Zobacz temat
 
Co twoja postać by na to odpowiedziała?
Reyze: Owszem, wiele.
Ventrix: Ja czytać? To nuuuudne... Cyborg -_-


Chciałeś/aś kiedyś napisać książkę, poradnik etc.?
Pandora: Nie, nigdy o tym nie myślałam...

Często się denerwujesz, masz jakieś wybuchy złości?
https://www.wattpad.com/user/Avatar_11
Raiden: Wybuchów złości nie miewam nigdy, aczkolwiek każdemu zdarzy się być zdenerwowanym. Wtedy jestem zwykle poważniejszy, jednak nie daję się ponosić nerwom. To i tak nie przyniesie żadnych korzyści.


Wolał(a)byś opiekować się małym dzieckiem czy raczej takim w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym?
Pandora: Przedszkolny/ wczesnoszkolny zdecydowanie

Jesteś bardziej zabawny, czy poważny?
https://www.wattpad.com/user/Avatar_11
Ama: Zabawna!
Morgana: Raz poważna, raz zabawna.

Myślisz zanim coś zrobisz czy robisz od razu bez zastanowienia?
Ventrix: Zawsze myślę zanim co--
Reyze: --Tralalala. Robin :)
Ventrix: No dobra... Zawsze coś zrobię zanim pomyślę, ale czy to ważne?! Cyborg :(


Było, ale pojawiło się od pewnego czasu więcej graczy, więc: Jakie masz moce i jak one działają?
Xavira: Kiedy byłam mała zostałam uratowana przez jednego bohatera. Miotał płomieniami. Ochronił mnie i kilku przechodniów przed spadającymi odłamkami budynku. Kiedy był nieprzytomny, podbiegłam sprawdzić, czy żyje. Wtedy to się stało. Jego moc przeszła na mnie. Wtedy to po raz pierwszy odkryłam, że mam moc wysysania talentów drugiej osoby. To było niesamowite uczucie. Byłam silniejsza. Wtedy bohater się ocknął. Zrozumiał co się stało. Oskarżył mnie o kradzież jego mocy. Co miałam zrobić? Spodobała mi się ta zmiana. Nie cierpiał zbyt długo. No dobrze, cierpiał, ale kogo to obchodzi? Bez swoich mocy i tak był już do niczego. Od tamtej pory znajduję różne bohaterów czy złoczyńców, aby odebrać im ich moce. Posiadam już zdolność regeneracji, zmiany kształtu i niewidzialności.

Gummy Guy: Pamiętacie może takiego jednego gościa, który znajdował się na opakowaniach tych super rozciągliwych gum do żucia? To ja! Hahaha!

Vilja: Jak działać? Vilja nie wiedzieć. Vilja bić, nie pytać.

Omencrow: Jak działa magia? To tajemnica, której nikt nie zdołał jeszcze dociec. To zabawne, jak wiele potrafimy zdziałać dzięki magii, nie wiedząc prawie nic o jej pochodzeniu. Aby użyć magii, zazwyczaj wykorzystujemy zaklęcia, runy, pieczęcie aby ją aktywować. Dzięki czarom można niemal wszystko. Z miejsca którego pochodzę, magii nauczyliśmy się od pierwszych istot, które zamieszkują wszechświat. Co ja potrafię? Chyba wszystko.

Robogirl: Jestem maszyną. Też potrafię wszystko, jeśli dostanę odpowiednie oprogramowanie i narzędzia.

Jesteś ufny/-a wobec innych?
Edytowane przez Sulik dnia 2016-06-12, 11:31
Raiden: Wobec obcych w ogóle. Chyba, że dana osoba pokaże, że jest godna zaufania. Przyjaciołom i rodzinie jestem w stanie wiele powiedzieć, ale nie wszystko. Jedyną osobą, której ufam w pełni, jest moja siostra.


Jakimi sposobami walczysz ze złym samopoczuciem?
Piorun: Słucham muzyki.

Czy myślisz, że wszechświatem tak naprawdę rządzą większe, nieznane siły?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Reyze: Czasem... miewam takie wrażenie.

Planujesz zmienić coś w swoim uniformie?
Robogirl: Właściwie, to nie noszę, ale planuję wprowadzić zmianę w swoim oprzyrządowaniu. Przenośna wieża hi-fi pozwoli nam na taniec zwycięstwa po każdej udanej akcji!

i.giphy.com/14kKoaDiULO9mE.gif

Jak radzisz sobie w kontaktach z mężczyznami/kobietami?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Ventrix: Nie rozumiem... Co w tym trudnego? Zwyczajnie pochodzisz do kogoś i rozmawiasz, a jeśli nie masz możliwości kontaktować się na żywo, to korzystasz z tych... No...
Reyze: ...Mediów komunikacyjnych?
Ventrix: Tak! Dokładnie!
Rian: Wiesz, V... Przedmówcy chodziło raczej o coś innego Bestia ;)
Ventrix: Tak? O co?
Rian: Gdyby spodobał ci się jakiś chłopak, to co byś zrobiła, żeby zdobyć jego serce? DA Smirking
Ventrix: Silent Pokerface Dobra, nie było tematu.
*do siebie* Znowu te babskie sprawy...

Do kogo z DC jesteś podobny/a z wyglądu?
DA: Dlaczego ograniczać się do DC? Polecam uniwersum prosto z wydawnictwa The Nightwatch Publishing. Hm... w sumie jak o tym myślę, to chyba jestem całkiem podobny do Dark Archera. DA Smirking

Twoja postać ma za sobą czasy świetnośći i jest u skraju bankructwa. Zjawia się do ciebie dobroczyńca, który proponuje Ci świetnie płatną posadę jako reprezentant oczyszczalni ścieków. Mały hak: ten niezwykły filantrop rozpoznał w Tobie byłego superbohatera i chce byś porzucił swoją tajną tożsamość i został nową twarzą oczyszczalni.
Co robisz?
Cierniowa Dama: Oczywiście, że zostanę. A potem ją zniszczę, jak wszystko co szkodzi naturze!

Czacha Dymi: WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!!!

Człowiek Skunks: Jak można w ogóle coś takiego robić tak niezwykle pachnącej wodzie?

Malarz: Phaw-dziwy a-tysta, sam kie-dyś musi być uwiec-niony!

Głosujesz w wyborach?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Reyze: W wyborach do czego?

Czy jesteś podobny do Antoniego Conte?
DA: To mój dziadek.

Ile zarabia steoretypowy bohater? Czy ciężko jest dociągnąć finanse do końca? A może czasami robisz skok w bok i bierzesz część pieniędzy z napadów dla siebie?
Cóż, no to moja kolej XD

Reyze: DA, czy nie lepiej dokończyć przesłuchanie tego pozoranta w naszej bazie? Obywatele w ekscentryczny sposób spoglądają w naszym kierunku Cyborg :(

Co dzisiaj robiłeś/aś?
Galaxy: Zwalczałam zło, wkurzałam brata, podróżowałam między galaktykami... nic nadzwyczajnego.

Masz jakieś zwierze? Jeśli tak, to jakie?
Cadeyrn: Własnego nie, ale często spotykam na swej drodze zagubione zwierzęta i udzielam im pomocy.


Jak ubrał(a)byś się na jakieś przyjęcie publiczne?
Galaxy: w suknię do ziemi, biżuterię... Ale tak, żeby się dało schować broń, bo może się okazać, że się przyda.

Boisz się upokorzenia?
Przejdź do forum: