu Peja ma szanse dziś uczciwie zarobić" XD
(jakby ktoś nie wiedział o co chodzi https://www.youtu...q7769OaWqY) A tak na serio to obecnie nic, chociaż ostatnio jednego dnia bolał mnie ząb, głowa i gardło

Dokąd tupta nocą jeż?
Do łazienki, bo boi się potworów

Najlepszy usypiacz?
kakałko :3



Jak myślisz, kiedy będziemy mogli wyjść normalnie z domów? Gwiazdka ^^'
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Najwcześniej w lipcu Cyborg :( a to i tak pozytywna prognoza

Lubisz biologię?
w szkole byłam beznadziejna z biolci, zawsze musiałam używać ekhem... pomocy naukowych na sprawdzianach Bestia :P ale gdybym dziś wróciła do szkoły, to bardziej bym się przykładała


wolisz oryginalny dublaż do Młodych Tytanów czy naszą ojczystą wersję?
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Nasz jednak wolę bardziej Luzak Śmieszne momenty wypadają z nim lepiej

Czy podoba ci się styl rysunków Young Justice?
Tak.

Czy podoba ci się pomysł komiksu Gotham High?

YouTube Video

66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Tak, to mogłoby być ciekawe

Kiedy najbardziej chce ci się spać?
Zazwyczaj w okolicach 16-18, a jak trzeba iść spać, to się człowiek budzi xD

Kiedy jesteś najbardziej aktywny?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
W nocy, uwielbiam sierpniowe nocne powietrze.

Jakie wg Ciebie cechy powinien posiadać prawdziwy przyjaciel?
Szczerość, dziwne poczucie humoru, no i potrafi wysłuchać bez przerywania

Scena z kreskówki, która potrafi wycisnąć z ciebie łzy?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Śmierć tych, których darzę szczególnymi uczuciami. Ogółem, śmierć.

Jaką masz nietypową receptę na samotność?
Odpalam filmiki, na których ludzie dużo mówią (najczęściej recenzje książek i gotowanie Strange Aeons, polecam) plus gadam do kota

Ulubiona książka z dzieciństwa?
Edit: kurde, z jakiegoś powodu moje posty się dublują

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jak to się nazywało... Seria Niefortunnych Zdarzeń, chyba.

Co najgorszego może spotkać człowieka?
Nie wiem, czy da się w ogóle odpowiedzieć na to pytanie. Ale osobiście uważam, że jakaś nieuleczalna choroba, która uniemożliwia normalne funkcjonowanie

Czy jesteś osobą wrażliwą i nieśmiałą?
Jestem, czasami nawet tego żałuję. Staram się wkładać różne maski, by odciąć się jednak od samotności, którą mi owe cechy przynoszą czasami. Zranić potrafi mnie niewinne zdanie, wzruszyć byle pierdoła, zmartwić to, nad czym zwykle nikt się nie pochyla. Przez tę wrażliwość u mnie zdecydowanie wygrywa serce. W pierwszej kolejnosci buduję relacje emocjonalnie i zapewniam zrozumienie, wsparcie, a potem włącza się część analityczna. Byle pochwała, ale od kogoś ważnego sprawia mi wypieki na twarzy. Jestem wrażliwa na to, co idealne, piękne, uwielbiam wewnętrznie przeżywać świat po swojemu. Pewność siebie odczuwam w gronie najbliższych, ale tak naprawdę jestem nieśmiała i taką cechę cenię u innych. Wrażliwość może i jeszcze bardziej.

Łzy - słabość czy siła mentalna? Jak uważasz?
Nieśmiałość paradoksalnie ma swoje zalety. Jesteśmy zwykle bardziej czujni, ostrożni i zastanawiamy się nad konsekwencjami swoich wyborów - zwłaszcza, jeśli chodzi o błahostki, którymi właśnie normalna, odważna osoba nie zaprzątywałaby sobie głowy.
____
Ciężko powiedzieć, chociaż jakby tak pomyśleć, to płacz jest przecież takim ujściem dla emocji. Są ludzie, którzy nie mówią o swoich problemach, tylko idą w odosobnienie się wypłakać, bo pomaga im to stanąć z powrotem na nogi i pozbyć się tego ciężaru gdzieś tam w środku klatki piersiowej. Nie jest to zdrowe rozwiązanie, ale różni są ludzie i w różny sposób sobie radzą. Jeżeli coś działa, to nie jest głupie. Więc uważam, że tak - to może być siła mentalna.

Czy potrafisz krzyczeć na innych?
Jeśli kot się zalicza - to tak xD. Zwłaszcza kiedy zasuwa jak torpeda przez cały ogród z kolejną ofiarą w pysku i trzeba ją powstrzymać, żeby nie wniosła na wpół żywego stworzenia do domu.

Lubisz kamienie? Gwiazdka :D

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Lubię, zwiedziłam już 4 kopalnie i muzeum górnicze, to wystarczy? XD . Najbardziej lubię ametysty.

Pamięć - system operacyjny czy dystrybutor energii mentalnej? Nie no, żartuję - to mój egzamin XDD

Czy zdecydowałabyś się zmienić cokolwiek w swojej przeszłości, nawet, jeśli zmieniłoby to teraźniejszość?
Przejdź do forum: