Zobacz temat
 
Projekt Kreskówka
Im szybciej mi Kira wyśle tym szybciej skończę. Teraz mam 3 postacie do poprawienia i można powoli zaczynać zabawę.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja wiem, że robicie Bestia :P, tylko wszyscy chcecie szybkich efektów, a to wymaga szybkiego reagowania. Ja będę miał najwięcej roboty z tym, dlatego zależy mi na jak najmniejszych opóźnieniach, bo tak naprawdę, to prawdziwa praca dopiero przed nami. Póki co mamy tylko kilka rysunków i scenariusz.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Kira - nadal czekam, wyślij mi na PW poprawki.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Wysłałam- i jak?
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Wreszcie dostałem konkretną postać Gwiazdka :D. Od razu łatwiej się pracuje. Robin :)

Nowy design Kiry, na podstawie wskazówek: http://silent-pix...8#/d4tqb1o
Nie oddałem dokładnie tego samego, ale w takim stanie mi się bardzo podoba ta postać.

Nowa wersja Aris: http://silent-pix...8#/d4tqj4b

Nowa wersja Chloe: http://silent-pix...8#/d4tqdnb

A teraz cała drużynka (z bladym Zwinnym Bestia :P ) Robin :): http://silent-pix.../#/d4tqkkh

Połączony z 23.03.2012 16:59:18:
Usunąłem trochę postów w tym temacie bo były mało wnoszące, a trzeba zachować przejrzystość, żeby łatwo się pracowało.
Edytowane przez Silent dnia 2012-03-23, 16:59
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Wow!
Jestem pod wielkim wrażeniem. Naprawdę. To jest cudowne i wręcz świetne a ja po prostu kłaniam się na kolanach, przed waszą pracą. Szacun! I to wielki. ; **
No, to co? Kontynuujmy Robin :). Jakieś może tła, albo sugestie, gdzie będą mieszkali Kleptomani? W wielkiej wieży K? xD
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Wiem, że trochę późno wchodzę w temat, ale chyba nigdy nie jest za późno by powiedzieć, że pomysł jest genialny Gwiazdka :D Kiedyś sama bawiłam się w takie małe animacje i muszę powiedzieć, że sprawa nie jest prosta i zabierało to dosyć dużo czasu. Dla efektów jednak zawsze warto Bestia ;) Trzymam kciuki i oczywiście czekam na pierwszy odcinek ;D
Słyszycie, czekają Gwiazdka :D! A jak mam robić tła, to muszę wiedzieć, jakie! I jakieś dialogi bym musiała zobaczyć, żeby coś nagrać i żebyście zdecydowali, czy podoba wam się mój głos xD
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Tła po przydzielam jutro, scenariusz pilota już jest, teraz tylko trzeba wziąć się za rysowanie Robin :) Gdzie będą mieszkali dowiecie się dopiero w 1 odcinku, póki co zobaczymy ile czasu zajmie zrobienie pilota.
@Lirian, skoro się bawiłaś w animacje, to może chcesz pomóc?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
a czy zastanawialiście się, ile będzie trwał taki 1 odcinek?
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Ile się uda wyciągnąć ze scenariusza. Zobaczymy po pilocie jak to wyjdzie. Myślę, że na początek do 10 minut maksymalnie, a potem spróbujemy więcej, jak nabierzemy wprawy.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Myślę, że mogłabym w czymś pomóc tylko nie gwarantuję, że znam się na tym tak dobrze jak wy, bo już troszeczkę wyszłam z wprawy.
Pamiętam, że moje animacje były dosyć mało profesjonalne t.j. każdą klatkę rysowałam oddzielnie, a potem wszystko kleiłam w całość w różnych prostych programikach. Wy też będziecie tak pracować, czy może korzystacie z jakiegoś innego sposobu? Mam tu na myśli programy takie jak Adobe Flash, czy coś w ten deseń. Wiem, że na nich pracuje się troszkę inaczej, ale dla mnie to czarna magia xD
Tak robię we flashu, ale pomóc głównie w rysowaniu można.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ok, więc jestem do usług Robin :)
Melduję dotychczasowe postępy:
- Scenariusz - 100% (możliwe zmiany)
- Design postaci - 100%
- Scena 1/38+ - 90%

Zacząłem pracę nad animacją i kilka rzeczy wartych zanotowania:

Serial będzie realizowany w jakości Full HD (1080p/16:9/30fps), dlatego też wszystkie tła muszą być rysowane w rozdzielczości 1920 x 1080, a nie jak wcześniej mówiłem 1024x768.
Pierwsze tło, które przydzieliłem Gwiazdeczce już jest wykonane, więc nie będzie potrzebne. Nie wiem też co z resztą, dlatego póki co proszę o nie pracowanie nad nimi. Jak tylko zdążę dobrze zaznajomić się z programem, dam znać co dalej. Póki co pierwsza scena idzie dobrze i całkiem ładnie wygląda.
Edytowane przez Silent dnia 2012-03-24, 04:46
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Najpierw tła Gwiazdeczka spróbuje zrobić, ja dzisiaj kończę scenę 1 i zacznę kilka innych bez teł na razie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Wow, to dla mnie za mądre *.* Nawet nie ofiarowuję pomocy, bo wszystko zawalę ...
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Mówię ci Jinx, hamuj się z samooceną... ! Gwiazdka :D [nie dźgajcie proszę za offtop]
Macie już komplet do głosów? Bo ja chceeeee...! Tymczasowo nie mam mikrofonu, ale jak znajdę słuchawki to chętnie...
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
Przejdź do forum: