Zobacz temat
 
MARVEL's Nightwatch! [WAŻNA WIADOMOŚĆ]
Miło mi oznajmić, iż działania naszych legendarnych prawników wreszcie przyniosły pierwsze rezultaty na które czekaliśmy od dawna. W związku z walką o prawa autorskie do naszych bohaterów oraz o użycie nazwy Nightwatch, było nam dotąd nieumożliwiane zawarcie żadnej konkretnej umowy, a co za tym idzie, przełożenie inwencji twórczej na jakikolwiek większy projekt.
Po miesiącach biurokracji i krwawej bitwy aż po ostatnią klauzulę, sąd zdecydował się przyznać nam rację, dzięki czemu wraz z Silentem wygraliśmy proces, któremu sędziował gościnnie wojewoda Zielonej Góry (wielkie podziękowania, bez niego nie udało by nam się!). Co to oznacza?
Przede wszystkim w związku z stratami na jakie naraziliśmy się przez te wszystkie lata, dostaniemy wysokie odszkodowanie pieniężne. Proces był toczony przeciwko następującym firmom, w związku z użyciem nazw:
- Titanimals (CN - New Teen Titans)
- Night's Watch (HBO - Game of Thrones)
- Nightwatch (Warner Bros, Time Warner)
- Dark Archer (DC Comics - postać, przeciwnik Green Arrow'a)

do których odpowiednio wcześnie wykupiliśmy prawa autorskie. Nie będę ingerował dokładnie w to, jaką sumę otrzymaliśmy, jednak podpowiem, że można ją liczyć w milionach.
Dzięki takiemu, a nie innemu stanu rzeczy, mamy dla wszystkich ważną wiadomość. Jak mogliście zauważyć, serwis nie był w ciągu ostatnich dni aktywny. Otóż powód był następujący - prowadziliśmy niezwykle ważne rozmowy z Marvelem (tak jest - tym od Disneya!) w związku z sprzedaniem praw do naszych postaci. Wydawnictwo okazało spore zainteresowanie i najwidoczniej dostrzegło ogromny potencjał (już nie naszych) bohaterów i umowa została właśnie sfinalizowana. Jeszcze czuję jej zapach.
Oznacza to, że od dnia dzisiejszego postacie Silenta, Dark Archera, Reyze, Kiry i Shadow przechodzą spod naszego pióra prosto pod skrzydła Marvela i oficjalnie dołączają do ich uniwersum!

titansgo.pl/images/marvelsnightwatch2.png

Przede wszystkim należy nadmienić, że całość dzieli się na kilka zasadniczych faz.
WPROWADZENIE POSTACI DO SREBRNEJ I ZŁOTEJ ERY - ukażą się specjalne tomy wyraźnie wzorujące się na starszych stylem komiksach, które domyślnie mają sprawić, by czytelnikom wydawało się, że drużyna NIGHTWATCH od zawsze istniała w komiksach. Projekt jest współtworzony z Jack'iem Kirby'm przy konsultacji Stan'a Lee.
WPROWADZENIE POSTACI DO OBECNEJ ERY - czyli faza druga, w której bohaterowie zostaną włączeni na stałe do obecnych wydarzeń z Marvel Universe.
DOŁĄCZENIE DO MARVEL CINEMATIC UNIVERSE - projekt planowany jest na 2019 rok i nie wiadomo czy plany dotyczą osobnego filmu z Nightwatch czy też serialu. Przy tej drugiej opcji wysoce prawdopodobna jest współpraca z Netflixem.

PS. Wiadomość została wstawiona na forum, gdyż zainteresowanie całą sprawą jest na tyle duże, że jeśliby umieścić ją w newsie, poprzez indeksowanie serwisu, na stronę trafiłoby mnóstwo zainteresowanych, a nasze serwery prawdopodobnie by nie wytrzymały takiego przeciążenia.

Póki co musicie się zadowolić tymi wieściami. Jak tylko szefostwo mi przekaże jakieś większe konkrety, dam Wam znać dokładnie co i jak. Jeśli nie będzie z naszej strony odzewu, musicie to zrozumieć - zarobiliśmy miliony i następne życia spędzimy rozkoszując się pieniędzmi. Na chwilę obecną jednak sami nie możemy uwierzyć w to co się dzieje, tak więc, możliwe, że w następnych dniach jeszcze się odezwiemy! Pozdrawiamy!
Sorry Gregory, nie mam czasu, biorę kąpiel w milionach zielonych XD
O gulwa, ale mnie tu trollują...
Bomba trolololo o ilości tysionca megakapp.
Szacun, jakbym się miał obudzić i to by była prawda chyba bym w piwnicy nowe drzwi zamontował, zamalował okna na czarno, nakrył się prześcieradłem i już nigdy nie wychodził.
Edytowane przez juzek1000 dnia 2016-04-16, 20:32
oi61.tinypic.com/2u93g8z.jpg
Ktoś tu nie obchodził 1 kwietnia jak należy i próbuje nadrobić. Przyznaję, to był prawdziwie "zabójczy żart".
@Sulik, juzek1000 - my też w to nie wierzymy i jesteśmy sceptycznie nastawieni (czy to naprawdę rzeczywistość?!), ale proponujemy skorzytsać ze sprawdzonego źródła jakim jest internet. Najlepiej wpisując w wyszukiwarce frazę marvel's nightwatch. Ukażą wam się wtedy wyniki. Z tego co zauważyłem pierwsze okładki niestety już wyciekły, a i na Wikipedii zdążyły się pojawić pierwsze materiały.

Skoro już rozmawiamy, to może zdradzić małe co nieco. SPOILERY!
Nightwatch będzie nie tylko nazwą drużyny, ale także aliasem nowego bohatera, który będzie się utożsamiać z drużyną jako jej lider. Silent tak więc straci swoją pozycję dowódcy.

Wiemy jaka teraz jest moda i jeśli o Sila chodzi w imię poprawności politycznej mówi się, że w drugiej fazie z azjaty zostanie czarnoskórym. Jeszcze to nie jest pewne, ale pomysł z naszej strony ma pełne popracie. Oprócz tego bez zmian.
Spodziewajcie się także rychłego restartu uniwersum Nightwatch! Nigdy nic nie wiadomo DA Smirking
Hahahaha! Prędzej wezmę pożyczkę w banku, żeby Gwiazdeczka mogła się wykąpać w forsie.
o kurczak, gratulacje!
odchodząc lekko od tematu - jesteście z Lubuskiego, że wojewoda ZG?
http://teentitans...e.blog.pl/

Miłość dwóch tak różnych osób...
Chwila, czy taki związek ma w ogóle rację bytu?
Przekonajmy się o tym.
O kurczę, nie no gratuluję 😊 !!!! To jak spełnienie marzeń! ( tylko gdyby tak to było DC... ). Ale naprawdę mega! Tylko pozazdrościć 😉
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Jestem pod wrażeniem naprawdę super i GRATULACJĘ!!!

Cała ta sprawa na pewno będzie niezłym zastrzykiem energii dla projektu. Z małego komiksu teraz ma szansę wyrosnąć coś naprawdę wielkiego.Robin :)

A ta dołączona ilustracja naprawdę klimatyczna, ciekaw jestem ostatecznego komiksu w tym stylu.Robin :)

Martwi mnie tylko jedna rzecz...otóż z tego co wynika z mojej wiedzy wojewoda nie może pełnić urzędu sędziego ( i na odwrót). Chociaż mam nadzieję że strona przeciwna się w tej kwestii nie zorientuje.Bestia ;)

Silent zostanie czarnoskórym? No jeśli ma poparcie z Waszej strony to czemu nieRobin :) Choć muszę przyznać ze nigdy nie widziałem jako superbohatera Eskimosa/EskimoskiGwiazdka :D
FoReVer
titansgo.pl/upload/img/5a3e4a47c39b6.jpg
Brawo! To wielki sukces! Gratuluje! Robin :)
RavenLover napisał(a):

odchodząc lekko od tematu - jesteście z Lubuskiego, że wojewoda ZG?


Tak, a dokładniej Silent. Wojewoda ZG to jedna z jego znajomości politycznych (pewnie rodzinnych, ale nie wnikam Bestia ;)) i jak dobrze pamiętam nawet na piwo się z nim wybrał.

Julia West napisał(a):

O kurczę, nie no gratuluję !!!! To jak spełnienie marzeń! (tylko gdyby tak to było DC... ). Ale naprawdę mega! Tylko pozazdrościć!


DC było naszym pierwszym wyborem i jesteśmy zniesmaczeni tym jak potoczyły się sprawy. Wydawnictwo nas wyśmiało i szybko dało do zrozumienia, że nie mamy na co liczyć. Jak to powiedzieli, nie potrzebują podróbki Teen Titans. Na całe szczęście Marvel już miał kompletnie inne zdanie i zapewniło nas, że fekty będą widoczne jeszcze w tym roku.

Przygody mają obfitować w charakterystyczny dla Marvela luźniejszy humor, ale jednocześnie być na tyle poważne by trafić do dorosłego odbiorcy. Nightwatch będzie się przeplatywać z innymi zespołami, szczególnie na początku - za sprawą licznych crossoverów w różnych seriach komiksowych ma zostać ułatwione ich wejście w uniwersum. Możliwe nawet, że skład na kilka numerów stworzy team-up z X-menami.

LaVrence napisał(a):

Martwi mnie tylko jedna rzecz...otóż z tego co wynika z mojej wiedzy wojewoda nie może pełnić urzędu sędziego ( i na odwrót). Chociaż mam nadzieję że strona przeciwna się w tej kwestii nie zorientuje.Bestia ;)

Nasz prawnik też to zauważył, ale jak już pisałem był to gościnny występ z racji tego iż główny sędzia poprzez kłopoty z wątrobą musiał zostać w szpitalu na dłużej niż to przewidziano. Nie znam dokładnie każdego aspektu prawa, ale w konstytucji był mały zapis usprawiedliwiający takie przypadki więc raczej nie ma czym się martwić Robin :)
Szkoda, szkoda... Ale co racja, to racja - DC ma już jeden podobny zespół, więc po co im drugi. No ale Marvel to inna sprawa. Oni to z chęcią przyjmą takich nietypowych bohaterów do uniwersum Gwiazdka ^^'
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Super. Aż sam się wezmę za swoje postacie. Jeśli pozwolicie to może też by Razor dołączyła do tego uniwersum.

PS: W razie kłopotów ten gość wam pomoże.
sedziaamw.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/1233042/files/blog_hz_4689346_7128015_tr_ostafi.jpg
Gratulacje Gwiazdka :D tylko pozazdrościć
Brawo! Robin :)

Btw, zapewne te postacie pojawią się w Avengers 3 przez chwilę, albo w serialu Agents of SHIELD.
Fajnie byłoby ich tam zobaczyć Bestia ;)
HOT NEWS!!!
Właśnie dostałem telefon od Marvela i szefostwo oficjalnie zezwoliło mi na udzielenie nowych informacji! Faza z dołączeniem Nightwatch do Marvel Cinematic Universe rozpocznie się jeszcze wcześniej niż się tego spodziewaliśmy! Stanie się to już w 2018 roku, czyli za niespełna dwa lata. Póki co nie wiadomo czy skład zadebiutuje w solowym filmie, czy raczej w gościnnie w innej produkcji, jednak prawie wykluczyć można osobny serial z tymi bohaterami, ze względu na nieopłacalność finansową. Mimo wszystko jest o co być spokojnym, bo nawet jeśli NW wystąpi tylko gościnnie, to pewnie i tak będzie trampolina do osobnej produkcji.
Z powodu tak krótkiego czasu do przygotowania zdjęć, błyskawicznie rozpoczęto casting. Studio udostępniło listę oficjalnych kandydatów, którzy prawdopodobnie zagrają postacie.

Dark Archer - Thomas Knight
titansgo.pl/images/daf.png
Doświadczony model i początkujący aktor to idealny kandydat do roli Dann'a Falkera a.k.a. Dark Archer.

Kira - Hayley Williams
titansgo.pl/images/kif.png
Z kolej Hayley Williams wygląda jak Kira na żywca wyciągnięta z komiksu!

Reyze - Anna Przybylska
titansgo.pl/images/ref.png
Bardzo miły akcent ze strony Marvela, który koniecznie chce zaznaczyć polskie korzenie zespołu. Z tej okazji jedną z głównych ról, czyli wcielenie się w Reyze, przyjdzie nikomu innemu jak polskiej Annie Przybylskiej! Bariera językowa nie powinna być problemem gdyż w razie konieczności głos aktorce będzie podkładać ktoś z Stanów Zjednoczonych. Studio zapewnia, że przy pomocy CGI jej moce i kostium będą wyglądać wręcz spektakularnie, a z odpowiednimi efektami przyciemni się też jej karnację.

Silent - Nadij Jeter
titansgo.pl/images/silf.png
Czyli prawdziwy obiekt kontrowersji. Zgodnie z przewidywaniami, Silent z azjaty zmienił rasę i stał się czarnoskóry. Ale to nie wszystko, gdyż zmianie uległa koncepcja postaci. Z początku do roli typowano Denzela Washingtona, a Silent miał być zmęczonym bohaterem, będącym u skraju wytrzymałości po latach walk z ptrzestępczością. Na horyzoncie w dodatku pojawia się Nightwatch - czyli samozwańczy strażnik nocy, który jest dla drużyny nowym źródłem inspiracji i konkurentem lidera. Niestety ze względu na zobowiązania konytraktowe aktora oraz duże finanse, zatrudnienie go nie było możliwe, a i tak uznaliśmy, że nie pasuje on do klimatu tworzonego w Marvel Cinematic Universe. Młody Nadij Jeter jak dotąd nie był znany szerszej publiczności i kojarzyć możecie go głównie z nowej 5 Fali. Ma on być dodatkowym zastrzykiem energii, a interpretacja tej postaci sprawi, że Nightwatch w objęciu dowodzenia nie będzie miał łatwego zadania.

Shadow - Emily Blunt
titansgo.pl/images/shaf.png
Czyli słodka i urocza Emily Blunt, która rządzi królestwem cieni, a oprócz tego ma DNA skrzyżowane z motylem. Nietypowe połączenie, zabójcza broń.
A oto kandydaci na odtwórców moich postaci:

Rinko Kikuchi
as Alexis Hinata/ Razor
www4.pictures.zimbio.com/gi/Rinko+Kikuchi+Attends+Maps+Sounds+Tokyo+Madrid+nAvv8AI3pxvx.jpg
orig11.deviantart.net/2005/f/2016/079/5/7/alexis_hinata_aa__razor_by_typowyslade-d9vstmv.jpg

Sonny "Skrillex" Moore as Sonny Trindl/Bass
4.bp.blogspot.com/-YFp3iWszxy8/URjwNIYsrUI/AAAAAAAAA5U/y7oc_plHvvc/s1600/20130210-skrillex-306x-1360545992.jpg
orig03.deviantart.net/4afe/f/2015/284/6/e/bass_1__by_typowyslade-d9cqf09.jpg

O ile ze starym dobrym Stanem Lee się dogadam to będzie dobrze.
Pod warunkiem że moje komiksy odniosą komercyjny sukces. XD
PS: Anna Przybylska zmarła w 2014. [*]
Przejdź do forum: