Zobacz temat
 
Co twoja postać by na to odpowiedziała?
silver: a ja sufit XD

co sprawia że jesteś wyjątkowy/wa ?
Reyze: To, że... Jestem kosmitą? Robin :) Wszędzie, nie licząc mej planety i księżyców.

Ponownie
Pandora: Staram się być sobą Gwiazdka :D


Jak widzą cię inni?
https://www.wattpad.com/user/Avatar_11
silver: inni widzą mnie jako potwora z najgorszych koszmarów.

ponawiam
Priscilla: Zazwyczaj jako zwykłą dziewczynę. Bardzo dbam by tego nie zmienić.

Zazwyczaj jesteś w podróży czy masz dom na stałe?
silver: domu jako tako nie mam, zazwyczaj latam z kontynenty na kontynent, czasami też polecę se na słońce się doładować

ponawiam
Cadeyrn: Zazwyczaj jestem w podróży i mam dom na stałe.


Jak wygląda (bądź wyglądałaby) Twoja reakcja na groźbę z czyjejś strony?
silver: nikt by się nie odważył mi grozić.

ponawiam
Cadeyrn: ... Możliwe, że mnie również.


Co jest źródłem twojej siły?
silver: źródłem mojej mocy jest nie stety cierpienie i poczucie winy, tylko kiedy pamiętam o niewinnych których zabiłem to w tedy pamiętam że moja moc to nie zabawka i że powinienem używać jej rozważnie.

ponawiam
Reyze: Moim "motorem" jest energia elektryczna. Odpowiada ona za całą resztę umiejętności, takich jak lewitacja, teleportacja i szybkość.

Jak się czujesz w dużym tłumie?
Pandora: W tłumie gdzie jest mnóstwo mi nieznanych ludzi staram się nie wyróżniać.

Jesteś bardziej introwertykiem czy ekstrawertykiem?
https://www.wattpad.com/user/Avatar_11
Ventrix: Eee... Nie wiem, co to dokładnie znaczy, ale strzelam, że ekstrawerczymśtam. Może dlatego, że jest ekstra. Luzak
Raiden: Brawo, trafiłaś.

Jak działają twoje moce?
silver: za dużo do wytłumaczenia, moja moc jest trochę jak przekleństwo czuje ból choć nie odnoszę ran nie muszę jeść ani pić choć mogę, cały czas płonę wiec wszystko co mnie trafi albo spłonie albo się stopi, kontroluje nie tylko sam ogień ale wszystko co ma temperaturę wyższą niż 36.6, kosmos i głębiny oceanu też mi nie straszne ponieważ moja moc nie pozwala mnie zabić nawet specjalnie, dlatego latam se czasami na słońce popływać sobie, mogę też się teleportować, czytać w myślach (ale tylko przez dotyk), co jeszcze a tak zdarzyło się też przywrócenie kogoś do życia, potrafię zmieniać postać (ale tylko w ludzi), i to by było na tyle, ale pomimo to moja moc opiera się na ogniu.

ponawiam
Edytowane przez silver dnia 2016-10-11, 20:47
WhiteShadow: Żeby było łatwiej. Moc Raven i dodatkowo kontroluję światło. Mogę zakrzywiać światło co sprawia że wydaje się że wyglądam inaczej. Potrafię latać. Ogólnie kontroluję światło i cień. Aha potrafię zmienić się w cień i wtedy jestem niematerialna.

Masz przyjaciół?
silver: nie

ponawiam
Reyze: Jak najbardziej Robin :)

Zamieniłbyś swoje moce na inne?
silver: nawet jak bym chciał to nie mogę ale nie nie zmienił bym.

ponawiam
Reyze: Człowiek nie może żyć bez tlenu i wody, ja nie mogę bez energii elektrycznej. Zatem również nie mogę zamienić swej mocy. I również nie chciałabym.


Jesteś osobą skorą do kłótni czy wręcz przeciwnie?
Priscilla: Przed poznaniem mojej mocy? Oczywiście. Później? Nie...

White Shadow: Nie To bardzo przeszkadza jeśli próbujesz udawać niewinną.Raven :-/

Ponawiam.
Przejdź do forum: