Zobacz temat
 
Wasza ulubiona Tytanka =)
Zwinny napisał/a:
Jasne Bestia :P Czyli ty na pewno też masz mroczną przeszłość,musisz panować nad mocami , boisz się klątwy Trigona...
I w ogóle to by tu za dużo było przykładów Bestia :P

To Ty o tym nie wiedziałeś? oO

XD
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Nelaaa! nie dołuj mnie prosze cię z tym całym mrokiem, demonami i tymi innymi xD (chociaż ja też jestem za ciemnościami ale to już lekka przesada xD)
Bestia :P A tam, każdy może być dzieckiem mroku. Lepsze to niż się ciąć Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Z Tytanek po dłuższym zastanowieniu na najbardziej lubie Gwiazdke Bestia ;)
Jest wesoła, do życia podchodzi z luzem Bestia ;)
Troszkę zbyt się szczerzy i nadskakuje innym xD no ale i tak najbardziej ją lubie Bestia ;).

Raven jest zbyt tajemnicza- Nie lubię takich ludzi którzy są ciągle ponurzy i niezadowoleni.
Terra - tylko zamieszanie zrobiła u Tytanów i na tym się skończyło Bestia ;) Także Gwiazdka jest moją ulubioną Tytanką
Gwiazdka :D No wiesz Nicole, jak można nie lubić Raven XD!!
Nie no żart, choć wiele osób jednak ją lubi za ten mroczny charakterek ;>


Gwiazdka ^^'
Przykro mi Zwinny że nie zauważyłeś w mojej poprzedniej wypowiedzi słowa PRAWIE i że nie zrozumiałeś że chodzi mi o charakter. No ale.. przyzwyczaiłam się,że każdy ma do mnie jakieś "ale." także nic nowego. .

aaaaa i Silent, ja nie jestem żadnym "dzieckiem mroku" XD!!
A ciebie Milla będe dalej tym męczyć bo demony są fajne xD. !! i ciemność też. Bestia :P
Edytowane przez Nela dnia 2010-04-30, 14:28
aaaaa i Silent, ja nie jestem żadnym "dzieckiem mroku" XD!!

Myślałem, że to było oczywiste, że żartowałem oO. No dobra, to w każdym razie mówię, że to tylko żart.

A ogólnie to nie kłócić mi się tu Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja też żartowałam z tym
aaaaa i Silent, ja nie jestem żadnym "dzieckiem mroku" XD!!


xD. XD.

No dobsz.. postaram się nie kłócić XD. (będzie trudno Bestia :P )

//Admin: Jeśli chcecie zacytować, część czyjejś wypowiedzi wystarczy wpisać coś takiego: [*quote*] tutaj treść [*/quote*] (tylko bez tych gwiazdek)
Edytowane przez Silent dnia 2010-04-30, 15:05
Neela!! ja cie kiedyś złapie zobaczysz xD
XD!!. Boje się, wiesz dlaczego , klonie ty XD !!
; OO XD
I dobrze xDD
Haha Robin :) ktoś w końcu podziela moje zdanie względem Gwiazdki Robin :) Nicole trzymaj się Robin :) Nie damy się fankom i fanom Raven Bestia ;)
Fanek i fanów Raven jest więcej xd
Może i jest więcej, ale ja (i jak widzę IceTea Robin :) ) postaramy sie zeby wzmocnila sie takze liczba fanów i fanek Gwiazdki Bestia ;) Bestia ;)
dzięki za poparcie IceTea. Robin :)
To wojna będzie xD
No wojna XD!
Ja jestem po stronie Milli XD.
Yeah xD
Heh , a wy już od razu wojnę Bestia :P.
może się jakos dogadamy bez bicia Bestia ;) xD
No wojna rządzi xD
Nie zgadzam się z tobą tak zupełnie czy jest więcej fanów Raven. Bestia ;) bo ostatnio spotkalam pełno blogow o Starfire.
Blogi ok, ale np. Ola26 mówi że lubi Raven a pisze o Star Gwiazdka :]
Przejdź do forum: