Zobacz temat
 
Kreskówki
Chyba warto było choć odrobinę ożywić ten dział skoro dotąd nie było w nim ani jednego posta.Jak sam temat wskazuje tu możemy się udzielać co do kreskówek które oglądamy poza Teen Titans.Chyba niewiele takich osób jest na forum, ale temat w sam raz dla młodszych użytkowników forum.

PS: Przyznaję ,że długo mnie na forum nie było i aktualnie nie orientuje się co do nowych tematów jakie w tym czasie powstały więc gdyby taki temat już istniał proszę o przesunięcie do kosza.
kiedyś bardzo lubiłam Dom dla zmyślonych przyjaciół i Xiaolin ;D
O. Ja oglądałam Ben 10, obie wersje, chociaż zdecydowanie wolałam Alien Force (to chyba ze względu na Kevina XD).
Co tam jeszcze było... A, tak - IMAA (Iron Man: Armored Adventures). Ciekawa fabuła, fajne przedstawienie Tony'ego (chociaż i tak wolę tego alkoholika-babiarza. A, co!).
Miałam taki okres, że pochłaniałam, siedząc na kreskowka.pl, wszystkie bajki z bohaterami Marvela i DC, jakie mi się nawinęły (w sumie tak rozpoczęła się moja przygoda z TT) i oprócz Tytanów przypadła mi wtedy do gustu animacja znana jako "X-Men: Ewolucja". Jednak ze wszystkich kreskówek, jakie wyszły spod znaku "cudownego" wydawnictwa, najbardziej lubię "Spectacular Spider-Man" (dotąd nie ukazała się w Polsce).
A ostatnio, pewnie za sprawą mojej przyjaciółki, polubiłam animację zwaną "Storm Hawks", ale nie ze względu na tych dobrych bohaterów, ale czarny charakter, który według mnie jest tak zły, że aż słodki. To ten, którego ostatnio rysowałam.
Tak, wiem, nienormalne. Ale cóż poradzić...?
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
popieram moonie w 1 i 3 akapicie jej zacnej wypowiedzi i dorzucam od siebie Fineasza i Ferba , bo te pisoenki mają genialne, a szczególnie jedną.
co tam jeszcze...
O, chowder jest genialny, i spongebob.
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
O, tak Spongebob jest nie do zdarcia XD
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Też lubię Chowdera, Spongeboba, Fineasza i Ferba, a oprócz nich jeszcze Flapjack jest niezły. Takie tradycyjne kreskówki z jajem. Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dokładnie Silent. Ja tam jeszcze oglądam Pingwiny z Madagaskaru oraz iCarly i mój ulubiony serial młodzieżowy Big Time Rush (AAA! Kendall jest boski!!)


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Oooo i jeszcze wielka fanka Toma i Jerrego ; )
aaa, ja kocham "Victoria znaczy zwycięstwo" oraz "Angelo rządzi" a także "iCarly". Jak coś mi do głowy wpadnie, co jeszcze oglądam napisze. Aha, jeszcze Galactic Football
W listopadzie wyjdzie na naszym CN świetna kreskówka, albo nawet kilka. W każdym razie polecam nową kreskówkę "Zwyczajny Serial" oglądam ją od dawna na CN US i jest genialna. "Niezwykły Świat Gumballa" też może być.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
"Gumball" przejadł mi się w Ameryce po tym, jak zamknęli całą rodzinę w toi-toi. Osobiście kocham MT i Jonnhego Testa Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
No i jeszcze Król Lew. Śmiejcie się, za każdym razem płaczę

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
"Król Lew" ma genialne piosenki. Nieraz sobie do nich wracam... mam sentyment do tej bajki. XD
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Ja również. To o wiele lepsze niż te dzisiejsze Hanny Montahany czy inne brednie. To był kultowy film...

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja uwielbiałam X-men'ów. I pierwsze, i "X-men ewolucja". Uwielbiałam Amarę xD
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
Kiedyś lubiłem oglądać Świat według Ludwiczka albo Puccę(no co??przynajmniej ten ninja...jak on miał??aaa Gary fajnie się prezentował z tego względu że bardzo lubię wojowników ninja ale on mi na ninję raczej nie wyglądał)
albo jeszcze TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles Animated series wszystkie wymienione na JETIX
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
TMNT było całkiem dobrą serią, szkoda że ją zawiesili.
Oprócz TT to tylko "iCarly" no i "Awatar: Legenda Aanga"
(Haha! Oryginalnie co nie? xD Chociaż niektóre odcinki to bym stamtąd po prostu wywaliła...-.-''Bestia ;)

All hail Trigon
Ja nudów ostatnio zaczęłam Atomówki oglądać xD.
Ja ostatnio na HBO miałem okazję obejrzeć film:Liga sprawiedliwych:Kryzys na dwóch ziemiach ale zaprzepaściłem szansę obejrzeniaCyborg :(
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Przejdź do forum: