Zobacz temat
 
Terra, co o niej sądzicie?
właśnie, o tym już niewszyscy pamiętają
Terra =/= Terra z alternatywnego wymiaru. To, co robiła jedna nie wpływa/usprawiedliwia drugiej. Dlatego najpierw zdecydujmy, o której z nich mówimy Bestia :P a potem brońmy do boli.
#ratujmypsychologów

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja mowie ze terra co zdradziła to po prostu była zła a ta druga z innego wymiaru dobra nie usprawiedliwiam zachowania tej pierwszej czynami drugiej
przecież wiem, mówie że to ta sama osoba tylko z dwóch wymiarów, ta pierwsza musiała mieć jednać choć cząste tej drugiej...
DC przy innych wymiarach tworzy postacie według schematu: podobnie wygląda - ma to samo imię/alias - ma te same/podobne moce - tada, postać z innego wymiaru! Jedna Terra z drugą nie musi mieć nic wspólnego oprócz tych trzech wytycznych Bestia :P
Edit, bo zapomniałam: #ratujmypsychologów
Edytowane przez For dnia 2017-02-17, 17:41

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
chyba sie niezrozumieliśmy, nie chodzi mi o ekranizacje komiksów, a o dwie Terry w komiksie, jedna musi mieć choć cząstke tej drugiej
Legionisto to są dwie różne terry jak ci dokładnie wyjaśniła forsaken łączą je tylko te trzy wytyczne a pierwsza terra była zła i już no niestety bywa
legionista028 napisał(a):

chyba sie niezrozumieliśmy, nie chodzi mi o ekranizacje komiksów, a o dwie Terry w komiksie, jedna musi mieć choć cząstke tej drugiej


Ale ja nie mówię o żadnych ekranizacjach, ja cały czas mam na myśli Terry komiksowe Bestia :P I nie, wcale nie musi
#ratujmypsychologów

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
legionista028, do nie dawna nawet nie wiedziałeś o tym jakie są postacie z komiksów, a teraz wypisujesz bzdurne stwierdzenia w stylu "jedna musi mieć cząstkę tej drugiej". Jeśli nie masz nic sensownego do wniesienia do dyskusji, poza "mi się wydaje", to lepiej nie kontynuuj, bo robisz z tematu śmietnik. Czytanie wikipedii i zmyślenie sobie reszty nie robi z Ciebie eksperta w temacie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Wiem,ale poczytałem kilka komiksów...
Uświadamiasz mi jak bardzo lubię obserwować bezsensowne dyskusje <3
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Kira napisał(a):

Uświadamiasz mi jak bardzo lubię obserwować bezsensowne dyskusje <3


W końcu to #ratujmypsychologów wzięło się od niego, czyż nie Gwiazdka :D?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
no #ratujmypsychologów
Przejdź do forum: