Zobacz temat
 
Numer 2 - Voyager
Co mi się bardzo podoba a czego brakowało w poprzedniej części - w komiksie jest jak by to powiedzieć - więcej dynamizmu przez dodanie "dźwięków" i nie wiem jak to się nazywa że jak coś leci czy uderza to jest pokazana trajektoria i fale uderzeniowe ;d
Raczej tak, jak mówisz - trajektoria i fale uderzeniowe, tak fachowo Gwiazdka :D
Właśnie wiedziałam już wcześniej, że tego brakuje, ale wtedy nie umiałam tego poprawnie zastosować, więc pominęłam to. Teraz postanowiłam spróbować, no i jest lepiej Gwiazdka :D. Dziękuję w ogóle Robin :)
myślałem że ma to jakąś fachową "komiksową" nazwę Robin B-)
Wreszcie znalazłem czas aby skomentować.

W całości zgadzam się z Sulikiem jeśli chodzi o styl rysunków - może jest prościej, ale jak dla mnie zdecydowanie ładniej i bardziej komiksowo.

Kreska jest naprawdę dobra, i fajnie, że zdecydowałaś się położyć większy nacisk na prostotę. Wcześniejsza nie była zła, ale zdecydowanie zabierała więcej czasu niż powinna. No i koniec końców - to nie musi być arcydzieło, ale coś dla nas. A pod tym względem jesteśmy naprawdę zadowoleni.

Z innych rzeczy bardzo podoba mi się fakt, że pojawiła się fonetyka, jak już ktoś wcześniej wspomniał. Pomaga to oddawać klimat komiksu i czytelnik od razu zauważa zmianę. Mała rzecz, a cieszy.

Jeśli natomiast chodzi o realizm prezentowanych faktów, jakieś większe podłoże - proponuję podchodzić do całości luźno i przymknąć oko na pewne niedogodnienia. Nie ma co ukrywać, że nasza ekipa po prostu nie jest w stanie skupić się na poważniejszej, skomplikowanej i dopracowanej pod każdym względem fabule. Sam Projekt Nightwatch powstał głównie na dlaszej społeczności. Przypominam także, że nasza grupa to nie profesjonaliści, a mimo to staramy się na wszelkie sposoby rozwinąć nasze postacie i uniwersum. Czy wychodzi to nam w najlepszy sposób? Prawdopodobnie nie, ale biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, poświęcony (w miarę możliwości czas) oraz grupę odbiorców, to nie jest też najgorzej.
Na przyszłość będziemy starać się, aby kolejne numery wychodziły szybciej. Jeśli się uda to zajmiemy się także lepszą organizacją, tak aby każda osoba z ekipy znalazła dla siebie to, w czym sobie najlepiej radzi. Ktoś może narzekać, że komiks ukazuje się zdecydowanie za wolno, stąd właśnie z naszej strony zostały poczynione kroki, aby zminimalizować problem. Z drugiej jednak strony - grono czytelników może nie jest też takie duże. Jak dla mnie odpowiedź w w tym temacie i rozgłos powinny być zdecydowanie większe. Podobnie kwestia ma się na blogu. Fakt, był on niedostępny przez spory czas, to samo można powiedzieć w sumie o komiksie, ale regularnie o wszystkim informujemy w newsach. Dlatego mała rada - komentujcie i podzielcie się swoją opinią, nawet jeśli jest ona negatywna. Jest to coś co doda nam wszystkim zdecydowanie więcej chęci do pracy. Szczególnie docenieni poczują się rysownicy (w tym przypadku Gwiazdeczka). Bestia ;)
Apropo bloga o którym wspomniales - gdzie znajdę jakiegoś o nightwatchu? Gwiazdeczka swojego usunęła Cyborg :(
Proszę hafexo - http://blog.titan...ightwatch/


Na stronie głównej(nad tematami forum) znajduje się rotator - blogi użytkowników. Tam pokazane masz bannery rożnych blogów, które to możesz odwiedzić. Klikając w dany banner przechodzisz na danego bloga.Robin :) Możesz również dodać swój - jeśli masz ochotę.Bestia ;)
Dzięki za wyręczenie Lav Robin :) Co prawda opowiadanie utraciliśmy, ale jakoś udało nam się je znowu poskładać w całość. Może się w drobnych szczegółach różnić od oryginalnej wersji sprzed kilku lat, ale w 99% jest to samo.
Notki mogą z początku wydawać się trochę chaotycznie napisane, bo to zlepek różnych fragmentów w sumie, ale po przeczytaniu tych: 1 http://titansgo.p...admore=486 2 http://titansgo.p...admore=746 newsów powinno być wam łatwiej, jeśli ktoś się nie połapał Bestia ;)

W razie pytań śmiało piszcie. Może dodamy banner do bloga przy bocznym pasku żeby był bardziej widoczny.
STRONA 23

titansgo.pl/images/nw-voyager_strona_23.png
jeej wkońcu się doczekałem Reyze Smile

kiedy możemy się spodziewać nexta? Robin B-)
W kolejny weekend Robin :) Postaram się zrobić dwie strony, żeby zbyt mało nie było :>
Wygląda na to, że nie udało się zrobić tych dwóch stron. Ile w ogóle ich będzie?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Rodzina wbiła w weekend na chatę i trudno było cokolwiek zrobić. Także będą się zdarzały opóźnienia.
Nastąpiła delikatna zmiana na jednej z późniejszych stron, ale w założeniu ma ich być 33. Jeśli się nie zmieści, będzie 34. To znaczy to numeracja od początku komiksu, jak wiadomo. Stron w tej części będzie zatem 14-15.
STRONA 24
titansgo.pl/images/nw-voyager_strona_24.png
images-cdn.9gag.com/photo/a1eKXO8_700b.jpg
Dopiero przeczytałam. Super. Choć drugi był lepszy, dlatego , że wykorzystałaś wyrazy dźwiękonaśladowcze. Ale pierwszy też super. Warto było czekać, bo efekt niesamowity.
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
W ocenie kolejnej strony pozwolę sobie zacytować Reyze: "Standard"

Czyli po prostu świetnie jak zwykle i podziwiam.Reyze SmileGwiazdka :DSilent Wink
Jakieś postępy?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Sulik napisał(a):

Jakieś postępy?


Postępów prędko nie będzie z racji natłoku obowiązków szkolnych. W tym tygodniu ciężko, ale staram się poświęcać chociaż chwilę czasu na komiks. Dam znać za jakiś czas, co i jak.
STRONA 25 I 26

titansgo.pl/images/nw-voyager_strona_25a.png

titansgo.pl/images/nw-voyager_strona_26.png

Przepraszam za zwłokę.
nie mogłem się powstrzymać Reyze Smile

i.imgur.com/q9Kpe4P.jpg

no i kopnęło mnie prądem ;/
Przejdź do forum: