Zobacz temat
 
Wasza ulubiona Tytanka =)
skoro o niej pisze, to musi ją lubić. Bestia ;) ja napewno jakbym zalozyla bloga, nie pisała o tym kogo nie lubię czyli np. Raven Bestia ;)
W sumie to nie trzeba lubić tylko jednej z nich xD można lubić np. Star i Raven Gwiazdka :D
niewiem jak można lubić Raven Bestia ;) Bestia :P no ale Ok. szanuje zdanie innych xD Bestia ;)
Można lubić. Gwiazdka też jest ciekawą postacią. Jeśli o mnie chodzi, to w sumie nie ma Tytana, który by mnie nie interesował... No może z wyjątkiem Aqualada Bestia :P Kiedyś narysuję mu jakiś pedalski portrecik i zrobię z niego maskotkę serwisu Bestia :P Po prostu nie mogę na niego patrzyć.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
xD Czemu nie? Ciekawa jestem jak by Ci to wyszło ;d Osobiście do niego nic nie mam, chociaż jest trochę pedalski.

Gdybym miała głosować na ulubioną postać to wolę Raven, wiecie ten mrok i wgl Bestia :P ale Gwiazdka też jest fajna Gwiazdka :] Taki słodziak Gwiazdka :D
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
Yeah! wreeeszcie fanka Rae!! XD
Wreszcie? Bestia :P Spora większość z nas jest fanami Raven. Biedna Gwiazdka Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Mi się zdawało że większość Star woli Bestia :P
Ulubiona postać? Może od początku xD Pierwszego tytana co tak uwielbiałam to był oczywiście Robin xD Ale teraz to mam czterech ulubionych, z czego ten ostatni, to ten teges... eee w sumie nie jest tytanem xD Obecnie zamiast Robcia, uwielbiam Bestyjkę xD, a do tego Star i Raven, a ostatni to... Kid Flash xD Kocham tego gościa xD ( eee, że nie w tym sensie, żeby nie było xD ), ale Bestia wymiata! Yeah! Number 1.


A i zapomniałam jeszcze o jednym. O Red X-ie, ale jak to nie był Robin. Tylko jakiś tan nieznany gostek. I szczerze powiedziawszy, jak tworzyli Robcia, to od razu mogli by mu taki podobny kostiumik do Reda dać, a nie jakieś pedalskie zielono-czerwone wdzianko z rajtkami xD No wybaczcie proszę. I tak ma wyglądać bohater? ( o ironio... )
Edytowane przez Schatten dnia 2010-06-30, 15:56


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Raven rządzi XD mimo mrocznej przeszłości i słabości bo BB
Mroczna przeszłość to jej zaleta xD
Masz rację
W jaki sposób mroczna przeszłość może być czyjąś zaletą? Zaletą może być to, że ona próbuje wygrać ze swoją przeszłością. A tak w ogóle to o jakiej słabości do BB Ty mówisz? Byli parą, nie wyszło i koniec na ten temat raczej. A przynajmniej tak dali do zrozumienia twórcy.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
słabość do BB.?!
no proszę..

x____x
chodziło mi o to, że za mroczną przeszłość dużo osób ją lubi Bestia :P
Bestia :P może, a może za to, że większość nastolatków uważa się za nie rozumianych przez nikogo, stąd też utożsamiają się z nią. Dość logiczne.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Po prostu zgroza mnie ogarnia. Nie powiem, może i Raven jest "fajna" ale wolę Star. Wiem, mój poprzedni post z leksza koliduje z tym, ale doszłam do pewnych wniosków, po długich rozmyślaniach. Gwiazdka może i jest "przesłodzona" ale gdybym np. miała się spotkać z obydwiema, to z Raven nie wiedziałaby o czym gadać. A z taką Gwiazdką, to spokojnie bym znalazła temat. A więc wybaczcie, drodzy fani Raven, ale ja z wysoko podniesioną głową i pewnym krokiem staję po stronie Star. Jak Nicole i IceTea.

Chociaż wiem, że moje zdanie i tak wszyscy mają głęboko w nosie.
Edytowane przez Schatten dnia 2010-08-26, 16:25


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Ja lubię obydwie, choć może bardziej Raven. (Tak, wiem wyczerpująca wypowiedź XD)
Lubię Star ale jest dziwna . Naprzykład w odcinku Transformacja . Ale to nie znaczy że jej nie lubię.
Ja jak widać wielbię Gwiazdkę Bestia ;). Przydało by się teraz napisać za co. No więc za to, że jest odważna (staje w obronie przyjaciół, umie się przeciwstawić), skora do walki, wg mnie nadaje się na superbohaterkę. Oprócz tego jest także w ogóle inną osobą, jest słodka ;D, uwielbia swych przyjaciół i chce dla nich jak najlepiej, jest nadopiekuńcza, ale to moim zdaniem nic złego (warto mieć taką przyjaciółkę u boku xd). A co do wyglądu jak i do wszystkiego innego nie mam zastrzeżeń, jest ładna, ma ciekawy kosmiczny strój i fajnutkie oczka xD. Dla mnie jest najlepszą postacią Bestia ;).

Raven lubię zaraz po niej, bo uważam mroczny styl za fajny, w ogóle to osoba z fajną osobowością, jest spokojna, mądra i podchodzi to wszystkiego z rozsądkiem.
A Terry nie lubię w ogóle, bo okazuje się być wg mnie zdradziecka.

dzięki za uwagę Bestia ;) Booya!
Przejdź do forum: