Zobacz temat
 
Zastój w przygodach Zwinnego
Nie wiem czy należy go uznać za definitywny ale zarówno sprawy rodzinne jak i niechęć do pisania sprawiły, że dokładnie w tej chwili zawieszam moje blogi. Dodatkowo ten rok szkolny nie należy do najlepszych. Zaczął się drugi semestr więc muszę nadrobić wszystkie zaległości a po tym czeka mnie egzamin gimnazjalny. Tak więc sami widzicie ile mam roboty. Nie wspominając już o totalnym braku czasu, który potrzebny jest do napisania choćby 3/4 notki. Na forum na pewno jeszcze będę aktywny i postaram się w krótkim czasie napisać jakieś artykuły, tak jak to robiłem dotychczas. Tak więc przygotujcie się bo http://przygody-z...g.onet.pl/ czeka wielomiesięczna przerwa jeśli nie stała.
Edytowane przez Silent dnia 2011-09-09, 23:48
będziemy czekać, cóż pozostaje. powodzenia w narabianiu zaległości Robin :) !
Dzięki Gwiazdka :D Odrobina wsparcia zawsze się przyda,ale czy w tym wypadku nadrobię zaległości na blogu to nie całkiem powiedziane, bo uważam go za koniec i to raczej ten ostatni...
Dziękuje bardzo za opinię i w ogóle za wszystko. Nie sądziłam,że
lubisz mojego bloga, tylko myślałam,że czytasz go poprostu z 'grzeczności' jak większość. To samo myślę o twoim blogu i uważam,że kogo jak kogo, ale ciebie będzie brakować i to dość bardzo w MT. Twój blog był właśnie jednym z takich, do których
chce się wracać jak przynajmniej raz się tam było i coś się przeczytało. Ja właśnie mam dosyć, bo stracili się już najlepsi
fani. Teraz do już jest porażka.. Tak czy inaczej, trzymam kciuki,żebyś jeszcze zmienił decyzję, albo jeśli nie to przynajmniej żebyś pisał na tym 2 blogu (robin-leader).
Bo jak ty już odejdziesz, to prawdziwych fanów piszących regularnie już nie będzie, więc ja także nie mam czego szukać już na blogach.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Serdecznie dzięki za te myśli. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej zapraszam na ostatnią już notkę http://przygody-z...g.onet.pl/
Aktualnie na blogu został przeprowadzony mały remont mający na celu zwiększenie wygody przemieszczania się wśród treści. Jeśli chcecie to wchodźcie i śmiało wytykajcie wszystkie błędy które będą występować w tych dniach. Nadal twierdzę i przypominam, że taki remont nie oznacza wznowienia aktywności.

www.przygody-zwin...og.onet.pl
Wielka szkoda. Będzie nam Cię brakować. Mimo tego iż ,że nie komentowałam twojego bloga i nikt nie wiedział, że w ogóle gdzieś jestem,podziwiałam go i czytałam z chęcią. A teraz, mam nadzieję,że wrócisz czym prędzej bo będzie nam Ciebie brakował w świecie MT. Życzę jak najszybszego powrotu.
Dziękuję za te słowa, ale niestety tak już jest. Szansa, że powrócę zaistnieje jedynie jeśli zwiększy się grono porządnych fanów TT, a zmniejszy się takich na 5 minut. Zobaczymy jak to dalej pójdzie, jeśli będzie tak jak sobie tego życzę to myślę, że wrócę wraz z początkiem wakacji Bestia ;)
Mam taką nadzieję,
WRACAJ JAK NAJSZYBCIEJ!! A na razie co jak co jesteś na serwisie.
no oby. kiedyś jak nie miałam jeszcze bloga, lubiałam odwiedzać blogi innych. i były to świetne blogi. ale później ludzie odchodzili, to zawieszali, to nie pisali przez jakiś czas. smutno mi było patrzeć, jak takie świetne blogi nie są aktywne.. smutno było spoglądać na datę ostatniego postu. tak, jakby tytani powoli zaczęli pozostawać w coraz to większym zapomnieniu... Cyborg :(
Masz rację. Też zanim miałam swojego oglądałam inne. A te zawieszenia to było coś okrutnego. A inni zawieszali blogi nawet o tym nie informując. Ja ,nie wiem jak tacy ludzie mogą uważać się za fanów TT. Ja nie opuszczę mojego bloga,za życie go nie oddam. Może mój stary blog przez przypadek się usuną i przeżywałam coś okrutnego,że to wszystko nie wróci,piszę dalej. Słuchajcie,piszcie dalej blogi i dawajcie przykład tym,którzy tego nie potrafią. Zwinny,oczywiście ciebie to nie dotyczy ,bo masz na głowię pełno spraw i rozumiem,że potrzebujesz odpoczynku,spokoju i na pewno czasu. Jeszcze raz
WRACAJ SZYBKO!!!!!
Jeszcze raz thx. Jak już mówiłem jeśli zobaczę że sytuacja chociaż trochę się polepszy to wrócę już w czerwcu. Znalazłem też notki zapasowe na kompie więc może od czasu do czasu je dam, ale wymagają dopracowania.
O to fajnie,trzeba by było czekać. Ale twoje notki są tego warte
Właśnie znalazłem scenariusze do zapasowych notek. Dlatego już biorę się za pisanie nowego rozdziału! Ale nie traktujcie tego jako powrotu, daję tylko jedno opowiadanie i to jedynie dlatego, że już miałem przemyślaną fabułę. Zanim wróci wena i zanim pojawi się ktoś kto chciałby to czytać (oprócz Was oczywiście Bestia ;)) pewnie doczekamy się czerwca.

Więcej informacji i aktualności już niedługo na

www.przygody-zwin...og.onet.pl
zwinny ty nie gadaj tyle tylko notki pisz, moim zdaniem mamy obecnie wystarczające grono, żeby pisać z satysfakcją. Po co Ci 20-parę komentarzy typu "fajna nocia", lepiej mieć 5 ale szczerych.
Ja się cieszę że moje opowiadanie idzie do przodu, a komentarze swoją drogą.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Doskonale zdaje sobie z tego sprawę, ale na tą decyzję wpłynęły też inne czynniki Bestia ;) Zresztą zobaczę, pewnie i tak kolejna część pojawi się niedługo, bo całą ostatnią notkę ciachnąłem w połowie Bestia :P
Ja piszę, bo lubię to robić. Nie zamierzam (jak na razie) odchodzić z blogów. Gorzej jest z weną, dlatego tak często nie ma u mnie nowych notek. Spróbuję to nadrobić i ostro się za to wezmę w pierwszym tygodniu maja bo od 1 do 9 mam free Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Żadna reaktywacja ani nic takiego, ale być może wkrótce skusze się o napisanie opowiadania. Oczywiście muszę nieco czasu na naukę poświęcić, ale szczególnie w weekendy mam sporo wolnego. Jeśli Wam zależy żebym coś napisał proszę o głosowanie na którym blogu ma się pojawić nowa notka:

ROBIN LEADER vs PRZYGODY ZWINNEGO.
Zdecydowanie Przygody Zwinnego, to jest Twoja postać i Twój charakter, dlatego dla mnie zawsze będzie ciekawszym i ważniejszym blogiem niż Robin Leader.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Też jestem za Przygody Zwinnego Robin :)
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Przejdź do forum: