Zobacz temat
 
Twoja ulubiona para?
moimi ulubionymi parami są robin i gwiazdka oraz raven i bestia

Robin :) + Gwiazdka ^^'

Raven :-/ + Bestia :P
Pamizoti, tą pierwszą parę jak najbardziej popieram, ale BB i Raven? Uwielbiam ich rozmowy między sobą,ale są to przecież zazwyczaj docinki. Myślę, że ta dwójka pasuje do siebie, ale jako para przyjaciół nie zakochanych.

Dla BB idealną dziewczyną byłaby Terra, gdyby tylko nie zdecydowała się zdradzić Tytanów (możliwe, że BB nadal coś do niej czuje, ale dla mnie ta dziewczyna już nie istnieje).
Ja też jestem za BB i Raven Gwiazdka :D Poza tym lubię związki "kanoniczne". Byli razem w komiksie, tak więc mi do siebie pasują, no choćby na zasadzie przeciwieństw. Choć przyznaje, na początku mej przygody z Młodymi Tytanami kibicowałam Robinowi i Rav, ale to było w przedszkolu, więc się nie liczy... Bestia :P Poza nimi Rob i Starfire, bo tak. No i oczywiście Blackfire i Glut za którego miała wyjść Gwiazdka Gwiazdka :D
sweet dreams are made of this
Moim zdaniem najlepsza parą z Młodych Tytanów to Gwiazdka i Robin
Robin B-)Gwiazdka ^^'
Ja najbardziej lubię reven i bestia. Ale para kid flash i jinx też jest spoko.
Kiedyś namiętnie parowałam Jinx i Kid Flasha (nadal to robię), a teraz zdecydowanie bardziej podoba mi się Star i Cyborg.

Jakby nie patrzeć, Cyborg był zawsze, kiedy Gwiazdka potrzebowała prawdziwego przyjaciela (a to Robin rzucił hasło o pozbywaniu się potworów przy "Transformacji"Bestia ;), nigdy nie podniósł na nią ręki ("Nawiedzony" się kłania) i nie pamiętam, by kiedykolwiek wściekał się na nią o pierdoły (śpiewu z "Jestem tylko człowiekiem" nie liczę, przy tym wszyscy by zgłupieli xP), nie bywał zazdrosny o co popadnie i traktował jak równą sobie, gdy miał problem i potrzebował pogadać, a nie traktował jak głupszą i niewartą uwagi ("Misja z przechwytem" bodajże vs. cała możluwa reszta z Robinem i Star. And the winner is...)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
No nie? Ja byłam kiedyś zaślepiona Robinem i Star... Potem wróciłam do siebie. Już nie bolało mnie, jak parowali Ravcię z Robciem xD. Po prostu cała mania mi przeszła, róbta co chceta. Rzeczywiście z wiekiem wszystko przechodzi.

A tutaj mamy Cybusia i Star. To jest piękne! Gwiazdka :D
Moja ulubiona para to para spodni! BADUMC! XD
Zartuję. Najlepsza para to Robstar. Są tak słodcy że rzygam tęczą.
Moim zdaniem najlepsza para to BB i Raven. No ok może się kłócą ale przeciwieństwa się przyciągają. Druga para której kibicuje to Kid Flash i Jinx bo po prostu mi do siebie pasują Bestia ;) + Raven :-/
Hah, jeszcze tu nie zrobiłam zamieszania XD
Moje ulubione pary:
Jinx & Kid Flash
Bestia & Terra
Raven &... Red X (olać to, że w kreskówce nie mogliby być razem, olać to, że właściwie to nic ich nie łączy! Uwielbiam ich pairing i czytam wszystko co z nim związane XD)
Mały Flash i Jinx Booya!
Nie ma rzeczy małych i dużych wszystko jest tylko względne
Rose & Red X (chyba najbardziej możliwa para)
Moje ulubione pary :
Jinx & Kid Flash
Raven & Bestia
Gwiazdeczka & Robin
Jinx&Kid Flash
Robin&Gwiazdka
Raven&Bestia
Terra&Bestia
Edytowane przez fankaTT dnia 2015-08-30, 11:05
Napiszę krótko,Robin i Gwiazdka.
BBRae i RobStar Bestia ;) ale BBRae to zycie
RobStar i BBRae. Czasem też ten piękny wątek Berra(Bestia + Terra jak ktoś nie kuma) a no i niezapominajmy o Cyborg + Jinx Booya!
Według mnie:
Robin i Raven ( Na pewno nie dlatego, że są to moje ulubione postacie :P)
Bestia i Terra

Nigdy nie mówcie przy mnie o parze Bestia - Raven. Oni zupełnie do siebie nie pasują. Nawet jako przeciwieństwa. Pod tym względem nigdy nie zmienię zdania.
Przejdź do forum: