Zobacz temat
 
Wrogowie tytanów
Jak mówiłem Deathstroke pojawi się w serialu Young Justice, więc fani będą ucieszeni. Razem z nim Ravager (która była w trailerze).
Według mnie Slade.Jego mocnym punktem jest inteligencja,przebiegłość itp.
Jak oglądałem 1 raz TT to był odcinek właśnie z nim.Chodziłem wtedy do przedszkola.
Pamiętam że po tym odcinku miałem koszmary,że Slade mnie śledzi i tym podobne Gwiazdka :D
I pamiętam że mówił wtedy tym spokojnym głosem.Niby w kreskówce fajnie brzmi,ale w śnie- koszmar Robin :O
Ale wracając do tematu,przyczyny podałem wyżej,ma też taki charakterystyczny kostium mi się wydaje- maska w dwóch kolorach-bardzo pasujących do siebie,jak dla mnie,jedno oko odsłonięte,to mi przypomina z takich niektórych Manga złoczyńców. Robin :)
www.twoanimators.com/images/beastboy.jpg

Teen Titans <3
24.media.tumblr.com/872e1b21edcd8311681b7865a5d379da/tumblr_mmcc3kUva21rnprt8o1_400.gif
Dal mnie najciekawszym z przeciwników Tytanów był oczywiście Slade. To jak wykańczał ich psychicznie i wyniszczał ich drużynę od środka( najpierw zmuszając Robina, by był jego praktykantem, a potem za sprawą Terry) było niesamowite. I uwielbiam wygląd jego kryjówki pod ziemią z odcinków poświęconych Terrze. I te witraże z magmy *.* Po za nim podobał mi się jeszcze Brother Blood i Madame Rouge. Och i jeszcze był taki jeden, który przyprawiał mnie o ciarki... jak mu było... Napraw? W każdym razie wystąpił w jednym odcinku poświęconym cyborgowi i chciał go przemienić w całkowitego robota. Po obejrzeniu tego później miałam parę razy koszmary, że leżę na stole operacyjnym i nie mogę się ruszyć, a on pochyla się nade mną i próbuje mi wszczepiać jakieś czipy do mózgu. Trochę przerażający wydawał mi się Pan Moli i jego hodowla a także Lalkarz. W ogóle lalki są psychodeliczne. I mają takie puste oczy... Brrrr!
Denerwowała mnie tak jak i większość Mamcia Oczko, Mumbo, a także Johny Zgniłek. Nigdy nie lubiłam również Black, ale ona przynajmniej fajnie wyglądała w przeciwieństwie do wielu innych wrogów TT.
Białe motyle w cieniu zamieniają się w ćmy
Ja mam dość podobne odczucia, a w kwestii Slade'a to można łatwo zauważyć, że postać została dzięki Tytanom szerzej zauważona. Od jakiegoś czasu zaczyna się pojawiać wszędzie. Batman Arkham City, Arrow, Young Justice, gdzie to ja go jeszcze widziałem? ... mniejsza, w każdym razie popularność rośnie i wnioskuję, że w niedalekiej przyszłości stanie się jedną z tych znanych postaci formatu Jokera, Bane'a i innych.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Slade w Arkham City? Czyżbym nie przeszła jakiejś misji pobocznej? Nie przypominam go tam sobie... A co do mnie to ciężko mi stwierdzić jednoznacznie, kto jest moim ulubionym złoczyńcą. Slade był świetny z tym swoim stoickim spokojem, wyniszczaniem drużyny psychicznie... Ale również podobał mi się Mumbo. Nie wiem, czemu tyle ludzi go nie lubi. Jak dla mnie był ciekawym pobocznym wrogiem, odcinek, w którym uwięził Tytanów w kapeluszu bardzo mi się podobał. I Modniś też miał śmieszny styl. Ogólnie lubię dwa typy przeciwników. W stylu Slade'a, a więc spokojnych, nie mieszających się na początku osobiście, knujących, próbujących wyniszczyć wrogów od środka. Oraz takich w stylu Mumbo: zabawnych, niekoniecznie inteligentnych, mających śmieszny styl, wydających się raczej mało groźnych.
Chodziło mi o to co wyjdzie teraz (Arkham Origins?), pomyliłem tytuły Bestia :P.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Mumbo jest spoko.
Świetne kwestie i świetny pomysl na wroga.
Żaden bohater nie może istnieć bez zła.
Ale zło może istnieć bez bohatera.

No hero can exist without evil.
But evil can exist without a hero.
Ja tam Slade'a najbardziej lubię. Robin zachowuje się głupio nie rozumiejąc że Slade jest dla niego za silny.Raven :-[ Dla Raven nie. I był zazdrosny kiedy to Slade uwziął się na nią a nie na niego. Robin :)
A ja najbardziej lubię Slade'a i Madame Rouge . Za to na drugim miejscu Red X'a i Kometę .
Raven :-[
Naika
1.Mumbo
2.Red X
3.Slade

Tak z grubsza wygląda mój osobisty ranking wrogów Tytanów xD
Rex X był świetny,ale 1 miejsce w moim TOP wrogów zajmuje WIlson Slade.
static4.comicvine.com/uploads/original/5/55582/3362565-x.jpg
Slade najlepszy, X miał trochę głupie teksty Raven :-/
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
A ja powiem: TRYGON. Trysiu to taki fajny demonek. <3 U, u, albo Blackfire! No, w ogóle większość wrogów mi przypadła do gustu, mniej lub bardziej. Może oprócz Modnisia.

All hail Trigon
Ja lubie Przestępców z Roju Gwiazdka :D
Meia napisał(a):

A ja powiem: TRYGON. Trysiu to taki fajny demonek. <3 U, u, albo Blackfire! No, w ogóle większość wrogów mi przypadła do gustu, mniej lub bardziej. Może oprócz Modnisia.


Może to dlatego, że był niemodny xD
Najbardziej lubię Slade'a i Jinx, choć teraz dołączył do nich Red X. Raven :-/
Edytowane przez Caxi dnia 2014-08-13, 13:11
Wspomniałam tylko o Sladzie. Błąd. Jeżeli chodzi o innych to lubię Jinx, Red X'a (chodź to egoistaGwiazdka :D), Doktor Błysk to palant z pamięcią krótkotrwałą. Trygon mi przypomina Gorgroga (jeżeli ktoś czytał Baśniobór to zrozumie).
Nazywam się Susan.
I wszystko jest możliwe!
Jinx jest moja naj
(Chciałem napisać że Slade ale będę oryginalnyRobin :)) Red X najbardziej tajemnicza postać,sam jest w stanie pokonać tytanów, najlepszy złodziej w Jump City i nie jest do końca zły tylko egoistyczny. Developerzy mogli zrobić więcej odcinków z tym charakterem
Jak większość osób uważam że Slade jest najlepszym przeciwnikiem tytanów . Raven :-/
Ten Klejnot czyste zło zrodziło,

On w portal się przemieni...

Nadchodzi władca, nadchodzi teraz,

To koniec dla tej Ziemi...
Przejdź do forum: