Zobacz temat
 
Ulubione jedzenie
Może i trochę nietypowy temat,ale takiego jeszcze chyba nie było. Tu rozmawiamy o swoim ulubionym jedzeniu i jak często to jemy.
Ja szczególnie lubię pizzę i spaghetti Bestia :P Oprócz tego frytki które są robione w naszej rodzinie są takie dobre!
ja nienawidze frytek, a moja ukochana ciotka u której jestem na cały dzień postanowiła zrobić je na obiad -.- ja chyba nie mam ulubionego jedzenia xd we wszystkim znajdę coś co jest nie dobre i tyle.
ja uwielbiam frytki <mniam>

ale tez bardzo lubię budyń czekoladowy ;D
Ja jak Zwinny uwielbiam spaghetti i pizzę Bestia :P
Ale mam również inne ulubione potrawy jak: krewetki, kawior, małże Bestia :P
No ogólnie to wszystkie owoce morza, ale nie pogardzę dobrym hamburgerem Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Ja uwielbiam jogurty, banany i surową cebulę pochłaniać Gwiazdka :D czasem wieczorkiem cebula na plasterki z solą mmmm.... dobre tylko rano kapeć :/
Kuchnia włoska i francuska to moja specjalność! Oprócz tego wszystkie mięsa. a I jeszcze bagietka czosnkowa.
ja lubię pizzę, jogurty, spaghetti , frytki, wodę cytrynową Gwiazdka :D , cukierki, ciastka!! =DD , zupe pomidorową, ogórkową, barszcz itd. , pierogi wszelkiego smaku, sery, mleko , soki Gwiazdka ^^'

nie rozumiem jak można jeść mięso i się zachwycać tym jak niektórzy ludzie robią. Z powodu wegetariańskich poglądów (których absolutnie nie akceptują moi rodzice x_x ) nie jem mięsa, a jeżeli już mnie zmuszą to nic prócz mięsa drobiowego, z kurczaka. (kaczki sie nie tknę) czyli taką chudą drobiową szynkę, filet z kurczaka, to jeszcze. ale jak widzę na
talerzu mięso wieprzowe czy coś w tym stylu, to już bym wolała się napić wody z muszli klozetowej niż coś takiego zjeść Bestia :P.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
jak zaczeąłs mówić o miesie to mi asie przypomniaął kaszanka ,która jest tak ohydna ,że na samą myśl jest mi niedobrze ;/
Ja nawet nie wiem co to kaszanka Bestia :P Słyszałem gdzieś te nazwy ale myślałem że to warzywa ;P
XD Wpisz sobie w google ; pp
Hehe, jaka porada Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
nachosy, kocie języki
Te kocie języki to jakieś danie czy coś? Czy jednak kotom odcinasz języki i je zjadasz? Bestia :P
to są ciastka . takie małe
Aha Bestia :P
wiem, na początku ta nazwa dziwnie brzmi
Ja lubię jeść kanapki z pasztetem, byle by nie był to polski pasztet lub szwedzki Bestia :P
tort kajmakowy!!!
Ostatnio na 15 urodzinach koleżanki miał być tort czekoladowy, a jej siostra pomyliła się, i kupiła truskawkowy z alkoholem XD. Od tego czasu mam spory uraz do truskawek xD.
Mi smakuje pure (to takie ziemniaki w proszku jakby ktos nie wiedział) Bestia :P
Przejdź do forum: