Zobacz temat
 
Projekt Kreskówka
Na pilota mamy, na dalsze odcinki możemy wziąć Wasze pomysły.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Super Robin :). W mojej wyobraźni powstaje coś, ale nie wiem, jakich my złych mamy zwalczać... Zwalczmy moją panią z maty, bo jutro mam sprawdzian xD
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Ha! Mam! To będzie Irritating...I będzie walczył kijem (urwanym z drzewa). Ale, o dziwo, będzie nim walczył bardzo dobrze xD I wszystko go będzie wkurzać. I będzie wkurzał innych. xD Dość dziwny pomysł, ale jak by go dopracować, to będzie w sam raz. ^.^

All hail Trigon
Póki co jeśli chodzi o pilota, nowe materiały i informacje udostępnię tylko osobom zaangażowanym w projekt, dopiero kiedy praca będzie tego wymagać. Reszta zobaczy całość po zrobieniu. Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Uuuu, tajemniczo Gwiazdka :D. Czy mam ćwiczyć dalej mroczny głos? xD
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
A ćwiczyć możesz Robin :)

Połączony z 26.03.2012 15:56:00:
BTW, przydałby się ktoś chętny do zaprojektowania loga. Musi być dość duże, żeby się nie psuło przy zmianach rozmiarów.
Edytowane przez Silent dnia 2012-03-26, 15:56
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Pomyślę, ale jeśli chodzi o rozmiar, niczego nie obiecuję. W takich sprawach mam talent do paprania wszystkiego, co wpadnie mi w ręce... :<
Najwyżej jeśli wpadnę na jakiś pomysł, pokażę sam projekt i ktoś inny zajmie się wykończeniem Gwiazdka :D
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Mój brat jest w tym dobry, graficiarz i w ogóle! Podejmujemy się zadania, żeby coś wam przygotować Gwiazdka :D!

Połączony z 26.03.2012 17:38:40:
a do kiedy?
Edytowane przez Kira dnia 2012-03-26, 17:38
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Nie ma terminu póki co. Jak ktoś coś wykombinuje, wstawia i wybierzemy najlepsze.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Forsaken napisał(a):

Boję się was. Osobiście jestem za Red Elypsonem, a w 3- Callidusem (tak, Mii, tym małym podrasowanym patyczakiem xD)


To For się boi? To ja się boję Twoich pomysłów xD

Połączony z 26.03.2012 17:40:58:
Spoko, kombinuję Robin :)
Edytowane przez Kira dnia 2012-03-26, 17:40
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Wracamy do tematu Bestia :P. Widzę, że ostatnio trzeba trochę bardziej dbać o porządek.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
To będzie trudne. Współczuję tym, którzy muszą zaganiać mnie do porządku, bo jestem baaaardzo niezdyscyplinowana <spojrzenie spode łba> Gwiazdka :D Ok, czekam na efekty pracy brata Kiry Bestia ;) Czekolada pomogła?
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Nie dałam mu czekolady, nie opłaca się xD
Ale przejdźmy do projektu:
A gdyby tak w jakimś odcinku zastosować coś popularnego dla ludzi, aby ci zainteresowali się Tytanami? Ja rozkminiam tak:
robimy odcinek np. zemsta za Ryśka albo z kartonami Hanki--> wrzucamy na kwejka albo tam youtube'a--> ludzie robią LOL--->czytają o naszym forum-->zainteresują się Tytanami

Czy moje rozkminianie ma sens?
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Ja jestem temu przeciwny, bo z doświadczenia wiem, że większość ludzi, nie doceni pracy włożonej w kreskówkę, za to ostro po nas pojedzie, że jakie to jest "żal, OMG" itp. Robimy to dla siebie, nie dla publiki. Ledwie kilka dni temu ktoś wrzucił na milanosa własną kreskówkę z Ryśkiem zresztą i właśnie tak się skończyło.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
W większości są rzeczywiście tępi Bestia :P. Trochę załamujące... Nie było pytania Bestia :P
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
HMM??!!czy ja dobrze widzę??!!dział o tworzeniu własnej kreskówki??!!a to nowość...jak cos to chętnie służę pomocą Robin :)
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
A ja jestem za publikacją. Co nas obchodzą jakieś męty? Jeśli zależy nam na tym, żeby ktokolwiek spoza serwisu zobaczył kreskówkę, nie możemy tak łatwo się poddawać! W ten sposób ustępujemy każdemu pierwszemu półgłówkowi, który nie sili się nawet na porządny komentarz z uzasadnieniem swojego zdania.

Proponuję, żeby po ukazaniu się kreskówki urządzić głosowanie. Liczę na was Robin :)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Łup. I już nie wiem, jak nastawiać swoje myślenie xP. Logo się rysuje, w różnych wersjach Robin :)
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Głosuj na mnie! xD
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Ja bym raczej próbował rozpropagować ją przy pomocy serwisów typu Heroes Movies.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: