Zobacz temat
 
Nintendo 3DS
Czy gracie na Nintendo 3DS? Ja posiadam sobie New Nintendo 3DS i grywam sobie w przeróżne japońskie porty np.Moco Moco Friends (taki RPG) czy też w Disney Magical World i ostatnio zakupioną Disney Magical World 2
Ogólnie zakupiłam sobie 3DS bo lubiłam grać na emulatorze DSa w Nintendo presents: Style Boutique (Wagamama Fashion Girls Mode)
Ogólnie w Japonii bardzo dużo gier wychodzi na tą konsolę skierowanych dla płci pięknej np.ta gra z tym butikiem (w Europie nazywa się ona New Style Boutique)

YouTube Video


YouTube Video
Nintendo 3DS - to jest to!. Od dawna już, myślę nad jego zakupem . Ale wciąż powstrzymuje mnie jedna istotna sprawa. Otóż z ogólną dostępnością gier Nintendo jest u nas w Polsce dość ciężko . Mimo, że w różnych sklepach i elektro marketach w ostatnim czasie pojawiła się oferta gier Nintendo. To w wielu przypadkach wciąż jest ona skromna.

Ale co tam może w końcu sobie zakupię, szczególnie, że wiele gier na nią jest naprawdę wartych uwagi.

Jestem wielkim fanem Sonica i wiem, że na 3DS'ie miałbym co robić. Szczególnie że w ostatnim czasie pojawił się na 3DS - Sonic Boom Fire and Ice .
Gwiazdka :D
Mam 3DS'a od dawna, konsolę polecam, co do dostępności gier - nie miałem jeszcze z tym żadnego problemu, jest mnóstwo sklepów online które wysyłają te gry, no a jak ktoś chce mieć natychmiast to jest e-shop zawsze.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: