Zobacz temat
 
Wasza ulubiona Tytanka =)
Zapomniałam napisać o sympatii Bestii. Powiem tak w TT Go! była fajna, choć były z nią tylko dwa odcinki. W TT głównym nie była taka zła, chociaż najbardziej mi się podobała w odcinku "Terra". Nie fajnie było kiedy zrzuciła Slade'aRaven :-[
Nazywam się Susan.
I wszystko jest możliwe!
Raven. I koniec kropka. Raven :-/
Jest nie powtarzalna. jej charakter strasznie mi się podoba. nie znosi gdy ktoś zachowuje się dziecinnie. uwielbia czytać. ma świetne riposty. ma genialne moce, super historię i w ogóle. Uwielbiam ją!
Często nie panuje nad złością. Cóż... u mnie jest podobnie. pod kilkoma względami nawet jesteśmy podobne. Raven :-/ Booya!
jej moce... też bym tak chciała.

jest wyjątkowa. niesamowita. i ta jej mroczność. i to chyba przez nią często chodze na czarno. i lubię niebieski...

kocham ją i tyle. Gwiazdka i bestia ją irytują podobnie jak mnie niektóre osoby. No cóż... Raven :-/

Mam nawet wielki plan. Na imprezę karnawałową przebiorę się za nią. Nie wiem jak ja to zrobię, ale dam radę. Dla NIEJ wszystko. Booya!

Skoro rankingi są w modzie:
1. Raven
2. Jinx i Żądełko
3. Gwiazdka
Edytowane przez Alfik-Raven dnia 2015-01-07, 13:07
Alfik-Raven napisał(a):
Często nie panuje nad złością.


Często? Powiedziałabym raczej, że rzadko. Jest typem opanowanej osoby. No i jej moce po prostu nie pozwalają jej, żeby się wkurzyła, bo wtedy traci kontrolę i jest źle. xP Głównie dlatego medytuje.

All hail Trigon
gorzej jak nie daje rady... wtedy jest buum!
ona nie złości się przy błahych sprawach. ale przy poważniejszych nie daje już rady. kto normalny by dał?
po za tym nie ma za bardzo powodów do złości. ale gdy już ktoś zaczyna ją denerwować wtedy wybucha.

choć pewnie masz rację. trochę przesadziłam z tym "często". ale może już wiesz o co mi chodziło.Raven :-/
Zgadzam się z IceTea. No jasne że Gwiazdka. Kocham Gwiazdkę bo ona jest bardzo fajna i zabawna, i do tego piękna. U mnie kiedyś na karnawał przebrałam się za Gwiazdkę. raven jest bardzo mroczna. Ja tam lubię Gwiazdkę jest moją ulubioną postacią, jest fajna. W kreskówce to wesoła i przyjacielska osoba. A ja jestem za Gwiazdką ;] Lubię tę postać pomimo, a nawet za zmienność nastroju w różnych sytuacjach. Według mnie Raven jest trochę zbyt 'sztywna'. Jest postacią tragiczną (tzn. ciąży nad nią fatum). Rozumiem ideologię tej postaci, ale niewiele mi się w niej podoba. Za to Gwiazdka jest 'żywa'. W momencie niebezpieczeństwa potrafi walczyć i być bezwzględna wobec wrogów, a kiedy wszystko jest dobrze jest zrelaksowana. Sądzę, że to naturalne odruchy nawet jak na kosmitkę ;] Gwiazdka cieszy się każdą rzeczą nawet najdrobniejszą, kiedy jest możliwe dba o dobre samopoczucie innych, chociaż ma i swoje kompleksy. A Raven jest zimna niemalże jak marmurowy posąg. Mroczna przeszłość, fatum, poważna, samotnicza natura... Moja ostateczna decyzja to Gwiazdka Bestia ;)
Hejka tytani. To jest najlepsza strona na świecie!!! A ogóle Gwiazdka jest najładniejsza i najsilniejsza. A tak w ogóle z Tamaranu ale teraz z Jump City Gwiazdka :D
Może mój nick na to nie wskazuje, ale jednak moją ulubioną tytanką jest Gwiazdka, a tuż za nią Raven. W sumie to trudno mi wybrać, bo uwielbiam je obie ale Gwiazdka jednak wygrywa. Lubię też Jinx (chcać nie chcąc też jest teraz tytanem). Ogółem uważam, że one wszystkie mają naprawdę super moce - sama bym chciała takie mieć Robin :).
Jak większość, kocham ubóstwiam i srbcgnqhbksewjaY3HA;WIav Qc liwc
Raven.
Ma w sobie coś intrygującego. Prawie wszystkie moje ulubione odcinki są związane właśnie z nią, jej historia jest straszne i genialna jednocześnie, oczywiście nie z jej punktu widzenia. Żal mi jej okropnie, zostać stworzonym by niszczyć światy, jakby być chodzącą bombą. Ona o tym wiedziała, bała się do kogoś przywiązać, żeby nie skrzywdzić jego i siebie... smutne i, jak mówiłam, genialne. Jednak czasem nie rozumiem dlaczego nie wykorzystuje w pełni swoich mocy... gdyby nauczyła się większej ilości zaklęć byłaby niepokonana. Albo np. Madame Rouge, mogłaby ją zamknąć w tej swojej kuli i zmiażdżyć, no nie? Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie?

Raven :-/
Raven :-/
RavenDarkSide napisał(a):

Albo np. Madame Rouge, mogłaby ją zamknąć w tej swojej kuli i zmiażdżyć, no nie? Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie?

Raven :-/

Wiesz, Rouge jest cholernie rozciągliwa i często odnosiłam wrażenie, że nie ma kości, więc podejrzewam, że takie zgniecenie tylko by ją lekko spłaszczyło Bestia ;).

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja z tytanek najlepiej lubie Raven i może TerreRobin :)
Kocham Raven<3 jest moją ulubioną tytanką i ogólnie ulubioną postacią z całej serii Teen Titans, uwielbiam takie mroczne/ponure/demoniczne postacie Gwiazdka :D Od zawsze była moją ulubioną postacią z TT i to się nigdy nie zmieni.
Azarath Metrion ZinthosRaven :-[
Ja z Tytanow najbardziej lubię Robina, ale ponieważ mam wybrać dziewczynę to decyduję się na Gwiazdeczkę. Miła, przyjacielska, uczynna, lojalna wobec przyjaciół, bezlitosna dla wrogów. Patrzy na życie optymistycznie. Jest calkowitym przeciwieństwem ponurej i momentami opryskliwej Raven. Nie twierdze, ze ta ostatnia jest zła, tylko jeśliby spojrzeć na to realistycznie-jaka jest szansa na zaprzyjaznienie się z osobą o charakterze Raven w prawdziwym świecie?
Edytowane przez Daph dnia 2015-02-15, 23:03
Daph napisał(a):

Ja z Tytanow najbardziej lubię Robina, ale ponieważ mam wybrać dziewczynę to decyduję się na Gwiazdeczkę. Miła, przyjacielska, uczynna, lojalna wobec przyjaciół, bezlitosna dla wrogów. Patrzy na życie optymistycznie. Jest calkowitym przeciwieństwem ponurej i momentami opryskliwej Raven. Nie twierdze, ze ta ostatnia jest zła, tylko jeśliby spojrzeć na to realistycznie-jaka jest szansa na zaprzyjaznienie się z osobą o charakterze Raven w prawdziwym świecie?


W pewnym sensie z każdym da się radę zaprzyjaźnić, trzeba tylko zrozumieć taką osobę i dobrze podejść do takiej osoby, poza tym w ostatnim sezonie TT Raven była już jakby mniej "opryskliwa".
Azarath Metrion ZinthosRaven :-[
moim zdaniem najlepszą tytanką jest Raven. Podbiła moje serce w odcinku Proroctwo Raven :-/ , choć od początku polubiłam jej sposób bycia -czyli ponura postać z wieloma sekretami i ciężką przeszłością. Raven :-/
Ja lubie wszystkie i raven i starfire i terra i bumblebee i argent i kole to wszystkie czy nie
Ja żałuje że w wszystkich 5 sezonach ravager nie została nawet wspomniana
Ja najbardziej lubie Raven xd
Ja najbardziej lubię Raven, Jinx i Gwiazdkę. Raven za tajemniczość, niezwykłość i niezrównane poczucie humoruRaven :-/ Jinx bo jest fajna, zabawna i wogóle podoba mi się jej charakterGwiazdka :D A Gwiazdkę bo podobno jestem do niej podobnaRaven :-/
Ja uwielbiam Reven chciała bym być jak ona Raven :-/ lubię też Jinx jest intrygująca nigdy nie wiadoma co zrobi
Jest odważna, walczyła z poteznymi silami ktore w niej siedza, potrafi je opanowac moze czasem traci nad nimi kontrole lecz nie daje wygrac zlu,swojej demonicznej stronie. Chodz dopelnila przeznaczenia stala sie portalem to nawet gdy jej ojciec powiedzial ze nic nie moze bo on ja stworzyl i wlasciwie jest nikim to i tak znalazla sile zeby go pokonac .
Była tak jakby niesmiala,trzymala sie z boku,niezrozumiana,
inna nawet jak na taki mix jaki jest w ekipie TT, bala sie ze nie zostanie zaakceptowana,ze nie pasuje,skryta w sobie,silna,inteligentna,sarkastyczna,jakby to okreslic-wyjatkowe poczucie humoru ,niezrozumiana przez co często czuła sie samotna, mroczna,zazwyczaj opanowana,nieufna,nie ma zbyt duzego dystansu do siebie,nie lubi za bardzo ludzi.
Nie pozwala nikomu wchodzic do swojego pokoju to jej samotnia miejsce gdzie nikt jej nie ocenia gdzie moze sie skupic na swoich sprawach i czasem skryc sie przed otaczajacym ja swiatem. Fakt z czasem niektore jej cech sie troche pozmienialy zaczela sie usmiechac,malymi kroczkami otwierac sie przed druzyna.

W pewnych kwestiach jest podobna do mnie i pewnie dlatego tak ją uwielbiam, za dziecinstwa pragnelam byc taka jak ona z czasem zrozumialam, że ponosi ciezkie brzemie.
Ale uważam ze w wielu odcinkach nie pokazali nawet polowy jej potecjału jesli chodzi o walke.
Denerwuje mnie parowanie jej z Bestia a tym bardziej z RobinemRaven :-[
Wątpie że kiedys (jesli odnowia TT) uda sie tworca dobrac idealnego partnera dla niej.
A może po prostu wystarcza przyjaciele i potrzebuje byc wolna Bestia ;)
Edytowane przez Kruk dnia 2015-03-10, 12:32
Ten Klejnot czyste zło zrodziło,
On w portal się przemieni...
nadchodzi Władca, nadchodzi teraz,
to koniec dla tej Ziemi...
O jacie pominęłam jinx (też ją uwielbiam)
Przejdź do forum: