Zobacz temat
 
Ulubione jedzenie
Jest możliwe, mało jem i jestem chudy Bestia :P Poza tym czego się dziwisz? Nie mam co jeść, szczególnie jeśli mieszkam w kartonie Bestia :P
Hahahahahahaaha XDDD.
Nie przypominaj mi tego zdania, bo po tym długo nie mogę pozbierać się ze śmiechu XDD.
"Jestem biedny i mieszkam w kartonie" XDDDD.
a jakie ma wymiary ten karton? xD

yyy, ostatnio jem desery.
A wcinam tony czekolady ;]
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
ja też, przeważnie wtedy, kiedy nie potrafię wyluzować xD
kinder bueno ! ;D
Nieee... Najlepsza gorzka Gwiazdka :D
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Gorzka czekolada! To jest to. zjadłam wczoraj trzy xD Dziś coś mnie naszło na kanapki z sosem tatarskim xD


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Gorzzka ? no co ty. Najlepsza mleczna z orzechami
Zgadzam się z Olą Robin :)
Może być, nie narzekam Bestia :P Gorąca czeko-czekolada też może być xD


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
kakao ;D
Własnie mi przypomniałąs ,że się konczy. trza isc do sklepu
Mi się wczoraj skończyło Cyborg :( Ale Thx za przypomnienie, że trza do sklepu zajść Gwiazdka :D


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Najlepsze, co może być do zjedzenia, to czekolada, zwłaszcza pod wieczór. Nie dość, że cię skurcze łapią, to musisz liczyć owce bo nie zaśniesz xD. Bywa.


Zadowolona, Meiu Bestia :P?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Najlepsza czekolada jaką piłam, to w "Legendzie Nietoperza" na Kropówkach. Mniam! Najlepsza!
Aj, głodna... Mam ochotę na frytki Bestia :P
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Ziemniaki w proszku? Świat nigdy nie przestanie zadziwiać. Co do upodobań w jedzeniu... Wszelkiego rodzaju potrawy w których dominuje makaron. Ogólnie to kuchnia włoska i hiszpańska, ale francuską elegancją też nie pogardzę.
Czekam właśnie na obiad. Liczę na risotto *.*

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja jestem w sprawie jedzenia bardzo wybredna Bestia :P. Uwielbiam kuchnię włoską, jak i również niektóre ryby... łosoś czy na święta karp. Kocham sałatki owocowe i warzywne... często wsuwam same marchewki, ogórki czy inne takie jeśli nie chce mi się z sałatką kombinować XD. Wielu rzeczy nie lubię (gdybym wymieniła, moja wypowiedź byłaby dłuższa od moich notek XD ). Ale i tak najbardziej lubię czekoladę ^ ^
:*
gofry z owocami i bitą śmietaną.
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie spróbujesz.
Schabowy Gwiazdka :D i ciasto tiramisu Bestia :P
media.tumblr.com/tumblr_lskmkxgZFj1qzlpcr.gif
Przejdź do forum: