Zobacz temat
 
Wasza ulubiona Tytanka =)
Z tytanek lubię:
1) Gwiazdka
2) Raven
3) Jinx i Bee

Terry jakoś nie mogę zcierpieć...


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Mój ranking Tytanek (nie wliczając przeciwniczek):
1. Raven
2. Starfire
3. Terra
4. Bumble Bee
Po przeczytaniu kilku opek na fanfiction.net (druga najczęściej odwiedzana przeze mnie strona po naszym serwisie i DA które są na miejscu pierwszym xD) jakoś (nie wiem jakim cudem oO ) się do Terry przekonałam (tak z leksza...) Czyli poprawiony ranking (bohaterki nie tylko z kreskówki TT):

1. Star i Raven
2. Jinx i Bee
3. Terra i Batgirl


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
przeszliśmy na ranking, no to ja przedstawię swój ;D

1. Starfire (to oczywiste Bestia ;))
2. Raven (ciekawa osobowość, mroczny styl)
3. Kometa
4. Argent
5. Jinx

Terry nie piszę, bo nie przepadam zbytnio za nią. Zrobiła tylko taki zamęt w drużynie MT.
To fakt, ale z Terry mogli jeszcze zrobić ciekawą postać. Nie bez powodu powróciła w 5 serii. Wtedy jeszcze myśleli o szóstej,a zaplanowany był już Judas Contract. Jestem pewien, że gdyby dano twórcom szansę dokończyć wątek Terry ostatecznie uważalibyśmy ją za ciekawą Tytankę.
racja. bo jak na razie jej sytuacja nie jest pewna i wydaje się, że po prostu narobiła chaosu, ale gdyby jej dalszą historię bardziej rozwinęli, że np. uczyniła coś dobrego i stała się sprzymierzeńcem, to tu cię poprę, zapewne miałaby więcej fanów. Bestia ;)
1. Star
2. Rae
3. Terra
4. Jinx
Gwiazdeczka napisał(a):
racja. bo jak na razie jej sytuacja nie jest pewna i wydaje się, że po prostu narobiła chaosu, ale gdyby jej dalszą historię bardziej rozwinęli, że np. uczyniła coś dobrego i stała się sprzymierzeńcem, to tu cię poprę, zapewne miałaby więcej fanów. Bestia ;)


Ogólnie to myślę, że nawet gdyby nie była sprzymierzeńcem Tytanów, a wróciła jako wróg, tyle że z bardziej rozbudowaną i wyraźną fabułą już wtedy miałaby więcej fanów i byłaby ceniona. Bo w sumie to nawet złoczyńcy są uwielbiani, wystarczy spojrzeć np. na Jokera, w Tytanowym przypadku na Slade'a, który swoich fanów ma Bestia ;)
Raven rządzi! Gwiazdka mnie trochę wkurza, naprawdę, ale jest dobrą przyjaciółką. Nie ma to jak Raven. Mogliby jej poświęcić 6 sezon (gdyby zrobili). Ja nigdy nie mam jej dość.
Terra się nie liczy. Była, minęła, nie ma.Raven :-/
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Fakt, że większość czwartego było poświęcone jej, ale nie pogardziłabym szóstym sezonem skierowanym ku Rae Robin :)

Chciałabym też, gdyby powstał ten sezon, żeby było też coś o Gwiazdce, mianowicie, żeby troszkę zmienili jej charakter. Pozbyli się nieco tej naiwności, ale tak czy siak - Gwiazdka będzie u mnie na pierwszym miejscu, nic tego nie zmieni. Rae lubię zaraz po niej, kocham ten jej sarkastyczny humor i mroczną osobowość.

Rilla - zgadzam się, ja też nie przepadałam nigdy za Terrą, tylko przez to, że tak postąpiła z tytanami. Ale gdyby to nie miało miejsca, spoko, nic do niej nie mam. Szkoda, że tak namieszała w życiu tytanów i szkoda, że twórcy zespolili ją ze Slade'm. Myślę, że gdyby nie, to byłaby naprawdę fajną postacią.
Ona powinna być z Red X jako SuperDuoZuaa!

Zgadzam się z Gwiazdeczką. Cały czwarty sezon został jej poświęcony a teraz szansę dałabym Bestii albo Cyborgowi.
Szczerze powiem, że też jakoś szczególnie nie przepadam za Terrą, mimo że mam bloga o niej. Dziwne, nie? XD
Ale jakoś ta postać wiele wniosła w życie tytanów i sporo namieszała. Ciekawe było zakończenie piątego sezonu. Dało wiele do myślenia, dlatego właśnie w jakiś sposób Terra mnie zaciekawiła.

Choć jeżeli miałabym wybrać ulubioną tytankę, to bez wahania mogę powiedzieć, że to Raven.
Nie dziwię się, w zakończeniu piątego sezonu, Terra była w ogóle inną osobą, mogę przyznać, że właśnie wolę ją z tego odcinka (szczerze, tu naprawdę znalazła u mnie uznanie), niż z tych, gdzie była pod 'opieką' Slade'a.
A ja zdecydowanie wolę Terrę jako przestępczynię Bestia :P Miała dobrą fabułę, której niestety nie wykorzystano. Nawet jeśli jest ona wrogiem to da się ją polubić. Nie ze względu na uczynki, postępowanie itp. tylko ciekawą postać. Szkoda, że jej wątek nie został rozszerzony.

Co do sezonu poświęconemu Raven jestem przeciwko. W 4 serii już dosyć o niej było, a jak dla mnie szósty sezon skupiony głównie na jednej postaci (w tym przypadku Rae) byłby nudnawy. To samo tyczy się innych bohaterów. Bestia, Cyborg, Star czy Robin - wszystko powinno być w umiarkowaniu. Nie lubię gdy poświęca się fabułę poszczególnej postaci, zwłaszcza gdy serial jest o 5 bohaterów. Powinno być widać też aspekty drużyny. I zresztą nie sądzę, żeby twórcy mieli jeszcze dużo wątków do poświęcenia postaciom. Już w kilku przypadkach było widać takie 'zaniki' twórczości i zarazem zdawałem sobie sprawę, że pomysłów zaczyna lekko brakować.
Dla mnie Terra podsumowała sama siebie w jednym zdaniu:
"Nazywam się Terra i mam na sumieniu wiele grzechów. I niczego nie żałuję.".
Co prawda została w tym wulkanie, ale to bardziej ze względu na Slade'a, żeby się zemścić za to jak ją potraktował. ( no dobra, może też troszkę dla Bestii) Nie wyobrażam sobie jej powrotu do Tytanów, ale byłaby ciekawym wrogiem.
W każdym razie nie cierpię tej postaci i nic mnie do niej nie przekona.Raven :-[
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Ja ją lubię. Nie widziałam szóstej serii, więc wolę ją jako czarny charakter. Jest dobrą postacią, przy której przynajmniej coś się działo.
Milly napisał(a):
Nie widziałam szóstej serii,

Nikt nie widział szóstej serii, bo takiej nie ma Bestia :P Chyba miałaś piątą na myśli.
Obiektywnie patrząc na Terrę, jak na postać wnosząca coś do kreskówki to jest ok. Naprawdę lubię oglądać odcinki z nią, obserwować reakcje Raven i analizować zachowania Tytanów.
Dziwne no nie?
Ale jako "człowiek" czyli z charakteru jest dla mnie nie do przyjęcia. Zrobiła z siebie taką sierotę, która myślała, że nie ma wyboru. ZAWSZE miała wybór. Nie chcę mi się już o niej rozpisywać...
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Ale ta postać taka już jest. Zwróć uwagę, że gdyby była kolejną nową i grzeczną Tytanką to powstałaby znów drętwa historia. Tak było w przypadku Aqualada, Larry'ego i Tytanów Wschodu. Zdecydowanie bardziej wolę ją taką "grzeszną".
Haha, fajnie to określiłeś. "taką grzeszną" XD
Przejdź do forum: