Zobacz temat
 
Wasza ulubiona Tytanka =)
ja tam lubię gwiazdkę i raven tek samo 2 są świetnymi tatynkami i trudno mi jest określić która lepsza natomiast najmniej lubię terre 8P
Edytowane przez Pamizoti dnia 2015-04-25, 09:57
90%-Gwiazdka Gwiazdka :D
9%-Raven Raven :-/
1%-Terra
Ja najbardziej lubię Raven za jej charakterekRaven :-[ Drugie miejsce dla Gwiazdki a trzecie dla TerryLuzak
nie za dużo osób lubi terrę Bestia :P
Moją ulubioną tytanką jest Gwiazdka, dlaczego?.
Bo jest miła,pomocna w każdej sytuacji,umie wybaczyć tym którzy w jakiś sposób ją urazili,pozytywnie nstawiona do świata.
Moja ulubiona tytanka to Raven. Raven ponieważ jest bardzo do mnie podobna też uwielbiam czytać, lubie ciszę i spokój i ehh też jestem dosyć ponura i mało towarzyska
Nie ma rzeczy małych i dużych wszystko jest tylko względne
U mnie ulubiona tytanka to Raven... Naprawdę podoba mi się jej charakter i szczególnie to gaszenie tekstów Bestii. Booya! Gwiazdka jak na mój gust jest za bardzo przesłodzona... Trochę denerwują mnie tacy ludzie...Bestia ;) A Terra... Wolę nawet jej nie komentować... ;[
Raven oczywiście! Raven jest moją ulubioną postacią w całym serialu... zaraz po Sladzie Robin :)
Raven stoi u mnie w rankingu na równi z Cybusiem Bestia :P
Edytowane przez KinHan dnia 2015-10-12, 01:20
Raven. Gwiazdkę też lubię ale jednak wybieram Raven Bestia :P
Moją ulubioną tytanką jest Raven,
jest tajemniczaRaven :-[
lubi czytać książkiRaven :-/
ma niezłe ripostyRaven :-[
Jest opanowana( chciałabym być taka jak ona)
i w ogólę jest the best

P.S. Według mnie pasowaliby ze sobą Raven i RobinRobin :)
Ona ostatecznie nie jest taka ponura jak się z kimś zaprzyjaźni
Popieram Black Heart. Robin i Raven byliby świetną parą. A ulubioną tytanką jest naturalnie Raven. Ma świetnie poczucie humoru, choć w ogóle się nie stara :-D .
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Nie będę zbyt oryginalna mówiąc, że moją ulubioną postacią jest Raven. Podoba mi się jej poczucie humoru (bardzo subtelne, albo po prostu niezauważalne, przez tych, którzy nie lubią czarnego humoru)
Tak jak ja kocha czytać. Nie, żebym nie wiedziała, że Malchior był zły, ale mieć książkę z którą można gadać... marzenie.
No i jest bardzo tajemnicza, Trudno ją zrozumieć, przez co nie jest taka banalna.
A co do pary RobRae, to całą sobą jestem za. Oni po prostu do siebie pasują.
I żeby nie było nie, że nie lubię Gwiazdki ani Terry, ale R. po prostu je przebiła.
Tak więc mój ranking jest taki:
1)Raven
2)Gwiazdka
3)Jinx i Terra
Dzięki za poparcie Julia West
a tak poza tym też mam 13 lat i niedawno zaczęłam oglądać TTG
Witaj w klubie!Raven :-/
A moją ulubioną postacią jest Gwiazdka! ;O A to mój ranking:
1) Gwiazdka
2) Raven
3) Jinx
4) Terra
LuzakRaven :-[Booya!Robin :)Cyborg :|Gwiazdka :DBestia :PCyborg :(Robin :OGwiazdka :]Bestia ;)8PRaven :-/Bestia -o-Robin B-)8Bestia -o-_-;O;[
Black Heart no widzisz ile mamy ze sobą wspólnego Gwiazdka ^^'
ŻADNEJ RAVEN Z ROBINEM WY HERETYCY

SPALIĆ NA STOSIE
hafexo napisał(a):

ŻADNEJ RAVEN Z ROBINEM WY HERETYCY

SPALIĆ NA STOSIE


Nie przejmujcie się nim, chłopak ostatnio bardzo histeryzuje XD Bestia :P


o guza się prosisz panienko
Cicho już Bestia :P Koniec offtopu, wracamy do tematu
Przejdź do forum: