Zobacz temat
 
Pytania o odcinki (Młodzi Tytani Akcja!)
Mam do was wielkie pytanie. Jest taki odcinek kiedy "zmutowany" drozd, który posiadł bronie Robina dał Raven bukiet kwiatów, a ona powiedziała: "to nie znaczy, że jak moje imię znaczy kruk.." czy coś podobnego, to jaki to był odcinek? Przepraszam, jak napisałam to co Raven powiedziała źle, i wcale nic podobnego nie powiedziała, ale ja tego bardzo dawno nie oglądałam. Proszę powiedzcie jaki to był odcinek? :c Liczę na odpowiedzi - Raven ;** (mam nadzieję, że nie zmyśliłam sobie takiego odcinka :D)
Jest to odcinek 21, pierwsza część - "Ptaki" : )
Wiecie, że podobny temat już istnieje, nie?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Temat dotyczy co prawda MT Akcja, ale proszę nie zakładajcie już innych tematów i piszcie w jednym po prostu, tak jak Silent nawoływał do tego. Robi się niepotrzebny bałagan.

Edit: I rzućcie okiem na działy forum, przecież TTG! ma swój własny, a ktoś kto będzie chciał jakichś informacji o serialu na pewno nie będzie szukał w organizacyjnym...
Od tej pory wszelkie pytania na temat odcinków Młodzi Tytani Akcja kierujemy w tym dziale.
No przepraszam, że robię jakieś tematy, które już bodajże są ale ja naprawdę prawie się na tym jeszcze nie znam xD c: Dosyć niedawno założyłam tu konto i na razie próbuję to jeszcze "rozgryźć" :) Przepraszam za niepotrzebny "bałagan" :) Pozdrawiam - Raven <3
Spoko, po prostu rzuć okiem następnym razem Bestia ;) To nie jest wielki problem, ale chodzi o utrzymanie porządku, bo gdyby większość miała tak robić mielibyśmy niezły bałagan.
Ej bedzie 2 sezon po polsku teen titans go
Drugi sezon od lutego ukazuje się na polskim CN, niedługo odcinki zostaną dodane do działu wideo.
Mam pytanie który to odcinek: W telewizorze tytanów pojawia się Kontrolnik, nawiązuje do oryginalnego serialu, tytani oglądają go(ten pierwszy serial) na telewizorze.?Gwiazdka ^^'
https://www.wattpad.com/user/Avatar_11
W angielskiej wersji nazywa się "The Fourth Wall".
Sulik napisał(a):

W angielskiej wersji nazywa się "The Fourth Wall".


Dzięki!Booya!, czyli jeszcze nie został wyemitowany w Polsce... tak właśnie myślałam
https://www.wattpad.com/user/Avatar_11
Niestety, 3 sezon jeszcze nie wyszedł w Polsce. A ja już nie mogę się doczekać polskiej wersji odcinka 40% 40% 20% Gwiazdka :D
Mam pytanie. Czy pojawił się jeszcze jakiś odcinek w stylu Girls Night Out. Na przekór ostatnim produkcjom z wyłącznie żeńskimi bohaterami te odcinki najbardziej zapadły mi w pamięć. Ostatni jaki pamiętam to chyba ten gdzie: Kruk, Gwiazdka, Róża, Ziemniak i Pechowa ratowali chłopaków. Jestem ciekaw czy coś mnie jeszcze ominęło przez czas gdy się nie interesowałem TTG.
nie wiem, jak w czwartym sezonie, bo jeszcze go nie oglądałam, na razie nadrabiam 3 i nic, oprócz ratowania chłopaków się nie pojawiło w tym stylu, jak mnie pamięć nie myli
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Sezon 3 'Operation Dude Rescue'. Właśnie przejrzałem listę odcinków i chyba nic takiego nie było.
Przejdź do forum: