Zobacz temat
 
Wasza ulubiona Tytanka =)
Raven XD Z resztą pisałam tu juz cus chyba. Co do BB/Terra Nie trawie pary XD Z blizej nieokreślonych powodów nie lubię ich razem i tyle Bestia :P
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Argent też jest całkiem fajna Robin :)
Moja ulubiona to Jinx Gwiazdka :D

Połączony z 18.02.2012 12:11:18:
No a z TT to lubię Gwiazdkę Gwiazdka :D a Raven ma fajne moce Gwiazdka :D
Edytowane przez JinxX dnia 2012-02-18, 12:11
Łii xD Ktoś lubi Gwiazdkę, to witaj w klubie JinxX Gwiazdka :D.
Rae, fajny avek :*
Robin :)
Dzięki Gwiazdka :D
Hehe Gwiazdka :D
Na pewno jest więcej ludzi, którzy lubią Gwiazdkę Robin :)
JA LUBIĘ GWIAZDKĘ!!! Booya!
Ale Jinx i Rae rządzą! (zwłaszcza moja różowowłosa) xD
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Nowy ranking [czarne charaktery i bohaterki]:

1. Starfire :3
2. Blackfire
3. Raven
4. Jinx
5. Argent
6. Kole
7. BumbleBee
8. Terra
Ja też mam ranking xD
1. RAVEN xD
2. Argent ^.^
3. Jinx

I tylko one we trzy mają miejsca na podium xD ^.^

All hail Trigon
Ja osobiście nie przepadam za Kometa. bez urazy, jakby co, ale z niewiadomych przyczyn jej nie trawię. Jest taka... za doskonała, jak na mój gust. Oczywiście, to tylko moje zdanie Bestia ;)
RANKING
1.Jinx & Rae
2. Gwiazdka
3. Terra
4. [...]
Dalej to idzie nie po kolei. Lubię Argent i kilka innych, których w tej chwili nie pamiętam Bestia :P Za to rozwala mnie Kicia, której niektórzy nie lubią. Przez kupę czasu "Date With Destiny" to był mój ulubiony odcinek. Kocham m.in. scenę, w której Kitten wrzeszczy na Pana Moli. xD Źli goście w roli trzymanych pod pantoflem tatusiów - cud miód Gwiazdka :D
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Ja mam początek rankingu taki jak Jinx

1. Raven i Jinx
2. Gwiazdka
3. Argent (ja na nią mówię Agent)Bestia :P i jeszcze wcisnę tu Kometę Gwiazdka :D
4. Terra
U mnie niezmiennie od 7 lat na pierwszym miejscu zawsze była (i będzie) Raven. Zauroczyła mnie jej postać już wtedy, gdy pierwszy raz zetknęłam się z Tytanami i przez dobre 2 lata czekałam z niecierpliwością, aż twórcy rozwiną jej wątek. Do dziś bardzo ciepło to wspominam <3

A potem - nie wiem. Gwiazdkę lubię, ale jakoś nigdy nie darzyłam jej nadmierną sympatią. Bardzo lubię Argent, Jinx a także Terrę, zwłaszcza tą ostatnią, za jej ciekawie zrealizowaną postać i problematykę wątków z nią.
Moją ulubioną tytanką odkąd zaczęłam oglądać TT jest Raven Bestia :P Nie rozwinę tej odpowiedzi za bardzo ponieważ nie mam pojęcia już jak. Mam doła i po prostu nie mam ochoty na nic.
:*
Jeśli chodzi o serial TT, to zdecydowanie najfajniejsza jest Raven. Gwiazdeczka jest dla mnie za naiwną postacią, a jeśli chodzi o Terrę, to płakać mi się chcę na jej widok.
Jednak jeśli chodzi o opisy postaci z oryginalnych komiksów, to uwielbiam Star, i nawet Terra wydaje się sympatyczną postacią. Niestety to właśnie Rae mnie trochę zawodzi, choć, gdybym czytała komiks, to może odbierałabym to inaczej...
Dziewczyny, nie piszcie tu, kto jest waszą ulubioną przestępczynią, Jinx i Kometa to nie tytanki, zróbcie osobne tematy Bestia :P
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Dlaczego płakać na widok Terry? Jak już wiele razy podkreślałem, moim zdaniem jest ciekawą postacią w porównaniu do innych.
Mnie Terra nie spodobała się za bardzo ale nie będę o tym pisać.
:*
Insanis napisał(a):

Mnie Terra nie spodobała się za bardzo ale nie będę o tym pisać.

No właśnie jest po to temat żeby o tym pisać Bestia :P
Ale mnie się nie chceee Bestia :P Tak samo jak tobie nie chce się mnie ratować w opałach Bestia :P XD
:*
Insanis napisał(a):

Ale mnie się nie chceee Bestia :P Tak samo jak tobie nie chce się mnie ratować w opałach Bestia :P XD


To rusz się leniu Bestia :P Bo takie posty nie za wiele wnoszą. Przydałyby się jakieś dokładne opinie Bestia ;)
Przejdź do forum: