Zobacz temat
 
Kreskówki
@TheRedX nic straconego. Możesz łatwo znaleźć ten film na internecie, zresztą niedługo pewnie trafi na serwis. W międzyczasie, gdybyś miał ochotę, do przeczytania jest gotowa recenzja. A jeśli wolisz ekran telewizora od komputera - HBO pewnie jeszcze nieraz puści ten film Robin :) Zazwyczaj robi to w bliskim okresie czasu.
Zwinny napisał(a):

@TheRedX nic straconego. Możesz łatwo znaleźć ten film na internecie, zresztą niedługo pewnie trafi na serwis. W międzyczasie, gdybyś miał ochotę, do przeczytania jest gotowa recenzja. A jeśli wolisz ekran telewizora od komputera - HBO pewnie jeszcze nieraz puści ten film Robin :) Zazwyczaj robi to w bliskim okresie czasu.


Dzięki...chyba nawet poczytam tą recenzję i chyba poczekam aż film będzie wrzucony na serwis...bo ja ostatnio mało telewizji zacząłem oglądać Robin :)
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Wiesz Red, ze ja też? Już zapomniałam jak to pudło wygląda. Czasami tylko Comedi Central (nie wiem czy dobrze napisałam) i to by było na tyle Gwiazdka :D Jakoś teraz to tylko net mi wystarcza. Bestia :P
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Niedługo poszukam i postaram się dodać. Robin :)
Ja się w życiu sporo kreskówek naoglądałam xD Ale najbardziej przypadły mi do gustu "Avatar: Legenda Aanga", "Spongebob Kanciastoporty", "Król szamanów", "Fineasz i Ferb" (Pepe pan Dziobak jest przewspaniały Gwiazdka :D), "Transformers: Cybertron", "Tom i Jerry", "Zwariowane Melodie", no i oczywiście "Młodzi Tytani" Robin :)
Pepe Pan Dziobak wymiata!!! Mój pięcioletni brat mnie zmusza do oglądania tego, ale super to jest Gwiazdka :D. Tom i Jerry klasyka, też to z bratem czasem oglądam, nic ich nie pobije. I Tytani XD
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Ale mimo wszystko MT są naj! <3
Ostatnio skusiłem się na obejrzenie Transformersów lecących na Cartoon Network. Takie sobie, ale gdyby ktoś był zaciekawiony to polecam w chwilach nudy.
Też widziałam, i raczej bym nie poleciła Bestia :P i tak nic nie pobije Jednorożca, czy jak to zwą XD
ja z nudów przebrnełam przez cały odc bakuganów. I ,ze tak powiem nie zaciekawiło mnie to za bardzo ,ale przynajmiej miałam co robić.
ja kocham egipskie klimaty oraz ogólnie starożytności i średniowiecza jednak kocham coś takiego jak GR Avengers ale za kreskówkami w których występuje pojedynczy superhero nie przepadam, wolę gdy jest drużyna.
:*
Ogląda ktoś "The Ultimate Spider-Man"?

Połączony z 14.11.2012 18:03:16:
zagubiona napisał(a):

Ja oglądam Avengers, generator Rex (polecam) Iron Man Aromred Adveturs (nie wiem jak pisac) wojownicze żółwie ninja pucca i kiedyś leciala dawno bajka Papirus zemsta boga Steha to była moja ukochana bajka


Papiurs? Pamiętam to! To o takim małym chłopczyku z Egiptu było, tak?
Edytowane przez For dnia 2012-11-14, 18:03

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
For - ja oglądam. To jest super ^.^ A co do samego tematu: Kiedyś po prostu szalałam za Storm Howksami. EDIT: To się nazywało Papirus? Nawet nazwy nie pamiętam, ale to było świetne. Szkoda, że takie kreskówki już nie lecą. ; (
Edytowane przez Meia dnia 2012-11-14, 18:12

All hail Trigon
No właśnie miałem napisać o nim Bestia :P Zacząłem oglądać. Po kresce sądziłem, że może wreszcie Marvel wziął się w garść jednak każda próba podchodzenia do niego stała się nieudana.

W The Ultimate Spiderman nie podobają mi się teksty Petera i te główne przerywniki (coś takiego jak z Ach Ten Andy!). To bardziej tworzy karykaturalny efekt niż śmieszy. Przygody nie są na wysokim poziomie i sam fakt, że ta TARCZA (tak się to nazywa?) pilnuje Spidera (jeszcze jako nastolatka) mnie do siebie zniechęcił. A szkoda, spodziewałem się czegoś poważniejszego, a tu mizerna konkurencja dla DC póki co.
Trzeba się pocieszać tym niewielkim fragmentem komiksu, który mam w książce do polskiego Bestia :P Szczerze powiedziawszy, to lubię Spider-Mana, ale nie Petera. Po prostu lepiej mi się na niego patrzy, jak nie widzę jego twarzyczki.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Hehe, no to jest nas dwóch. Wczoraj obejrzałem sobie ponownie Spiderman 2. Powiem, że niestety kiedyś zapamiętałem to o wiele lepiej. Nie wiem dlaczego, ale zawsze jest coś co mnie odpycha od Marvela. Nie wspomnę już o animowanej wersji Avengersów. Mam po prostu wrażenie, że w swoich produkcjach studio stawia na młodszych widzów. Chociaż filmy są na dobrym poziomie (The Amazing Spiderman, Iron Man, Avengers itd.).
Kłania się odmiana- dwóch? A nie przypadkiem "dwoje" Bestia :P?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Zwinny napisał(a):

Hehe, no to jest nas dwóch. Wczoraj obejrzałem sobie ponownie Spiderman 2. Powiem, że niestety kiedyś zapamiętałem to o wiele lepiej. Nie wiem dlaczego, ale zawsze jest coś co mnie odpycha od Marvela. Nie wspomnę już o animowanej wersji Avengersów. Mam po prostu wrażenie, że w swoich produkcjach studio stawia na młodszych widzów. Chociaż filmy są na dobrym poziomie (The Amazing Spiderman, Iron Man, Avengers itd.).



Hm... Ostatnio mam wrażenie, że Marvel kręci lepsze filmy od DC (np.Zielona latarnia-to było średnie, a ostatnia część Mrocznego Rycerza nie podniosła poprzeczki). Chodzi mi o te najnowsze produkcje, od czasu, gdy Disney wykupił Marvel. Myślałam, że to będzie masakra, a okazało się to zbawieniem Robin :). Filmy Marvela teraz są kręcone dla widzów w każdym wieku- i to lubię.
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Zgadzam się. Marvel zdecydowanie jest górą w swoich ostatnich ekranizacjach, ale dość wyraźnie przegrywa z DC pod względem poziomu seriali. Było kilka nowych produkcji, ale żadna nie zainteresowała mnie na dłużej. Mówię o animowanych Avengersach, Ultimate Spider-Manie czy Iron Man: Armored Adventures. Żadna z produkcji moim zdaniem nie dorównuje poziomem chociażby Young Justice.

I głównym powodem dlaczego uważam tak, a nie inaczej jest skierowanie do młodszych widzów. Jak już mówiłem, odcinki nie są na najwyższym poziomem i trzeba je najzwyklej potraktować z dość mocnym przymrużeniem oka. Nie mogę się za to doczekać kolejnych filmów, które mają powstać, bo mam po nich świetne wrażenia.
Zwinny napisał(a):


Jak już mówiłem, odcinki nie są na najwyższym poziomem i trzeba je najzwyklej potraktować z dość mocnym przymrużeniem oka.


Mój komentarz- oglądaj na ślepaka, będzie ten sam efekt Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: