Zobacz temat
 
Wasza ulubiona Tytanka =)
Cóż...
Raven jest fajną postacią, chociaż nie za mrokness i darkness jaki ją otacza, ale przez zjadliwe, trafne komentarze. I za ten absolutnie cudny moment, kiedy zrobili odcinek o pierwszym spotkaniu grupy, a kiedy ich uciszyła "QUIET!...um...hi" było boskie.

Starfire jest słodka i niewinna, a jednocześnie wywodzi się z kultury, gdzie nawet nie istnieje słowo "miły", więc generalnie coś mi w niej nietyka miejscami. Ale nadal jest sympatyczna.

Terra zdawała się nie posiadać własnej woli jako-takiej. Jeżeli pojawił się ktokolwiek, kto powiedział jej, co ma zrobić, to to robiła. I... I tyle.

Bumble Bee (tak się zapisywało oryginalną ksywkę Żądełka?) jest całkiem ciekawą postacią, ale stanowczo nie w moim typie.

I zdaje się, że Jinx w finałowym odcinku została honorową Tytanką za sprawą nawrócenia przez KF. I generalnie, to ją strasznie lubię, ma w sobie coś takiego urokliwego.

Fajna była jeszcze ta gotycka Tytanka, która pojawiła się tylko raz, kiedy Tytani bujali się po świecie i wszystkim superdzieciakom wręczali komunikatory.
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
Mówisz o Argent
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Szkoda, że nie umieszczono Donny Troy. Uwielbiam ją, i żal mi, że nie została wykorzystana postać z takim potencjałem... ;(
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
A tam, można bez niej przeżyć. I w sumie jej występ byłby pewnie pokręcony... Bo nie wierzę żeby twórcom się chciało wymyślać jakiś sensowny scenariusz na przedstawienie jej postaci.
No pewno bedzie to troche banalne ale Raven..

Dlaczego ?
Sama postac nie jest banalna i genelanie rzadko ma sie doczynienia z kimś takim w innych kreskówkach. Silna i niezalezna. Duży potencjał i genalnie trudno mi określic granice jej mrocznych mocy. No i jej fascynujące pochodzenie...
Może pociaga mnie w niej fakt, że jest do mnie troche podobna. Też jestem raczej zimna w kontaktach z ludzmi pozostaje spokojna dopuki ktoś mnie nie wytrąci z równowagi... a wtedy może byc kiepsko. Poza tym kocham herbate Bestia :P
CherryPie napisał(a):
Terra zdawała się nie posiadać własnej woli jako-takiej. Jeżeli pojawił się ktokolwiek, kto powiedział jej, co ma zrobić, to to robiła. I... I tyle.


Ja się z tym stwierdzeniem nie zgodzę. Terra cały czas dążyła do własnego celu jakim było kontrolowanie swoich mocy. Jeśli przeszła na stronę Slade'a to tylko z własnej woli. To była dla niej propozycja nie do odrzucenia, ale nie w sensie niewoli. Ona po prostu za wszelką cenę CHCIAŁA opanować swoje moce, a jak się skończyło to wiemy. Ocaliła Tytanów, bo kolejny raz CHCIAŁA i sama poświęciła się dla nich.

Taki jeden prosty przykład, ale właśnie przez powyższe trochę się nie zgadzam z Twoją opinią. Dokładnie nie rozumiem tylko co masz na myśli - to, że najpierw potajemnie słuchała się Slade'a?
Z Terrą ogólnie chodzi o ty, że przyjęła propozycję Slade'a, a zdradziła Tytanów i została praktykantką na zasadzie "coś za coś"- ja Ci pomogę, to w zamian zatłuczesz TT. I tyle

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ale to nie jest dobry powód dla którego kogoś można nazwać "bez woli". Skoro wzięła właśnie to "coś za coś" tą wolę miała i jasno to widać.
Wiecie, Terra to specyficzna postać, przyjmując ofertę Slade'a musiała wiedzieć na co się pisze, skoro tytani nie potrafili pómoc jej u opanowaniu mocy to musiała szukać kogoś innego. Trzeba jeszcze spojrzeć na to w jaki sposób poświęciła się by pokonać Slade'a. A no i jest jeszcze Bestia w którym Terra się kochała, on też bardzo włączył się w to by zobaczyła jakim tyranem jest Slad'e. Myślę że można ją zapisać do bohaterów. Bestia -o-
Zdecydowanie skoro nawet sami Tytani postawili jej honorowy pomnik. Ale mi chodzi o inną rzecz. Robić coś bo ktoś jej powiedział - tak to w skrócie ujęła CP, a ja się z tym nie zgodzę. Wszystko co robiła to robiła, ale nie dlatego, że miała takie rozkazy. Jak już wcześniej pisałem dążyła do osiągnięcia własnego celu. Nie wiem czy się ze mną zgodzicie czy też nie, ale tak to wygląda w mojej opinii.

PS @paletka wariat gratulacje za pierwszy post na forum! Gwiazdka :D Mam nadzieję, że pojawią się kolejne Bestia ;)
Zwinny- po co mi i Paletce tłumaczysz, o co Ci chodzi, skoro to wiemy?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Też mam taką nadzieje i jeśli będą fajne, ciekawe tematy to napewno będę się udzielać Gwiazdka :D
Terra ogólnie w Tytanach była zła i była psychopatką. Dopiero w kreskówce dali jej trochę inne oblicze. Myślę, że sprawy by się trochę wyklarowały, gdyby WB podjęło produkcję "Teen Titans: Judas Contract", które wciąż jest zawieszone.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Terra to psychopatka?

Coraz więcej powiązań z Ar wychwytuję...

No, nic. Ja tam z dziewczyn... Tak właściwie to wszystkie raczej lubię jednakowo, ze złych charakterów wybija się Madame Rouge, a jeśli chodzi o Terr to na jej widok mam ochotę wymiotować tęczą.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
@Silent no niestety, ale taki sam los podzielił też film aktorski o Tytanach, a szkoda. Liczę, że jak seria TTGO! odniesie sukces to po Justice League ktoś skusi się na kontynuowanie tego projektu lub chociaż zajmie się animacją JC.
Cóż, Terra była przede wszystkim egoistką i w tym słowie wypadałoby to zamknąć. To nie był materiał na bohatera - była na to zbyt niedojrzała i niedoświadczona. Może kiedyś. Z drugiej strony, nie wiem, czy można ją za ten egoizm tak zupełnie wiinić. Była zdesperowana, by zapanować nad swoimi mocami i nie była w stanie samodzielnie sobie z tym poradzić - stąd wybór zła i pomocy Slade'owi. W tamtej chwili była zraniona, czuła się zdradzona i wybrała najprostszą drogę, by spełnić dwa obecne cele - odpłacić się Bestii i Tytanom oraz zapanować nad mocą. Wydaje mi się, że po prostu nie chciała zastanawiać się nad konsekwencjami swoich decyzji, że do samego końca odciągała od siebie tą myśl. No ale, to tak słowem offtopu, wybaczcie XD
Zgadzam się, co do Terry.

Moją ulubioną Tytanką jest Gwiazdka. Dlaczego? Bo to dzielna dziewczyna (kosmitka). Kocha się w moim ulubionym tytanie - Robinie. Ma prześliczne oczy i włosy. Jest bardzo silna, i w ogóle jak dla mnie, jest najlepsza. Raven jest taka bardziej mroczna, sorry dla jej fanek, ale nie przepadam za nią. A Terra za dużo wyrządziła bólu Tytanom (zwłaszcza BLuzak.
Stella napisał(a):
Moją ulubioną Tytanką jest Gwiazdka. Dlaczego? Bo to dzielna dziewczyna (kosmitka). Kocha się w moim ulubionym tytanie - Robinie. Ma prześliczne oczy i włosy. Jest bardzo silna, i w ogóle jak dla mnie, jest najlepsza.


Mój człowiek! Gwiazdka :D Witaj wśród fanów Star (:
DziękiGwiazdka :D
Masz jakiegoś bloga?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: