Zobacz temat
 
Pytanie i odpowiedź
Ja raczej przeżywałam euro.

Czy zainstalowałaś/zainstalowałeś już Pokemon Go? Bestia ;)
Nie xD, i jakoś tego nie planuję.


Jakie jest twoje zdanie o Pokemon Go?
https://www.wattpad.com/user/Avatar_11
Nie mam zdania.

Wolisz być przełożonym czy podwładnym?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Jestem w tej mniejszości, która woli być kimś podwładnym. Nie lubię wydawać poleceń innym, rozkazywać etc. Nie jestem takim typem osoby.

Ponawiam
Nie jesteś wcale w mniejszości Gwiazdeczko.

Niech będzie, że bardziej przełożonym, ale tylko przy rzeczach na których się znam.

Zarzucisz tutaj jakąś kosmiczną nutę?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
A.e.r.o. - Kepler-186F

Idąc tym tropem - wstawisz jakiś filmik, który zdołał rozśmieszyć Cię do łez? (O ile coś takiego istnieje XD)
To znasz/pamiętasz?

YouTube Video


Tak właściwie to skłamałem. Nie rozśmieszyło mnie to aż tak bardzo. Wybacz.

Gdzie teraz pracujesz/uczysz się?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
(Mnie rozbawiły pierwsze sekundy. Nie wiem, to chyba przez tą piosenkę.)

Aktualnie nie pracuję/nie uczę się nigdzie.

Lubisz coś szczególnie w jesieni?
Tak, że mija.

Marzniesz przed komputerem?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Teraz nie

Czy zakładając rękawice kuchenne czujesz się jak Robin?
Nigdy się nad tym nie zastanawiałam xD

Ponawiam
https://www.wattpad.com/user/Avatar_11
Bardziej czuję się jak Wojciech Modest Amaro. XD

cdn19.glamka.smcloud.net/s/photos/t/54519/hells-kitchen-wojciech-modest-amaro-piekielnym-szefem_504894.jpg

Co sądzisz o konkursach fotograficznych w stylu "Konkurs fotograficzny - Ja i mój dzik"?

gfx.planeta.fm/var/planeta/storage/images/media/images/dziki/304586-1-pol-PL/dziki.png
Jako, że i tak nikt nic tu nie pisze samozwańczo nadaję sobie prawo do dłuższej wypowiedzi.Booya!
Na ten konkretny temat nic nie sądziłam dopóki przed chwilą nie wyszukałam powyższego konkursu w google.Bestia ;)
Cóż, zasadniczo jeszcze jakiś czas temu nie miałam nic przeciwko tego typu pomysłom. Jednak na przestrzeni ostatnich lat z przerażeniem obserwuję całkowity zanik poczucia wstydu i przyzwoitości u ludzi. To co było uznawane za niepoprawne dzisiaj jest normalne. Pomijając już tę kwestę - w końcu każdy sam podejmuje decyzję o tym w jaki sposób prezentuje się na forum publicznym - to i tak nie potrafię zaakceptować faktu, iż w tego typu projektach wykorzystywane są zwierzęta. Nie chcę w tym momencie zostać źle zrozumiana. Nie mam nic przeciwko zdjęciu pieska w zimowej kurteczce na śniegu czy kotka bawiącego się piłką. Mam tu na myśli raczej skrajności, których coraz więcej pojawia się w internecie.
Podsumowując - nie mam nic do takich konkursów, jestem za spędzaniem w ten sposób czasu (robienie zdjęć na dworze brzmi lepiej niż siedzenie na facebooku). Negatywne odczucia żywię jedynie do pomysłów, które w (podkreślam) mojej opinii są zwyczajnie głupie.

Czy często zdarza Ci się robić coś czego później żałujesz?
Edytowane przez Daph dnia 2018-02-22, 11:03
Jeszcze jak.

O której godzinie zazwyczaj chodzisz spać?
Między 23, a drugą w nocy.

Umiesz gotować, czy przypalasz nawet zupki chińskie?
Nigdy nie przypaliłam zupki chińskiej (co najwyżej rozgotowałam makaronBestia ;)), aczkolwiek gotować nie umiem. Wszystkie moje dotychczasowe wysiłki spełzły na niczym.

Twój ulubiony ubiór na co dzień?
Bluza z kapturem przez głowę, dżinsy i adidasy

Jak układasz włosy na co dzień?
Same się układają, co najwyżej przyklepuję pojedyncze sterczące pasma i poprawiam przedziałek z boku

Masz na coś uczulenie?
Tylko na chamstwo i zarozumiałość. A tak, to nie Gwiazdka :D

Jak się dziś czujesz?
Mam na to idealny obrazek

i.imgur.com/fFTw4iJ.jpg

Grasz w coś?
Przejdź do forum: