Nie masz jeszcze konta?

Załóż konto i dołącz do innych użytkowników! Na naszym forum i w przygotowanych dla Ciebie działach znajdziesz całą masę ciekawych informacji i dużo rozrywki! Po zalogowaniu zyskasz dostęp do odcinków oraz filmów online z polskimi napisami!

Kalendarz

Brak wydarzeń.

Ankieta
Wrażenia po premierze Justice League Action:

Bardzo dobre!
Bardzo dobre!
50% [3 głosów]

Dobre
Dobre
50% [3 głosów]

Bez rewelacji
Bez rewelacji
0% [0 głosów]

Negatywne
Negatywne
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 6
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 2016-12-04

Archiwum ankiet
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

2016-12-06, 06:41
Wesołych Mikołajek Gwiazdka :D

2016-12-04, 22:55
Może podrzucił centauriańską policję Luzak

2016-12-04, 21:41
Wydaje mi się że nie, Robin zapewne pożyczył by furę od Batmana Gwiazdka :D.

2016-12-04, 21:39
Wracał stamtąd sam, więc kogoś tam wcześniej zawiózł. Robin?

2016-12-04, 21:34
Haha XDD Czyli możliwe, że mi się nie wydawało Bestia :P

Blogi użytkowników
Comic Con Warszawa

Comic Con Warszawa zmierza do Polski coraz śmielszym krokiem i wreszcie po miesiącach dywagacji wygląda na to, że na światło dzienne wychodzą pierwsze konkrety. Czy będzie to wydarzenie na miarę amerykańskich konwentów albo czy polski odpowiednik dorówna zeszłorocznej edycji z Niemiec? Wygląda na to, że sami będziemy musieli się przekonać! Wszystkich zainteresowanych zapraszam na oficjalną stronę wydarzenia, klikając tutaj. Raczej zgodzicie się, że nie ma sensu żebym podał Wam informacje, które są już dostępne w łatwy i przejrzysty sposób na stronie wydarzenia.

Comic Con Warszawa - 10 i 11 czerwca 2017 roku, Centrum Targowo Kongresowe MT Polska Marsa 56/62 04-242


WKKDC - Tom 8: Batman - Długie Halloween, Część 2

Najnowszy tom Wielkiej Kolekcji Komiksów DC Comics,  Batman - Długie Halloween, Część 2 w sprzedaży już od 30 listopada!

Cena: 39,99 zł


Justice League Action - polska premiera 4 grudnia!

Premiera Justice League: Action nastąpi już 5 grudnia, czyli za jakieś niespełna dwa tygodnie. Co jednak zaskakujące, kolejny raz zdarza się wyjątek i w ten oto sposób premiera serialu szybciej nastąpi w naszym rodzimym kraju (bo już 04.12) niż za oceanem.

Liga Sprawiedliwych: Akcja zadebiutuje na polskim Cartoon Network w następną niedzielę, o godzinie 20:15. Nowe odcinki będą się pojawiać cyklicznie, w tygodniowych odstępach. Każdy epizod trwa po 11 minut.

Poza trójką głównych bohaterów czyli Batmanem, Supermanem i Wonder Woman wystąpią dziesiątki innych postaci z uniwersum DC Comics. Twórcy zapewniają, że w produkcji pojawi się ponad 100 dobrze znanych postaci, które staną zarówno po stronie dobra jak i zła.


Nightwatch #3: Dark Archer - Scenariusz dostępny do pobrania

Jak przebiega rozwój serii Nightwatch niestety widzi każdy. Jest to proces czasochłonny oraz kosztujący dużo wysiłku. Z racji tego iż obecnie praktycznie cały zespół biorący udział w pracach nad komiksem, w skład którego wchodzę także ja, jest zajęty kwestiami prywatnymi, na dalsze efekty przyjdzie poczekać jeszcze sporo czasu.

Nie oznacza to jednak, że za kulisami przez ten czas nic się nie dzieje. Wręcz przeciwnie. Lwia część naszej pracy pozostaje niezauważona dla zwykłego czytelnika. Storyboardy, scenariusze, konceptarty, sklejanie kadrów w całość to tylko mała część żmudnego procesu powstawania komiksu. Kira i Gwiazdeczka przed kilkoma dniami zadeklarowały skupienie sił na Mini NW, i jestem w stanie je całkowicie zrozumieć - należą im się gorące brawa za kawał roboty jaką wykonały dziewczyny. Jednak z okazji urodzin miałem nadzieję na kontynuowanie naszej wspólnej przygody z Nightwatch. Dlatego też postanowiłem nie siedzieć bezczynnie i zrobić co w mojej mocy by Wam to umożliwić.

Zdecydowałem się na opublikowanie scenariusza do 3 numeru, na którego bazie miała powstać ilustrowana przez Silenta/Gwiazdeczkę historia. Jak zdążyłem wcześniej wspomnieć - na chwilę obecną nie ma szans na zrealizowanie tego planu. Nie wiem też kiedy takowa szansa się pojawi. I to właśnie jest powód dla którego po kilku przeróbkach i przystosowaniu scenariusza dla większej ilości czytelników, udostępniłem go publicznie, oddając go tym samym do dyspozycji każdego.  Myślę, że warto by ujrzał on światło dzienne.

I może to nie jest forma w której powinniście poznać dalsze przygody NW, jednak jestem zdania, że z całą pewnością lepiej poznać je w taki sposób niż wcale. Liczący 18 stron scenariusz przeznaczony był do zrealizowania na 30 stronach komiksu. Pobrać go możecie już teraz w PDF'ie, klikając tutaj. Dajcie koniecznie znać co myślicie!


Titanimals: prace nad nową wersją i wysyp nowości!

 

Z okazji 9 urodzin serwisu rozpoczęliśmy prace nad nową wersją Titanimals 2.0, a póki trwają pracę zapraszamy do gry w obecną. Już teraz pojawiło się w niej wiele nowości, między innymi:

  • dodana adopcja
  • dodane walki ze stworkami innych użytkowników
  • obniżono poziom jedzenia od którego można trenować (z 80% na 20%)
  • dodano sklep dla zwierzaków zamiast systemu punktów
  • 3 nowe zwierzaki: Demoniczna Trociczka, Oczko Grzybol, Koteł Bitewny
  • nowe jajo dostępne w sklepie
  • możliwość sprzedawania przedmiotów

dlatego też zapraszamy do stałego śledzenia gry. Planowanych zmian jest wiele, wiele więcej, ale na chwilę obecną niech zostaną one niespodzianką. Miłej zabawy!Aktualnie online
00:11:57
01:41:44
04:42:09
05:44:02
06:26:45
14:10:44
15:01:28
» Nowi użytkownicy:
Dziś: 1 » Ostatni tydzień: 6 » Ostatni miesiąc: 17
» Gości online:Użytkowników online: 0
» Najnowszy użytkownik: entertainingbla
» Liczba użytkowników: 2416
» Użytkowników online (dzisiaj): 6
juzek1000 , Forsaken , entertainingbla , Gwiazdeczka , Ninja , Dark Rose