Zobacz temat
 
Stroje Młodych Tytanów
Cóż o Star: )

Zgodzę się z Wami,jest "grzeczny " i "słodki",dlatego ,że to właśnie dla młodszej widowni. ^. ^

A taki komiks to dla starszych. Ale kiedy natrafiam się na stroje z komiksów,po długich rozmyślaniach stwierdzam,że mogliby zostawić chociaż najdrobniejsze szczegóły z oryginału.
I w większości przypadków zostawili. Tylko u Star szczególnie tego nie widać.
A może i tak!
Jeśli chodzi o kostium Robina, to ja osobiście uważam, że powinien bardziej prezentować styl Batmana, a nie klasyczny kostium Robina.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Cóż powiem, może to że wolę stroje osób bardziej mrocznych ... wyrażają tajemniczość i styl życia, stoje w kreskówce są lepsze według mnie od komiksowych nie wiem czemu i czy różnią się specjalnie ale ja widzę pewne różnice
:*
zagubiona napisał(a):

mnie bardziej podobają sie komksowe postacie a robin to wyglada jak wygląda strój gwiazdki wygląda jak na dyskoteke A NIE do walki


Pewnie masz rację, ale widziałaś jej oryginalny strój? To już w ogóle nie było do walki. Na mój gust to nawet na dyskotekę był zbyt odważny. A Cyborga akurat wolę z Kreskówki. Jakoś bardziej przypadł mi do gustu ten niebieski niż oryginalny, biały.
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
Gdyby dać do kreskówki strój Gwiazdki z komiksu powiedzmy byłaby odważną nastolatką xd
Tak, ale to przez to ze na Tamaranie to nie ma większego znaczenia skoro w komiksie Star opalając sie nago zastanawiala się, czemu ludzie sie tego wstydzą. A jeśli chodzi o kreskówkę to dużo ladniej jej bylo w tym stroju z odcinka "Go", tzn., nie że ładniej ale poważniej wyglądała. Swoja drogą to jakby sie twórcy postarali mogłaby miec ciekawszy strój, taki co by uszedl w kreskowce, ale po protu inny krój czy tam fason XD
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
CICHO! Strój gwiazdki "ten oryginalny a nie z kreskówki" był po prostu za bardzo wyzywający po prostu jak go pierwszy raz zobaczyłam myślałam że padnę miałam wrażenie że ten strój się nadaje tylko i wyłącznie do tańca w klubie ze striptizerkami XD nie słuchać mnie!! mi jest dzisiaj gorzej XEd Cybuś bardziej podoba mi się w kreskówce, Robin jak to ktoś napisał wygląda, jak wygląda i niech już tak zostanie Swetaśny Bestia też niczego sobie Bestia :P a Rav w kreskówce wygląda trochę lepiej ponieważ normalnie ma długą sukienkę a to dziwnie wygląda z dodatkowym płaszczem (nie wiem czy to właśnie ten strój ale tylko taki inny widziałam) więc to trochę dziwne ale w kreskówce o wiele bardziej postarali się o wygląd postaci Bestia :P
:*
O jejku, jak ja nie nadążam za tą twoją składnią słów bez znaków interpunkcyjnych, Is. Mam wrażenie, że ktoś do mnie wtedy bardzo szybko mówi xD

Robciowi machnąć zielone elementy stroju na czarno i wyglądałoby to odrobinę lepiej. Albo wgl. go zrobić kopią z YJ i byłoby git ^ ^

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
A ja myślę, że to nie byłby dobry pomysł. Strój Robina z YJ z kolej jest niemalże identyczny do kostiumu Red Robina, no i ogółem w niektórych seriach ten sam posiadał Jason Todd, więc jak dla mnie nie. Powinna być większa różnica pomiędzy kostiumami Robinów...
W sprawie robina siedzę cicho a w sprawie znaków int. to jak się śpieszę w pisaniu to ich nie piszę i tyle, jakoś tak mam ale w notkach nigdy o nich nie zapomnę XD przyzwyczajaj się For Bestia :P
:*
A to źle Bestia :P bo wtedy tekst jest mniej czytelny.
Zwinny nie przesadzaj, po prostu w myślach powstawiaj sobie te znaki XD albo wyobraź sobie że ktoś bardzo szybko do ciebie mówi, Ja zapominam o znakach jak piszę szybko, i mi się spieszy. Gdy piszę na spokojnie wtedy je powstawiam wiec albo wy się przystosujecie albo jak wam się uda przekonać mnie do spokojnego pisania zawsze, to wtedy postaram się poprawić ale argumenty muszą być bardzo przekonujące XD
:*
Zgadzam się ze zwinnym. Prolog na hate or love zajął mi pięć minut, był najszybciej napisaną przeze mnie notką, a jakoś znaków nie bardzo pozapominałam... chyba x.x

Zwinny- aktualnie Robina z YJ znam z widzenia, a o reszcie nie słyszałam, więc się nie czepiaj x.x

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ale nie chodzi mi o to że jak piszę szybko tylko że jak się serio śpieszę bo mam coś ważnego do załatwienia i bez offtopu!
:*
Bestia :P Jak ja pilnuję offtopu to mi mówicie żeby nie pilnować, później sami offtopujecie i na koniec to wy pilnujecie żeby się nie offtopowało Bestia :P Ale dziwne.

Odnośnie Robinów to sprawa jest prosta - Dick Grayson, Jason Todd, Tim Drake, Damian Wayne, Sthephanie Brown czy jeszcze jakaś małpa (...) - wszyscy na konkretnym etapie mają do siebie podobne stroje. I trudno się ich po prostu odróżnia, szczególnie jeśli DC w jednym kostiumie wsadza nowych bohaterów...
Ja już lepiej siedzę cicho XD ...
:*
Ee, a ja ogólnie nie ogarniam tylu Robinów Bestia ;)Co do znaków, zgadzam się ze Zwinnym - przez wypowiedzi Insy czasem trudno się przebić, ale każdemu się zdarza, więc nie przesadzajmy.
Strój Gwiazdki z komiksu... Widziałam i cieszę się, że nie wykorzystali go w kreskówce, to byłaby masakra. Właściwie równie dobrze mogłaby paradować w samych majtkach (Ok, to byłoby dziwne ale praktycznie rzecz biorąc)...

Dobra, nie słuchajcie mnie, bo mi odwaliło (tabliczka czekolady w 20 minut!)

Tak czy siak, stawiam na kreskówkę. Komiks za poważny, wyzywający... I Cyborg też taki przymulony jakiś... O.o
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Ja sądzę, że dosyć łatwo rozróżnić Robinów, pokażcie mi jakiegoś, a już wam powiem, który to xD
A co do Star, to w stroju z komiksu wyglądała by jakoś tak:
http://ajile.deviantart.com/art/Teen-Titan-Starfire-1-2b-119214772?q=boost%3Apopular%20teen%20titans%20starfire&qo=102
heh. Chyba jednak wolę ją normalnie Bestia :P
Choć, mimo wszystko, wolę wersję komiksową. Nie pytajcie czemu, bo tak Bestia :P
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Przejdź do forum: