Zobacz temat
 
Wasza ulubiona Tytanka =)
Jeszcze nie, ale dam znać już niedługo.
Super Robin :) czekamy. Jak byś miała problem z dodaniem bloga do katalogu daj znać.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
OkGwiazdka :D
Cóż w takim razie teraz ja coś napiszę dla odświeżenia. O dziwo moją ulubioną postacią jest Gwiazdka. Uwielbiam jej pozytywne nastawienie do życia pomimo wielu problemów. Tamaranka stara się żyć teraźniejszością. Bardzo dba o swoich przyjaciół, scala ich. Potrafi złapać dystans do rzeczywistości. Mocno cenię Jej postać.
Terra, zdecydowanie Terra. Nie wiem czemu, ale cały serial mi się podobała najbardziej, jej postać, styl. Fajny głos miała- no i wydawała się być fajną dziewczyną dla Bestii. Moje ulubione odc to właśnie te, jak Terra załatwia wszystkich po kolei, i ten finałowy, w którym się zamienia w kamień. Mogli jej dać żyć normalnie : /
Zdecydowanie Raven
Patrzę na ankietę i znów jestem w zdecydowanej mniejszości. Jea, ale ze mnie nie mainstreamowy user!
Moją ulubioną Tytanką jest Terra. Nie, żebym nie lubiła Gwiazdki, czy Raven, ale jednak Terra bije je na głowę. Bo to dla mnie najbardziej prawdziwa i ludzka postać w całej kreskówce, która bardzo dużo do niej wniosła. Oglądając odcinki z nią po raz pierwszy odniosłam wrażenie, że nie mam do czynienia z bajką dla dzieci, tylko czymś nieco poważniejszym. Po za tym... kurcze czasami się z Terrą utożsamiam. To znaczy nigdy nie zdradziłam przyjaciół, ani tym bardziej nie chciałam ich zamordować, ale tak jak ona bardzo często zamiast stawić czoła problemom uciekam od nich. Tak jak ona nie jestem zbyt pewna siebie i swoich umiejętności i tak jak ona z chęcią oddaję się pod opiekę komuś bardziej doświadczonemu, kto może za mnie decydować. Dlatego trochę 'rozumiem' Terrę i dlatego jest ona moją ulubioną postacią. Chociaż to takie właściwie słodko-gorzkie lubienie, a nie wielka fanowska miłość do bohaterki.
Białe motyle w cieniu zamieniają się w ćmy
Terra jest fajna w kreskówce, w oryginale mniej mi się podoba, jednak konkluzja wątku z Bestią mnie niestety zawiodła, wolałbym jednak happy end, niż melancholiczne pożegnanie. Stąd u mnie trochę "zaminusowała".
Najbardziej lubię oczywiście Raven, bo może nie jest najbardziej oryginalną postacią zwyczajnie nie da się jej nie lubić. Design był strzałem w dziesiątkę, voice acting w wersji oryginalnej, jak i polskiej jest po prostu super. Fakt jej ponura aura może trochę odstraszać, ale w bardziej ludzkich zachowaniach kontrast sprawia, że postać jest jeszcze ciekawsza. Możemy obserwować jej wewnętrzne zmagania ze złem które tkwi w niej od urodzenia i kiedy o tym pamiętamy, ta walka wydaje się bardzo autentyczna i przekonująca. Dziewczyny lubią Raven bo łatwo się z nią utożsamiają, szczególnie kiedy mają poczucie, że są outsider'kami w swoim otoczeniu, no a faceci lubią ją za jej tajemniczość i subtelną kobiecość. Myślę, że z tym się każdy zgodzi?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Terra :C cały wątek z nią, jej przemiana, cudowna randka z Bestią w lunaparku, która tak mi utkwiła w głowie że do tej pory się uśmiecham, gdy ją sobie przypominam, to wszystko było tak niesaowicie fajne. Co prawda do tej pory nie mogę się pogodzić z zakończeniem (obecnie mam 23 lata, serial oglądałem o ile mnie pamięć nie myli w czasach gimnazjalnych) i przyznam że finał piątego sezonu, który widziałem wcale nie tak dawno, swojego czasu wpędził mnie w niezłego doła, ale mimo tego faktu kochałem tą postać i do tej pory mam jakąś głupią nadzieję że kiedyś jednak powstanie kontynuacja, w której Terra powróci do Tytanów... W nowym TTG! wizja Terry trochę mnie zawiodła, co nie powinno raczej dziwić fanów tej postaci. Dodam jeszcze tylko że nie jestem typem człowieka który przeżywa wszystkie wątki miłosne w kreskówkach itp itd, ale Besti i Ter... T.. Terrie? Terrze? Matko jak to się odmienia? -.-
dobra w każdym razie bardzo im kibicowałem i ostatni odcinek przeżyłem chyba bardziej niż sam Bestia ._.
JA uważam, że Raven może i słusznie się ukrywa ale no błagam was! Ona może w pył roznieść wrogów!Raven :-[
Niestety nie jest to całkiem wykorzystane (jak pisałem wcześniej) ale łatwo to wytłumaczyć faktem, że jest to kierowane do młodszej widowni a frajda byłaby żadna gdyby od razu ich pokonała swoją mocą.
Raven nie może pozwolić złu zapanować nad sobą więc nie szaleje za bardo, ale poza tym jeśli przyjrzymy się komiksom, jej moc nie jest niepokonana, dlatego i w serialu nie zmiata ciągle wszystkich wrogów. Choć w komiksach o wiele częściej widzimy kruka, na szczęście także w serialu twórcy czasem pokazują nam nieco potęgi Najpotężniejszej Tytanki.
Moim zdaniem najlepsza jest gwiazdka. Powiem jedno: ONA JEST BOSKA!!!Gwiazdka :]Gwiazdka :D
Gwiazdka mnie wkurza, zachowuje się jak typowa nastolatka, słodka-idiotka (nienawidzę tego typu!).
Terra... hm... Nie mam nic przeciwko niej. Fajny był pierwszy odcinek z nią, ale moja odpowiedź brzmi...

Raven, Raven, Raven i jeszcze raz Raven!
Szczerze, nie wiem za co ją lubię. W nocy nie mogę spać i rozmyślam, jak radziła sobie z samą sobą, jak mogła być w środku własnego umysłu, jak umiała nie uwalniać większości mocy... (wiem, że przynudzam). No dobra, lubię ją ze względu na charakter i sposób bycia. Jest mroczna, taka inna, żyje w ciągłym strachu, medytuje...
Nigdy w życiu się z nią jednak nie utożsamiałam, ja - śmiertelniczka?
Nie zrozumcie mnie, że uważam ją za idealną, np. w odcinku Zły urok mnie denerwuje.
(ale się rozpisałam Raven :-/)
Ja najbardziej lubię Raven.
Na drugim miejscu Terrę,
a na trzecim Gwiazdkę.
Koniara Akemi Kon
(KAkemi566)
Chyba niczym się nie wyróżnię, skoro powiem, że również moją ulubioną tytanką jest Raven. Jakoś tak się złożyło, że moimi ulubionymi bohaterkami stają się najczęściej postacie poważniejsze, roztaczające wokół siebie mrok i aurę tajemniczości, nierzadko ponure, outsiderzy, samotnicy, buntownicy i te posiadające jakieś sekrety. A do Raven parę z tych określeń jak najbardziej pasuje. Poza tym podobają mi się jej umiejętności. Rae kiedyś mi się nawet śniła. XD
Entuzjastyczne i wiecznie pozytywnie nastawione, słodkie postacie jak Gwiazdka jakoś mi nie podchodzą. Raven :-/ A Terra... Terra mogłaby być na drugim miejscu.
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Gwiazdka obrazuje cechy ludzi tyle że bardzo nasilone. Raz jest bezwzględna a raz jest delikatna. Chociażby kiedy Robin na nią krzyknął. Ludzie też tacy są. Raz bezwzględni raz delikatni. Nie przeszkadza mi to ale u Strafire jest to pokazane aż za bardzo, że aż mnie mdli. Też dla tego nie lubię Gwiazdki.Raven :-[
Nazywam się Susan.
I wszystko jest możliwe!
Sama nie wiem, która Tytanka jest najlepsza. Chociaż na pewno nie wybiorę Gwiazdki! Nie wiem jak dla was, ale dla mnie jest zbyt infantylna. Terra była O.K, dopóki nie zdradziła Tytanów. Raven jest chyba najlepsza z nich, choć jest trochę mroczna. Raven :-[ XD Tak, chyba Raven jest moją ulubioną Tytanką. Raven :-/
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Ja tam lubię Gwiazdkę, nie wiem co do niej macie. Może nie jest moją ulubioną postacią, ale jest fajna. Jej dziwne zachowania wywodzą się z tego, że jest po prostu kosmitką na Ziemi. A co do tego, że jest bezwzględna... no, po prostu tacy są Tamaranie. W kreskówce to wesoła i przyjacielska osoba, ale to raczej daję u niej na plus. To, że jest idiotką, to ostatnie, co mogłabym o niej powiedzieć.

All hail Trigon
Raven <33 Raven :-/

Połączony z 22.07.2014 22:36:23:
Mrrr... Raven <3 Kocham ją, ale nie chce mi się tego uzasadniać, bo zajęło by mi to z 5 lat Raven :-/ Po prostu jest wspaniała :> Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. ;* Kto ją obrazi - nie dożyje jutra ;* To tyle <3 Raven górą! :> Booya!Raven :-/
Edytowane przez Raven - Teen Titans dnia 2014-07-22, 22:36
Przejdź do forum: